Auchan
Opinia pracownika firmy Auchan

29 lutego 2020
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie sami oszuści
13 stycznia 2021
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - mazowieckie
Typowy dzień pracy na 1 zmianę rozpoczynał się o 6 rano a kończył o 14,druga zmiana 14:30 do 22:30. Przez pierwszy miesiąc praca była na dziale( wykładanie towaru, cenówki itp) ,potem przeniesiono mnie na dział kasy.Szkolenie, które ciężko szkoleniem nazwać(trwało może godzinę) i od razu do samodzielnej pracy.Na kasach praca od 6:30 do około 15,kiedy przyjdzie druga zmiana (nadgodziny nie oddane i nie zrekompensowane pieniężnie).Kadra zarządzająca całkowicie do wymiany ,wydają sprzeczne polecenia i pracownik nie wie jak pracować.Zatrudnili mnie tylko na czas przed świętami, a o nieprzedłużeniu umowy poinformowano mnie na cztery dni przed końcem(przy wypełnianiu wniosku o przymusowy urlop) Nie podając żadnej przyczyny(nie brałam urlopów na żądanie, nie chodziłam na zwolnienia, nie spóźniałam się do pracy, nie było znaczących różnic kasowych)Ogólnie nikomu nie polecam, ciężka fizyczna ,niepewna praca.
Plusy
Współpracownicy
Minusy
Zarobki
6 stycznia 2021
sprzedawca (obecny pracownik) - Toruń, kujawsko-pomorskie
Duży nacisk na realizacje celów - marża, obroty, sprzedaż zalegających produktów. Bardzo słabe premie, roczne oceny od których zależy podwyżka nie są sprawiedliwe.
Plusy
Dofinansowanie do lunchu
31 sierpnia 2017
Ta sama rolaTa sama lokalizacja
Kasjer,pracownik POK,trener (były pracownik) - Kraków, małopolskie
Nie najlepsza ocenaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Plusy
Minusy
wszystko
  1. Jak im coś już zaczyna przeszkadzać to poprostu pozbywają się pracownika wmawiając mu absurdalne i obłudne kłamstwa jak np choroba psychiczna