ARMATIS
Zobacz wszystkie opinie o firmie ARMATIS

ARMATIS

Opinia pracownika firmy ARMATIS

Firma z kartonu

Obecny kierownik - dno. Firma stworzona z gówna, „motywacja” opiera się na codziennych mailach i wiadomościach wysyłanych od liderów i kierownika, ze jeśli wynik nie zostanie poprawiony to „pociąg pojedzie bez was”. Już pomijam to, że liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że po kilku miesiącach pracy zdrowie psychiczne jest w naprawdę kiepskim stanie. Kilka groszy więcej wypłacanych jako premia, która i tak ucinana jest na każdej głupocie naprawdę nie jest tego warta. Liderzy działają w emocjach, potrafią wyżywać się na pracownikach i manipulować, a kiedy popełnią błąd, przez który dosłownie płaczesz przez kilka godzin nie usłyszysz na koniec głupiego „przepraszam”. Śmieciowa umowa to jedno, ale to jak traktowani są tu ludzie jest naprawdę straszne, sprawa nadaje się do GIP, to co się odpie*dala wewnątrz tej firmy to jest po prostu jeden wielki żart. Jedyne, co zawdzięczam pracy w tej firmie to docenienie każdej innej. Pracowałam w kilku miejscach i nigdzie się tak nie stresowałam. Nie polecam. Cała kadra zarządzająca do wymiany. Zacznijcie być ku*wa ludzcy.

dobra atmosfera pracy

Kadra zarządzająca bardzo pomocna, można liczyć na wsparcie ze strony team-liderów. Praca monotonna nierozwijająca brak możliwości awansu i poszerzania horyzontów

For students only

Job as a customer service, really good people but poor salary. Be prepare that You will have a lot of targets , most od them unrealistic. A lot of complain and upset customer.

Plusy

Team

Minusy

Salary

Jest ok

Pracuję prawie rok na projekcie telewizji cyfrowej i jest ok. Praca jest zmianowa, więc godziny pracy bez problemu dostosowuję sobie do studiów. To moje pierwsze doświadczenie w sprzedaży i bałam się trochę, ale szkolenia są naprawdę dobre i potem na bieżąco też pomagają. Prowizje są ok, wypłata na czas, czasem klienci wkurzają, ale jak pracowałam w sklepie też wkurzali, a stawka była najniższa krajowa.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ARMATIS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj ARMATIS z

Informacje o firmie ARMATIS w popularnych lokalizacjach

• ARMATIS
  • Firma z kartonu