Opinie o firmie Aptiv, temat Kadra zarządzająca

dobta atmosfera i kultura pracy, miejsce jak dla początkujacych tak i dla ludzi z doswiadzceniem
Plusy
jak dla mnie same plusy, a le jestem zmuszona opuścic firme ze względu na przeprowadzke
Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Wszystkie negatywne opinie tutaj wpisane sa niestety prawdziwe. Jesli chcesz dolaczyc do tej firmy do przygotuj sie na mobbing, ktory tutaj jest na porzadku dziennym. Pracownik dla tej firmy nie jest wogole wazny. Ma robic na 200%, a jak nawet tak pracujesz, to i tak jest za malo. Jesli myslisz ze tryb pracy wyglada normalnie, czyli ze bedziesz pisac testy lub beda jakiekolwiek testy software to sie grubo mylisz. Uzytkownicy koncowi najczesciej testuja software, a pozniej calosc wraca spowrotem. Wszystko tylko dlatego, ze termin byl obiecany dla klienta. Ehh.... Managerowie obiecuja gruszki na wierzbie liderom a pozniej wymagaja od Ciebie robienia kilku projektow na raz, co nie jest mozliwe bez pracy w nadgodzinach, o ktore jeszcze trzeba sie prosic. sic! Managerowie wogle nie dbaja o pracownika i olewaja zglaszane problemy. Jako Niemcy nadal stosuja niestety retoryke ze to oni sa Panami, a inni sa stworzeni tylko do pracy dla nich. Ta firma ledwo sie trzyma na rynku i jak tylko odpadnie im jakis wiekszy klient, to zaraz sie zaczna zwolnienia. W tej firmie ogolnie trzeba liczyc na to, ze to Ty powinienes sie cieszyc ze oni Ci laskawie daja prace.
Plusy
Minusy
Mobbing
Nie dbają o pracownika (na każdym szczeblu w strukturze zakładowej)
Plusy
Współpracownicy
Minusy
Zarobki
Łatwa i nudna praca ale w miłym środowisku pracowniczym. Ocena dobra.
Plusy
Przerwy na lunch
Minusy
Pośpiech
ciężka praca, dobra gdy brak innych perspektyw, brak możliwości rozwoju, kadra zarządzająca złożona z przypadkowych osób
Jest to Firma w której jest możliwosc rozwojuzawodowego oraz osiągania wielkich sukcesów.
Plusy
same plusy
Minusy
nie ma
Zobacz więcej opinii o firmie Aptiv