Amazon.com
Zobacz wszystkie opinie o firmie Amazon.com

Amazon.com

Opinia pracownika firmy Amazon.com

Spoko praca ale...

No właśnie, ale. Spoko praca, spoko ludzie (pracowałem w KTW3 od maja (powstał w kwietniu po świętach). Było spoko do czasu. Czasu do listopada, potem wszystko zaczęło się psuć, przez co musiałem zmienić zmiane, zmiany. Praca na krótki okres czasu spoko. Jeśli chcesz pójść wyżej to stety, niestety trzeba wchodzić nie tam gdzie trzeba bez wazeliny lub "kablować" do liderów czy menadżerów.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

miła atmosfera

miła atmosfera możliwość pracy na różnych działach oraz możliwość zmiany menagera oraz możliwość przejścia z jednej zmiany na drugą

Plusy

posiłki za złotówkę

Manipulacja ludźmi , systemem , komunikacją wewnętrzną .

Można tylko cały czas płakać . Zazdrość , mściwość , nienawiść . Brak równouprawnienia płci na dziale męskim . Ewidentnie nie chcą tam kobiet z uprawnieniami . Jeśli odważysz się przyznać do innej orientacji seksualnej , uprzykrzą ci życie i wyśmieją . Zgnębią cię , jak tylko zechcesz zaufać komuś . Stres i upokorzenie . Pracują tam ludzie , którzy potrafią grozić tobie , a nie zostaną zwolnieni . Zrobią wszystko , żebyś uciekał . Wciąż myślę o samobójstwie . Nikt nie szanuje tam człowieka .Na ludzi , których nie chcą mają fantastyczny sposób . Podsuwają ci kogoś do romansu , nagrywają a potem szantażują , żebyś się sam zwolnił. Robią sobie chore żarty . Szpiegują pracowników na portalach społecznościowych , randkowych , gdzie się da . Bezczelnie zmieniają sens twoich słów , kiedy wzywają cię na dywanik . Ferują psychologiczne osądy . I bezczelnie ci wmawiają , że to ty jesteś głupi .

Afe

Praca fajna, do lekkich nie należy lecz ten nacisk na ilość. Dają umowę o pracę a tak naprawdę to jest praca na akord co jest oszustwem.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu