Opinie pracowników firmy Auchan

Znaleziono 111 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (6644)

Jest to miejsce pracy w którym można wyprać sobie żyły i zaharowowywac sie

Nie zachowanie etatów pracownikówWyzyskiwaniePo uszkodzeniu ręki w pracy przez klienta usłyszałam od bhp że nie należy mi się odszkodowanie do tej pory mam uszkodzone kręgi szyjne i problem z reka

Były pracownik

Ta firma to masakra i jakaś porażka niepolecam pracy w tej firmie nikomu a menedżerowie też jakaś porazka

Warszawa Południe

Praca tylko dla ludzi którzy chcą pierwszy raz spróbować się jako kierownik. Zarobki niższe niż pracownik produkcji albo magazynier. Benefity istnieją, ale nie wyróżniają się na tle konkurencji. Zatrudnienie jako stażysta na 3 miesiące po czym umowa na czas nieokreślony. Biura utknęły w latach 80tych. Sprzęt też.Pokój social i szatnie zostałyby spalone jakby mial je zobaczyć sanepid. Kadra wyższa kierownicza to kpina. Obiecują niestworzone rzeczy kiedy realnie tylko centrala ma jakąś decyzyjność. W moim miejscu pracy istnieje istna wyrwa i konflikt pomiędzy managerami działu, a wyższym kierownictwem i dyrektorem. Auchan prezentuje sobą czyste korporacyjne podejście, gdzie liczą się tylko znajomości, a sto osób pracuje na pensje jednego.

Fajna atmosfera super załoga

Bardzo miło wspominam pracę w Auchan do dzisiaj mam kontakt z niektórymi koleżankami. Kiedy zachorowałam firma okazała się bardzo lojalną jestem bardzo wdzięczna dziękuję

Plusy

Tani posiłek dopłata do transportu bony świąteczne

Minusy

Zarobki mogłyby być większe w moim przypadku duża odległość długi dojazd 3 autobusami

Auchan

Bardzo miła pani dyrektor i podwładni , nie stresową ze wszystkim pójdziesz to ci pomogą.

Plusy

Obiady za 5 zl

Minusy

Nie uważam

Auchan

Zarobki tragedia. Minimalna krajowa i coraz więcej obowiązków.

Plusy

Dofinansowanie do posiłków, mili i życzliwi współpracownicy

Minusy

Niskie zarobki. Traktowanie pracowników przez kadrę zarządzającą.

Miejsce pracy,w którym panuje stres

W Auchan dużo ludzi pracuje ze względu na stałe zatrudnienie i terminową wypłatę.Firma ostatnio zaczęła wymyślać jak maksymalnie wyeksploatować swoich pracowników i zmienia stanowiska pracy z pracownika hali na pracownika wsparcia klienta,co oznacza, że robią z nas osoby do zapychania miejsc,w których brakuje pracowników.Mamy np.dokladać towar na działach spożywczych chociaż byliśmy zatrudnieni na dział przemysłowy lub preparować zamówienia dla klientów w ramach aplikacji Glovo.Nie spotyka się to z pozytywnym odzewem że strony pracowników, ponieważ nie na takie warunki godziliśmy się przychodząc do pracy w Auchan.Robią drugą Biedronkę na znacznie większej powierzchni sklepu.

Plusy

Plusem jest stałe zatrudnienie dla osób, które przyszły kilka lat temu, możliwość wykupienia śniadania lub obiadu w niższej cenie dla pracowników, dofinansowanie do posiłków.

Minusy

Zarobki są dość niskie, firma zatrudnia menadżerów, którzy oceniają w większości pracowników kierując się swoimi sympatiami prywatnymi, a nie tym jak ktoś pracuje

Auchan =AZORY= Galeria Bronowice

W trakcie 2 dni pracy byłem na UWAGA 3 działach. I. dróbII. warzywaIII. ser1. Na drobiu się specjalnie NIE znam, więc kasowałem udo z Indyka jako udo z kurczaka, ćwiartkę jako udziec, itd. Nie wiem,Nie znam się na tym. Ale robota? MASAKRA non stop kolejka, ani chwili wytchnienia, Klienci kupują to MIĘSO jakby przygotowywali się na III wojnę. Niestety po 5 zrezygnowałem z pracy z powodu bólu...2. Na dziale WARZYWA rozładowałem UWAGA 1 paletę z pomidorami, trzciną cukrową, i ziemniakami, niestety NA tym mojarola się skończyła [może dlatego, że Asortymentu jest tak dużo, że nie ma go gdzie wkładać]==================================================================3. Ser - tam pryskałem szyby i pomagała mi AGA, która UWAGA ma MĘŻA (ciekawe gdzie, jak obrączki czy też pieścionkazaręczynowego ZDECYDOWANIE BRAK (numer do dyspozycji red akcji) (jej numer)Pracę w tym markecie polecam...

