Auchan
Opinia pracownika firmy Auchan

Auchan =AZORY= Galeria Bronowice

15 kwietnia 2021
W trakcie 2 dni pracy byłem na UWAGA 3 działach. I. dróbII. warzywaIII. ser1. Na drobiu się specjalnie NIE znam, więc kasowałem udo z Indyka jako udo z kurczaka, ćwiartkę jako udziec, itd. Nie wiem,Nie znam się na tym. Ale robota? MASAKRA non stop kolejka, ani chwili wytchnienia, Klienci kupują to MIĘSO jakby przygotowywali się na III wojnę. Niestety po 5 zrezygnowałem z pracy z powodu bólu...2. Na dziale WARZYWA rozładowałem UWAGA 1 paletę z pomidorami, trzciną cukrową, i ziemniakami, niestety NA tym mojarola się skończyła [może dlatego, że Asortymentu jest tak dużo, że nie ma go gdzie wkładać]==================================================================3. Ser - tam pryskałem szyby i pomagała mi AGA, która UWAGA ma MĘŻA (ciekawe gdzie, jak obrączki czy też pieścionkazaręczynowego ZDECYDOWANIE BRAK (numer do dyspozycji red akcji) (jej numer)Pracę w tym markecie polecam...
Plusy
wysoka kultura pracy, miła atmosfera
Minusy
ADA
2 lipca 2018
Wykładanie towaru (były pracownik) - Psie Pole, dolnośląskie
Praca polegająca na wykładaniu towaru w odpowiednie miesca na półkach, nich trudnego. Jednak niska stawka zniechęca do przedłużania umowy na kolejny miesiąc. Dodatkowym minusem jest niejasny kontakt z pośrednikiem przez którego są zatrudniane osoby na umowę zlecenie.
Minusy
26 stycznia 2015
wykładanie towaru na półki (były pracownik) - Warszawa, MZ
doskonały sklep, dobrzy ludzie, dobra praca i dobrzy pracownicy. Mi spodobało się jeżeli zaproponują, będę pracować znowu.
29 lutego 2020
Kasjer sprzedawca oraz pracownik produkcji cukiernia (były pracownik) - Kraków, małopolskie
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie sami oszuści
  1. Auchan =AZORY= Galeria Bronowice