Auchan
Opinia pracownika firmy Auchan

Mięso Wedliny

6 października 2016
Najgorszemu wrogowi nie życzę to co się dzieje obecnie to farsa. Ludzie na zwolnienie uciekają nie ma kto pracować atmosfera kiepska o zarobkach nie wspomnę po 7 latach 1950 brutto plus spełnić 140zł wszędzie tylko nie tu
17 stycznia 2021
pracownik fizyczny (obecny pracownik) - Łódź, łódzkie
Praca na dużym stresie , brak możliwości rozplanowania sobie pracy .
Plusy
Dofinansowanie do posiłków, socjal
Minusy
Bardzo niskie zarobki, brak podwyżek, premie nie uzależnione od zaangażowania pracownika, faworyzowanie pupili
7 kwietnia 2016
Kasjer (obecny pracownik) - Łódź, łódzkie
- Praca siedząca i jednostajna - Jako kasjer zostałam przeszkolona w zakresie fałszywych środków płatniczych i posiadam na to certyfikat; - Kadra dba o wizerunek firmy; - Współpracownicy są pomocni i koleżeńscy; - Najtrudniejsza część pracy kasjera to wysiłek fizyczny przy skanowaniu ciężkich produktów i radzenie sobie z awanturniczymi klientami; - Najprzyjemniejsza jej część to kontakt z ludźmi
Plusy
Życzliwość zadowolonych klientów i ich uśmiech
15 kwietnia 2021
Wykładanie towaru (były pracownik) - Auchan, Kraków
W trakcie 2 dni pracy byłem na UWAGA 3 działach. I. dróbII. warzywaIII. ser1. Na drobiu się specjalnie NIE znam, więc kasowałem udo z Indyka jako udo z kurczaka, ćwiartkę jako udziec, itd. Nie wiem,Nie znam się na tym. Ale robota? MASAKRA non stop kolejka, ani chwili wytchnienia, Klienci kupują to MIĘSO jakby przygotowywali się na III wojnę. Niestety po 5 zrezygnowałem z pracy z powodu bólu...2. Na dziale WARZYWA rozładowałem UWAGA 1 paletę z pomidorami, trzciną cukrową, i ziemniakami, niestety NA tym mojarola się skończyła [może dlatego, że Asortymentu jest tak dużo, że nie ma go gdzie wkładać]==================================================================3. Ser - tam pryskałem szyby i pomagała mi AGA, która UWAGA ma MĘŻA (ciekawe gdzie, jak obrączki czy też pieścionkazaręczynowego ZDECYDOWANIE BRAK (numer do dyspozycji red akcji) (jej numer)Pracę w tym markecie polecam...
Plusy
wysoka kultura pracy, miła atmosfera
Minusy
ADA