Auchan

Opinie o firmie Auchan, temat Kadra zarządzająca

Duży nacisk na realizacje celów - marża, obroty, sprzedaż zalegających produktów. Bardzo słabe premie, roczne oceny od których zależy podwyżka nie są sprawiedliwe.
Plusy
Dofinansowanie do lunchu
Minusy
Marnotrastwo pieniędzy kosztem pracownika. Brak szkoleń i możliwości rozwoju. Niski poziom kadry zarządzającej. Dużo administracji która nic nie robi. Zbędne stanowiska Seniora (chyba dla kasy tylko). Zero możliwości kontaktu z centralą.
Plusy
Umowa o pracę
Minusy
Brak możliwości rozwoju, mały profensonalizm, dyskryminacja, kolesiostwo i ciągłe obiecanki bez pokrycia
Z kadrą kierowniczą nie ma żadnego kontaktu. Jakiekolwiek argumenty do nich nie docierają. Nie widzą tego, że nie ma ludzi do pracy, a człowiek musi czasem zasuwać jak dziki osioł na 5 alejkach. Oni mają swoją wizję i zdanie podrzędnego "robola" się dla nich nie liczy. O podwyżkach nie ma mowy. O premii tym bardziej należy zapomnieć - 36 zł brutto - i jeszcze będą straszyć, że zabiorą ci premię (np. za brak mapy alejki, brak zeskanowanej d+1, czy w ogóle za jakikolwiek brak lub uchybienie - śmiech na sali). Traktowanie pracowników jak najgorsze ścierwo do zamiatania podłogi. Nagana za to, że silliker znajdzie towar po terminie (oczywiście ważne jest sprawdzanie dat i pracownicy naprawdę by chcieli to robić, ale niekiedy nie mają najzwyczajniej w świecie fizycznej możliwości), czy za głupie nierozrywanie kartonów zanim się je włoży do kompaktorów. Zarobki na poziomie najniższej krajowej i to u pracowników, którzy pracują od wielu lat w tym burdelu (rozumiem, że jak komuś się nie podoba, to może się zwolnić), ale czasem naprawdę człowiek nie ma wyjścia i musi pracować tam, gdzie pracuje. Czepiają się o brak zatowarowania czy brak implantacji, ale kiedy pracownik ma to zrobić, jak co chwilę są jakieś bezmyślne strefy, które wcale nie przynoszą żadnej wymiernej korzyści... i trwają śmieszną krótką chwilę (czasem 7 dni - więcej problemów z postawieniem takiej strefy)... Jedynie atmosfera wśród pracowników danego działu jest do zniesienia i sprawia, że jako tako człowiek ma ochotę tam przychodzić... Ochrona pilnuje pracowników, zamiast klientów, którzy notorycznie coś podjadają. Dzień - więcej...
Plusy
Pakiet socjalny, opieka medyczna, umowa o pracę na czas nieokreślony
Minusy
Niskie zarobki, brak szacunku dla szarego pracownika, śmieszne premie (i wiele innych)
Średni pracodawca, średnie zarobki, średnia kadra zarządzająca,
Firma o silnej pozycji na rynku, praca nie jest z tym najlżejszych ale są działy co jest miło i przyjemnie. Atmosfera w pracy jest dobra, obowiązki są jasno określone, nie pracuje sie pod presja.
Plusy
dodatki do posiłków
Minusy
małe zarobki nie adekwatne do stażu pracy
Odnoszę się do pracy w Auchan Zielona Góra .Nie polecam nikomu .Warunki uwlaczajace ludziom. Kadra kierownicza wymaga... nie szanuje, ani nie docenia pracy pracowników . Zarobki to porażka , przy tak ciężkiej pracy a podwyżki , to podwyżki najniższych krajowych. Po każdej wizycie koordynatorów przerabiamy stoiska bo przecież marketing też musi pokazać że pracuje .Zarząd ani kadra kierownicza nie liczą się się z opinią pracowników. Ludzie! ! W tej firmie na dzień dzisiejszy ,nie możecie liczyć na rozwój zawodowy , ani na wykazanie się kreatywnością.
Plusy
Nie widzę już plusów w tej firmie
Minusy
zadurze wymagania od nowych pracownikuw oceniam tąprace negatywnie
Plusy
tanie pośiłki
Minusy
Praca nie jest najgorsza. Kadra zarządzająca(z wyjątkiem managerów z którymi dało się dogadać) to porażka, ludzie którzy nigdy nie pracowali na niższym stanowisku oczekują cudów i 300% efektywności. "Zwolnijmy połowę ludzi i nie zatrudnijmy nikogo, połowa osób na pewno będzie pracować tak samo efektywnie" Niedziele do odebrania w tygodniu(w dniu z góry ustalonym), nadgodziny do odebrania(można się dogadać kiedy), brak jakiejkolwiek możliwości zaplanowania sobie życia prywatnego(grafik pracy zmienia się kilka razy w miesiącu), niesprawiedliwa ocena pracy(starsi stażem mają za dużo łatwiej). Szkolenia tylko bezsensowne, podwyższanie kwalifikacji znam tylko z opowieści, awanse tylko dla lizusów. Wypłata nieproporcjonalna do wysiłku i wkładu pracy. Klienci oczekują, że znam się na wszystkim. Poza tym, atmosfera między współpracownikami na podobnych stanowiskach jest dobra, wypłata przychodzi zawsze na czas. Najprzyjemniejsza część pracy to wyjście z niej dziesiątego dnia miesiąca.
