Axidus International Sp. z o.o.

Opinie pracowników firmy Axidus International Sp. z o.o.

Wyświetlono wszystkie opinie (5)
miła atmosfera ale bardzo niskie zarobki ,brak kultury , mało godzin
Minusy
Pracuję w Axidusie 2,5 miesiąca na sałatkach i praca jest serio w porządku. Wypłaty na czas. Polecam!
Nie chce się wypowiadać na temat tej firmy .Porażka poprostu .
Plusy
Nie wiem czy takie sa
Minusy
Same minusy .
Pracowałam miesiąc z mężem i ucieklismy stamtąd. Wynagrodzenie porażka jak mogę tak napisać. Godziny raz były raz nie. W ciągu jednego tygodnia byłam w 3 różnych miejscach pracy. Do tego co tydzień płatny transport do pracy jak dobrze pamiętam około 22 euro tygodniowo do tego zakwaterowanie około 100 i ubezpieczenie około 22. Podsumowując płacić co tydzień trzeba około 150 euro. W ciągu miesiąca miałam ogólnie po 30 godzin raz miałam 53 godziny w tym pracowałam w niedzielę 13godzin na słońcu bo to była praca na evencie (niedziela płatna 100%) dostałam solaris na kwotę 338 euro. To jest śmiech na sali. Natomiast za 36 h i 20 minut dostałam 192,85 . I powiedzcie sami czy to biuro jest godne polecenia? Zostaliśmy oszukani. Niby odkładane godziny urlopowe i wakacyjne nie zostały wypłacone. To nie dużo za miesiąc ale sam fakt. Warunki mieszkaliśmy na hotelu w małym pokoju z łóżkiem szafa i szafka pancerna plus mała lodówka mały telewizor. Wi fi było. Kanały były z 3. Łazienka to była porażka. Jak brało się prysznic wszystko w niej pływał. Dosłownie. Wspólna kuchnia. Opieka biura i koordynatora poniżej standardu o którym mówią przed podpisaniem kontraktu. Takie są moje doświadczenia i spostrzeżenia. Dodam tylko że pracowaliśmy tam w sierpniu 2017 roku
Plusy
Minusy
Wszystko . Dodam ze hotel znajdowal sie w lesie
zawsze maja prace na róznych stanowiskach, mozliwosc szybkiego zarobku,posiadaja mieszkania firmowe o dobrych warunkach, organizuja dojazd i powrot z pracy
Plusy
brak przestojow zwiazanych z brakiem pracy
Minusy
ciagła gotowosc do pracy