Auchan
Opinia pracownika firmy Auchan

Auchan

13 czerwca 2014
Dobra współpraca z przełożonymi , zdrowa atmosfera w pracy
Plusy
pensja na czas
31 marca 2021
sprzedawca (były pracownik) - Wałbrzych, dolnośląskie
Zmiana po 8h na 14 do 22, lub od 10 do 18. Warzenie i pakowanie mięsa. Dokładanie towaru z magazynu, nie raz obsługa 2 stanowisk. A tak o 20.30 mycie podłogi, a później tak o 21.15 pakowanie mięsa z Lady do chłodni i mycie. Kierowniczka do każdego pracownika była inna. Miała swoich ulubieńców. Praca czasami była męcząca jak był duży ruch i na 2 stanowiska. Najlepiej się robiło tak po 19 to ruch malał.
Plusy
Bardzo blisko do pracy, mili ludzie w pracy
Minusy
Praca przez podfirmę, umowa o zlecenie
13 stycznia 2021
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - mazowieckie
Typowy dzień pracy na 1 zmianę rozpoczynał się o 6 rano a kończył o 14,druga zmiana 14:30 do 22:30. Przez pierwszy miesiąc praca była na dziale( wykładanie towaru, cenówki itp) ,potem przeniesiono mnie na dział kasy.Szkolenie, które ciężko szkoleniem nazwać(trwało może godzinę) i od razu do samodzielnej pracy.Na kasach praca od 6:30 do około 15,kiedy przyjdzie druga zmiana (nadgodziny nie oddane i nie zrekompensowane pieniężnie).Kadra zarządzająca całkowicie do wymiany ,wydają sprzeczne polecenia i pracownik nie wie jak pracować.Zatrudnili mnie tylko na czas przed świętami, a o nieprzedłużeniu umowy poinformowano mnie na cztery dni przed końcem(przy wypełnianiu wniosku o przymusowy urlop) Nie podając żadnej przyczyny(nie brałam urlopów na żądanie, nie chodziłam na zwolnienia, nie spóźniałam się do pracy, nie było znaczących różnic kasowych)Ogólnie nikomu nie polecam, ciężka fizyczna ,niepewna praca.
Plusy
Współpracownicy
Minusy
Zarobki
27 listopada 2019
Obsluga klienta detalicznego (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Fajna praca ,kontakt z ludźmi,Nowe ciekawe znajomości poza tym właściciele w porzadku. Wyplata w terminie plus premia.