Plusy

wysoka kultura pracy, miła atmosfera

Minusy

ADA

Auchan dział mięsny

Zmiana po 8h na 14 do 22, lub od 10 do 18. Warzenie i pakowanie mięsa. Dokładanie towaru z magazynu, nie raz obsługa 2 stanowisk. A tak o 20.30 mycie podłogi, a później tak o 21.15 pakowanie mięsa z Lady do chłodni i mycie. Kierowniczka do każdego pracownika była inna. Miała swoich ulubieńców. Praca czasami była męcząca jak był duży ruch i na 2 stanowiska. Najlepiej się robiło tak po 19 to ruch malał.

Plusy

Bardzo blisko do pracy, mili ludzie w pracy

Minusy

Praca przez podfirmę, umowa o zlecenie

Pracownik hali

Praca na dużym stresie , brak możliwości rozplanowania sobie pracy .

Plusy

Dofinansowanie do posiłków, socjal

Minusy

Bardzo niskie zarobki, brak podwyżek, premie nie uzależnione od zaangażowania pracownika, faworyzowanie pupili

Przeciętne miejsce pracy

Typowy dzień pracy na 1 zmianę rozpoczynał się o 6 rano a kończył o 14,druga zmiana 14:30 do 22:30. Przez pierwszy miesiąc praca była na dziale( wykładanie towaru, cenówki itp) ,potem przeniesiono mnie na dział kasy.Szkolenie, które ciężko szkoleniem nazwać(trwało może godzinę) i od razu do samodzielnej pracy.Na kasach praca od 6:30 do około 15,kiedy przyjdzie druga zmiana (nadgodziny nie oddane i nie zrekompensowane pieniężnie).Kadra zarządzająca całkowicie do wymiany ,wydają sprzeczne polecenia i pracownik nie wie jak pracować.Zatrudnili mnie tylko na czas przed świętami, a o nieprzedłużeniu umowy poinformowano mnie na cztery dni przed końcem(przy wypełnianiu wniosku o przymusowy urlop) Nie podając żadnej przyczyny(nie brałam urlopów na żądanie, nie chodziłam na zwolnienia, nie spóźniałam się do pracy, nie było znaczących różnic kasowych)Ogólnie nikomu nie polecam, ciężka fizyczna ,niepewna praca.

Plusy

Współpracownicy

Minusy

Zarobki

Dobry start dla rozpoczynających prace w handlu

Duży nacisk na realizacje celów - marża, obroty, sprzedaż zalegających produktów. Bardzo słabe premie, roczne oceny od których zależy podwyżka nie są sprawiedliwe.

Plusy

Dofinansowanie do lunchu

Fatalne warunki

Niekompetentni przełożeni, brak organizacji, za pupili pracują inni

Minusy

mobbing, niestabilność zatrudnienia

Dobre miejsce dla przeciętnego pracownika.

Praca normalna. Nie dają premii za dodatkowe zaangażowanie.

Plusy

Dopłacanie do posiłku.

Minusy

Niskie zarobki.

Bardzo przyjemna praca .

Kontakt klientami,bardzo miła atmosfera,wiele ciekawych szkoleń,dobra współpraca przełożonymi.

Plusy

Elastyczny grafik

Minusy

Małe zarobki

Dobra atmosfera między pracownikami

Bezstresowa praca, dobra współpraca z przełożonymi i współpracownikami, mils atmosfera, elastyczny grafik

Plusy

Dofinansowanie posiłków

Good

It was nice working there.Good team work. All The managment was very friendly Always. I liked working there because we always worked as A team. U can learn A lot there

Auchan logistyka

Bardzo zła atmosfera, niekompetentni przełożeni. Pracownicy są nie dostrzegani i ma się ich gdzieś...

Niezłe miejsce

Pracowałem 8 lat jako cukiernik. Czasami miałem wrażenie, że jestem niezastąpiony. Trochę chory system działający na zasadzie jak trzeb to zostań a potem kazali nadgodziny wybierać aby broń Bóg firma nie musiała zapłacić więcej na wypłatę. Tworzyło się błędne koło. Dzisiaj zostałem, jutro kazali wyjść wcześniej bo nadgodziny, a kolega musiał zostać dłużej bo sam się nie wyrobił w godzinach...

Pozytywna

Byłam bardzo zadowolona z tej pracy, i bardzo bym poleciła ją znajomym

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Auchan. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu