AmRest

Opinie pracowników firmy AmRest

Praca wręcz idealna na gap year, ja pracowałam kiedy zrobiłam sobie roczną przerwę między maturą i studiami. Szło się utrzymać (opłacić pokój i wystarczało jeszcze na jakieś osobiste wydatki). Fajni przełożeni, zgrani pracownicy, sporo obowiązków, ale tak już jest, nic za darmo :)
Plusy
Staff, elastyczny grafik (ustala się dyspo)
Minusy
Szybkie tempo pracy, czasem obłożenie pracą
Fajnie było za młodu tutaj popracować, czasem cięzko i mnóstwo roboty do wykonania, szczególne jak był duży ruch, ale przynajmniej czas mi szybko leciał
Dla studenta to elegancka robota, lepsze to niż stanie przy jakiś ciuchach czy butach, no przynajmniej dla mnie. Zawsze to jakis tipsik wpadł, poznało się nowych ludzi, fajnie wspominam
Pracowałem w jednej z restauracji Amrestu i nie żałuje tego czasu. Jako zarobek na jakiś czas bardzo spoko, jak się trafi na fajnych ludzi z poczuciem humoru to już wgl nie ma się do czego przyczepić
Krytykują pracę w AmReście często osoby z zewnątrz-a że praca mało ambitna, a że nudna, czy powtarzalna, ale ten kto nie poznał jaka świetna atmosfera panuje w pracy (mimo czasami pojawiającego się stresu czy natłoku pracy) ten nie wie o czym mówi :) Serio, atmosfera wynagradza wszystkie trudne sytuacje, nawet jak zdarzy się coś nieprzyjemnego, to chwila rozmowy z ekipą i już się o wszystkim zapomina
Jak dla mnie super praca to była i fajne mam wspomnienia z tym związane, przede wszystkim ze względu na zgraną, młodą ekipę, z którą przyszło mi pracować. Jak się trafia na sympatycznych ludzi to żadna praca nie jest straszna
Pracowałem tutaj w trakcie studiów i bylem bardzo zadowolony. Mogłem dostosować grafik do zajęć na uczelni bez żadnych problemów, zawsze też można było sie jakoś wymienić. Naprawdę dla studenta super sprawa ;)
spędziłem kawał czasu w tej pracy, super życzliwi i pomocni ludzie, praca czasami ciężkawa, ale warunki ogólnie dobre
Moja pierwsza praca, załapałam się do niej podczas gap year między maturą a studiami. Największy plus tej firmy to życzliwa atmosfera, naprawdę trafiłam na cudownych ludzi w zespole, zarówno tych pracowników "szeregowych" jak i na menadżerskich szczeblach. Sama praca też mi się podobała, ponieważ lubię kontakt z ludźmi i dobrze sprawdzałam się na pierwszym froncie, tj na kasie. Polecam ludziom, którzy nie boją się pracy, bo faktem jest, że nie ma miejsce na opierdzielanie się, ale dzięki temu czas w pracy szybko leci, a w otoczeniu świetnych i wesołych ludzi praca jest wręcz przyjemnością :D
wesoła atmosfera,wzajemna pomoc, współpraca między pracownikami, możliwość awansu : instruktor- młodszy kierownik zmiany
trudności: duża ilość klientów, praca w godzinach nocnych, sprzątanie do późna
Plusy
tanie posiłki pracownicze
Minusy
niskie zarobki, ciężka praca
W mojej pracy doceniam to że pracuję w dogodnych dla mnie godzinach, pracuję z najsympatyczniejszymi ludzmi na świecie i spedza się tam czas jak w drugim domu. Co do rozwoju ciężko cokolwiek powiedzieć mi gdyż nigdy o to nie zabiegałam lubię to co robię, ale też nie czuję się tak do końca doceniona owszem premie i słowne podziękowania dostaję jest nas dużo ciężko się wybić.
Plusy
umowa o pracę, dogodne godziny pracy, miła atmosfera
Minusy
niskie zarobki, ciężko o awans np. na instruktora
Zobacz więcej opinii o firmie AmRest
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w AmRest. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
4,4
4,3