Plusy
nie najgorszy pakiet socjalny, atmosfera
Minusy
niska wypłata, kadra zarządzająca, cotygodniowe zmiany grafiku, brak możliwości rozwoju
- Praca siedząca i jednostajna - Jako kasjer zostałam przeszkolona w zakresie fałszywych środków płatniczych i posiadam na to certyfikat; - Kadra dba o wizerunek firmy; - Współpracownicy są pomocni i koleżeńscy; - Najtrudniejsza część pracy kasjera to wysiłek fizyczny przy skanowaniu ciężkich produktów i radzenie sobie z awanturniczymi klientami; - Najprzyjemniejsza jej część to kontakt z ludźmi
Plusy
Życzliwość zadowolonych klientów i ich uśmiech
Minusy
najlepsza praca w markecie w mojej dotychczasowej karierze
Plusy
niskie ceny posiłków, bogaty pakiet socjalny, super atmosfera miedzy pracownikami, bogaty pakiet szkoleń, pomoc w każdej sytuacji przez zwierzchników
Minusy
troche niskie zarobki i system zmianowy który ciężki jest w wychowywaniu małych dzieci, ciężko wytrzymać na nogach przez tyle godzin
dzien zaczynalam od przyjecia dostaw z piekarni , z Wz dostarczonej od dostawcy spisuje ilosci na nasz dokument, po sprawdzeniu przez pracownika ilosci dostraczonej sprawdzamy je czy sa zodne, nastepnie wrowadzam e do specjalnego proramu, rozwój w tej firmie jest możliwy poprzez częste szkolenia, kadra zarządzaąca w większym stopniu dba o pracoowników, pomijając kilka osób, najtrudniejszą częścia pracy to kontakt z mało kulturalnymi dostawcami, najprzyjemniejszym było to że moja praca w 90% polegala na pracy przy komputerze
Plusy
obiady za pól ceny, bony św.
Minusy
firma dająca poczucie stabilizacji, możliwości na rozwój, zapewniająca szereg szkoleń, dobra współpraca między działami,
Plusy
dobry pakiet socjalny
doskonały sklep, dobrzy ludzie, dobra praca i dobrzy pracownicy. Mi spodobało się jeżeli zaproponują, będę pracować znowu.
typowy dzień w pracy polegał na uzupełnianiu braków pieczywa na półkach i zamawianiu towaru na produkcji.firma organizowała liczne kursy i szkolenia. Kadra zarządzająca to grupa fachowców dbających o dobro firmy.
Plusy
dofinansowanie do obiadów
Minusy
praca na 3- zmiany
- zawsze dużo pracy - czas szybko i intensywnie mija - to dobrze - jest możliwość awansu - kadra zarządzająca jest na różnym poziomie - współpracownicy ok - dla osób kreatywnych nie ma trudności - dobry wynik ekonomiczny i zadowolenie swojej ekipy to najprzyjemniejsza część pracy
Plusy
bilety do kina, bony na Święta
Minusy
Słabe podwyżki nieadekwatne do osiagnietych wyników
W moim dniu pracy musiałam sprzątać i układać towar , implantować na swoje miejsce . Chciałabym mieć jak najlepsze kontakty z Kadrą zarządzającą jak i pracownikami . Najprzyjemniejsze części pracy to układanie towaru i praca z klientem , jak i obsługa na wadze.
Plusy
Doświadczenie w pracy.
Minusy
Brak minusów
Dobra współpraca z przełożonymi , zdrowa atmosfera w pracy
Plusy
pensja na czas
Minusy
Un première expérience qui a été réellement formatrice dans ma vie professionnelle que ce soit en matière de vente, de management, d'organisation du travail, de méthodologie, de culture d'entreprise.
wykładanie towaru obsługa klienta miła atmosfera nieraz zależy od ludzi i dnia jaki się ma
-Praca max 7 godzin dziennie. -Nie ma możliwości rozwoju w tej firmie -Współpracownicy byli w porządku -nie napotkałam żadnych trudności w tej, pracy. Szybko się uczę i lubię pracę wśród ludzi
ograniczona dostępność narzędzi pracy, problemy komunikacyjne wynikające z niskiego poziomu profesjonalizmu, niejasno określona decyzyjność
Plusy
możliwość awansu, pakiet socjalny
Minusy
komunikacja, decyzyjność