AMS

Opinie pracowników firmy AMS

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (155)

Dobra atmosfera w pracy

Firma przejmuje sie ludzmi. Panuje tam dobra atmosfera

Plusy

Dodatkowe benefity

Minusy

Srednie zarobki

Absolutnie nie polecam

Firma tnie koszty i ucięła pracownikom pensje i czas pracy o 20% (prócz tych, którzy pracują na najwyższych stanowiskach). W tym samym czasie podpisało lukratywne umowy z dużymi korporacjami. Narzucanie morderczego reżimu pracy i wymóg aby wyrabiać 100% workloadu w 80% czasu. Mikromenedżment bezużyteczny - nie pomaga w niczym, nie słucha cię, nikt nie bierze pod uwagę tego co mówi zespół. Narzucanie dodatkowych obowiązków bez porozumienia z tobą, brak zespołowej współpracy. Po prostu narzuca się tobie co raz więcej obowiązków i masz to zrobić pracując 6 godz dziennie. Bardzo kiepskie wynagrodzenie, a trzeba pamiętać że całość pracy odbywa się w języku angielskim więc jest wymagana znajomość języka na poziomie C1. Niestety płaca nie wynagradza tych wymogów. Brak bonusa, premii itp. Absolutna beznadzieja, zerowe możliwości awansu, chyba że znasz dodatkowe języki, za które - UWAGA - jest dodatek 500 zł, co raczej wydaje się żałosnym wynagrodzeniem za znajomość np norweskiego itp. Obecnie z powodu koronawirusa wszyscy pracujemy z domu, niestety nie przysługuje nam z tego powodu żaden dodatek. Firma chwali się elastycznością godzin pracy - to totalna bzdura, nie spotkałam do tej pory ani jednego zespołu, którego członkowie mogli sobie wybierać godziny pracy. Z tego przywileju korzysta tylko management.

Plusy

Dość szybko dostaje się umowę na czas nieokreślony

Minusy

Zarobki, atmosfera, możliwość awansu/rozwoju, brak premii za ciężką pracę

Senior recruitment coordinator

Dobra praca na pierwsze korpo w Krakowie. Wspołpracownicy bardzo fajni a management tozalezy na kogo sie trafi.

Praca dla kazdego, wysokie zarobki!!

Chcesz wreszcie zobaczyc jak to jest nie bac sie o to czy wystarczy pieniedzy do konca miesiaca? W takim razie swietnie trafiles Oferuje Ci prace w najwiekszym polskim programie partnerskim bez inwestycji na start Nieliczni potrafia zaufac zarobkowi w internecie, wiem to Na szczescie ja zaufalem i zyje na duzo wyzszym poziomie Zapraszam wszystkich ktorzy: -Maja odrobine samozaparcia i motywacji do dzialania -Szukaja zrodla dochodu -Sa w stanie spedzic okolo godzine dziennie przy komputerze Zapewniam: -Pomoc w razie watpliwosci -Biznes bez inwestowania pieniedzy Zapraszam do http://bi.tids.biz

Plusy

darmowo

Minusy

wysokie zarobki

Good for beginners

Alexander Mann Solutions was the place where I started my recruitment career. I worked in various teams, supporting various industries within various roles. I enjoyed my time there

Very good working environment

Working for this company was a pleasure. I worked in a great team, very sociable, fantastic manager and team leader I learned from. I gained a lot of administrative experience, e.g. attention to details, working under pressure, how to deal with sensitive data, records input into the system, efficient time management. In the team, we always helped each other if a difficult situation occured or sought advice from a more senior colleague. My duty was to collect personal details, required documents to start their employement and set up candidates' profiles in the system. I was in a contact with candidates, recruiters and (if necessary) hiring managers either via phone or e-mail.

Plusy

Flexible working time

Minusy

Little opportunities for advancement or promotion

A high-level culture

This company has a high level within communication and is a very good place to start career. I learnt here a lot, especially how to become more and more professional every day.

Dobrze

W firmie panuje przyjazna i mila atmosfera. Poza tym, istnieją duże możliwości awansu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w AMS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,9 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Informacje o firmie AMS w popularnych lokalizacjach

• AMS