Auchan Retail France
Opinia pracownika firmy Auchan Retail France

miejsce pracy oraz warunki pracy

26 marca 2018
Jedno zdanie: " dużo obiecują, mało robią" czeka się na "poprawę wiele, wiele.....lat i....NIC.
Plusy
Tanie posiłki
Minusy
brak wykorzystania potencjału ludzkiego, brak poszanowania tzw."starych"pracowników
29 grudnia 2019
Manager (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Bardzo Poztywa ale, zawsze może być lepiej dążymy do doskonałości
24 sierpnia 2017
manager (obecny pracownik) - Rumia, pomorskie
Bardzo dobrze mi się pracuje , potrzebna mi jest nowa motywacja . Dobre relacje z współpracownikami
Plusy
blisko zamieszanie
Minusy
długi staż
4 sierpnia 2017
manager (były pracownik) - Łomianki, mazowieckie
Praca ponad siły, robią wariata z pracowników i ich nie szanują , pracownik nie jest dla tej firmy żadna wartością dodaną tylko ładowaczem w półki. Poziom zarządzania bardzo niski - mijający się z kulturą pracy i prawdziwą asertywnoscią- na czele sklepu Auchan Łomianki nowy dyrektor, który asertywność pomylił z chamstwem i brakiem słuchania pracowników. Stosowany mobbing w tej firmie to standard , razem z dyrektorem bojący się o swoje pozycje seniorzy , którzy nie mają własnego zdania i robią wszystko jak im powie guru. Manager jest tam nikim ,nie ważne jak się będziesz starał i tak będziesz do niczego, możesz zapomnieć o życiu prywatnym , wręcz zmuszają ludzi do pracy ponad kodeksowa normę tzn. managerów, bo dyrektor zarzuca Cię ogromem celów i masz dead line. Straszenie , że jak komuś się nie podoba to może się zwolnić lub robienie wszystkiego żeby człowiek sam się zwolnił. Dziwię się że jest jeszcze tak cicho o poczynaniach w Auchan Łomianki .
Plusy
pakiet socjalny, akcje
Minusy
niskie zarobki, 30 rzeczy na raz, nie wiesz kogo słuchać kontroler, dyrektor, coach, niski poziom zarzadzania przez samego dyrektora, stres, brak szkoleń, arogancja