ASMO SOLUTIONS

Opinie pracowników firmy ASMO SOLUTIONS

Jestem ciekaw jakie pieniądze za te opinie otrzymał niej sobie wezmą umowę i przeczytają zapisano 160 godz pracy a pracuje się bez systemu po 280 godz i więcej jak ktoś umie liczyć to niech się wypowie
Tak sie zlozylo ze z ostatnim pracodawcą nie szlo mi najlepiej. Postanowilem sprobować w DE. Prace dostałem bardzo szybko, jezyk troche znalem ze szkoly. Latam w okol komina, krotkie trasy, lekkie ladunku. Samochody spoko, sprzet zadbany. Dziweczyny w biurze bardzo pomocje i mile. Rozliczaja wszystkie papiery, kasa dużo lepsza nisz w kraju.
Pracowalem ponad rok w asmo, spoko polecam. Zawsze papiery zrobione, wyplata na czas, wszystko sie zgadzalo.
Pracuję w firmie w Niemczech już kilkanascie miesięcy. Praca jak praca, kierowcy wiedzą swoje ale tabor zawsze był spoko koledzy także nie narzekali jak z nimi rozmawiałem. Pracuję glównie w okolicy Bremen, wypłata zawsze byla na czas i to całkiem dobra w porownaniu do poprzedniej firmy, z urlopami czy wolnym dalo się dogadać ajak były problemy z dyspo to zawsze pomagali. Ja nie narzekam. Polecami innym jak szukaja pracy
ASMO Solutions to bardzo fajny zespół ludzi , którzy są uśmiechnięci i chętnie służą pomocą.
Zobacz więcej opinii o firmie ASMO SOLUTIONS
  1. Opinie pracowników