Atlanta Poland S.A.

Opinie pracowników firmy Atlanta Poland S.A.

Wyświetlono wszystkie opinie (3)
Podoba mi sie praca w tej firmie gdyz jest tu mila atmosfera i mozliwosc otrzymania roznych pomocy socjalnych
Minusy
Tutaj nie można nazwać tego pracą a wyzyskiem.
Brak ludzi skutkował tym, że jedna osoba (mężczyzna) musiał wykonywać obowiązki za trzech ludzi. Pieniądze śmieszne jak za taką pracę.

Obiecują A nie dotrzymuja słowa.

Nie wierzcie w żadne dodatki (2,3 zł)

Bo się nie doczekacie

Nie polecam serdecznie

Życzę żeby firma szybko upadła bo firma żyje dzięki ukraincom
Plusy
Minusy
Male zarobki, brak kompetentnych osób
Typowy dzień pracy:

Zmianę rozpoczynałam od kontaktu z produkcją, na podstawie czego układałam sobie pozostałe obowiązku w czasie zmiany. Priorytetem podczas pracy był nadzór nad jakości produkowanego towaru (zatwierdzanie produktu, wstrzymywanie i raportowanie niezgodności na podstawie specyfikacji klienta), kolejno zaś bieżąca kontrola surowca (dostaw) oraz dobór surowców do produkcji zgodnie z polityką FIFO. Do dalszych obowiązków należały oznaczenia fizyko-chemiczne surowców i produktów (mikrobiologia, wilgotność, LOO, LK, WKT i inne). Głównymi narzędziami podczas pracy był komputer oraz telefon. Stale układałam różne zestawienia w arkuszach Excel dla działów takich jak:handlowy, marketing, export lub import bądź na skutek bezpośredniej prośby Prezesa lub Kierownictwa.

Poza momentem przyuczenia do pracy na stanowisku niestety firma nie zapewnia dalszego rozwoju (szkoleń, podnoszenia kwalifikacji, dofinansowania ich), brak jakiejkolwiek możliwości awansu.

Bardzo sympatyczna kadra zarządzająca, niestety unikająca rozmowy na temat zarobków i rozwoju pracownika.

Duża rotacja współpracowników, będąca jednocześnie najtrudniejszą częścią pracy, ponieważ większość z nich zanim zdołała się wdrożyć w pracę - zwalniała się, co skutkowało wykonywaniem przez dłuższy czas przez pracownika dłużej pracującego większości obowiązków, zwykle rozkładanych na dwie zmiany.

Najprzyjemniejszą częścią pracy był bezpośredni kontakt z kierownictwem oraz z ludźmi z innych działów, omawianie zadań i analiz zlecanych przez pozostałych pracowników, a także nadzór produkcji nowych zleceń
 - więcej...
Plusy
sympatyczni współpracownicy
Minusy
niskie zarobki, bardzo duża rotacja pracowników, brak rozwoju
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Atlanta Poland S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,3
1,7