Opinia pracownika firmy Bank Millennium S.A.

Zobacz wszystkie opinie o firmie Bank Millennium S.A.

negatywna
Asystent Klienta (były pracownik) –  Łomża, podlaskie26 stycznia 2017
Skreślają osoby w ciąży, system motywacyjny nie adekwatny do wykonanych wynikow

Inne opinie pracowników firmy Bank Millennium S.A.

b.negatywna
Doradca Klienta (były pracownik) –  kujawsko-pomorskie19 lutego 2019
Moja przygoda z bankiem Millennium rozpoczęła się i b.szybko zakończyła. Rozmowa kwalifikacyjna-tragedia. Nie wiem jak jest w innych placówkach i regionach, ale kujawsko-pomorski to żenada. Wnikają w zycie prywatne pracownika, pretensja ze str.kierowniczki, że pali się papierosy. A co ją to interesuje??? Chyba swojego prywtnego nie ma ze cudzym sie interesuje. Liczy się to jak pracownik potencjalny wykonywać będzie obowiązki i jakie ma doswiadczenie w tej branży, a nie czy pali czy nie. Pracowałem w innych bankach i nie było z tym problemu. Moja przerwa sniadaniowa i moja sprawa jak ją wykorzystam: czy zjem czy spalę szybko papierosa i przekąszę kanapkę. Kolejna kwestia to nieskończona ilość mnożenia rozmów kwalifikacyjnych..... 1. z kierowniczką (byłem juz nastawiony b.negatywnie, strasznie rozszczeniowa i pretensjonalna). Druga z dyrektorem regionalnym. Mialem nie przyjsc z uwagi na grypę i zrezygnowanie po pierwszej rozmowie i po tym co uslyszalem, ze na drugą rozmowę mam umieć TFI (!!!). Chorzy, to można wymagać dopiero po szkoleniu a nie szczegolowo wymagać od kandydata. Na rekrutacji kandydat musi znac ogolne info, produkty i uslugi jakie bank oferuje a nie zeby od razu chciec szczegolowe info. Zenada do potęgi N.Ktos mi bliski pracuje w Millennium ale w innym regionie i b.sobie chwali. Az sie zdziwiła ta osoba jak powiedzialem jaka mialem rozmowę kwalifikacyjną... Mimo choroby udalem sie na rozmowe zniechecony totalnie, ubrałem sie grubo by nie przeziebic (byl mróz, snieg) wiec o ubraniu garnituru nie było mowy tym razem. Ubralem się grubo. Przeprosilem z gory za stroj  więcej... nieformalny tlumacząc chorobą. Oczywiscie byla pretensja ze str.kierowniczki ze moglem sie w ganriutr ubrac. Niewazne ze czlowiek chory z temperaturą przyszedł. Ogolnie pytania na rozmowie zenujące nie majace w 95% nic wspolnego z pracą. Jak pisalem, pracowalem w kilku bankach wczesniej i nigdy nie spotkalem sie z tak zenujaca rozmowa jaka byla w Millennium. NIgdy wiecej nei bede tam aplikowac bo zauwazylem, ze chca pracownika za najnizsza krajowa, ingeruja w jego zycie prywatne, pretensje o wszystko, a rozmowa kwalifikacyjna to dno. Nic dziwnego, ze w kolko szukaja kogos. Kierowniczka sama nie wie kogo chce. Chyba nikogo biorac pod uwagę jej "zapal" i negatywny stosunek do kandydatow. Chcecie aplikujcie, ale jesli trafi sie wam rozmowa w tej placowce, w ktorej ja mialem nieprzyjemnosc to wspolczuję pracy i takiego przelozonego.  zwiń
Plusy
szczerze? NIE ZAUWAZYŁEM
Minusy
za malo miejsca by wyliczać!
ciśnienie, ciśnienie i jeszcze raz ciśnienie na wyniki, nic innego sie nie liczy.
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  warszawa6 lutego 2017
Ciśnienie, presja, nie liczy się człowiek tylko tabelka z wynikami. Nie sprzedajesz- jesteś nikim, sprzedajesz - i tak ciągle za mało. Targety nie do zrealizowania, premia nie do wyrobienia, wiec pozostaje tylko goła pensja.
Minusy
brak podwyżek

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Bank Millennium S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

Opinie o firmie Bank Millennium S.A. wg stanowisk

Opinie o firmie Bank Millennium S.A. wg lokalizacji