Amazon.com
Zobacz wszystkie opinie o firmie Amazon.com

Amazon.com

Opinia pracownika firmy Amazon.com

Manipulacja ludźmi , systemem , komunikacją wewnętrzną .

Można tylko cały czas płakać . Zazdrość , mściwość , nienawiść . Brak równouprawnienia płci na dziale męskim . Ewidentnie nie chcą tam kobiet z uprawnieniami . Jeśli odważysz się przyznać do innej orientacji seksualnej , uprzykrzą ci życie i wyśmieją . Zgnębią cię , jak tylko zechcesz zaufać komuś . Stres i upokorzenie . Pracują tam ludzie , którzy potrafią grozić tobie , a nie zostaną zwolnieni . Zrobią wszystko , żebyś uciekał . Wciąż myślę o samobójstwie . Nikt nie szanuje tam człowieka .Na ludzi , których nie chcą mają fantastyczny sposób . Podsuwają ci kogoś do romansu , nagrywają a potem szantażują , żebyś się sam zwolnił. Robią sobie chore żarty . Szpiegują pracowników na portalach społecznościowych , randkowych , gdzie się da . Bezczelnie zmieniają sens twoich słów , kiedy wzywają cię na dywanik . Ferują psychologiczne osądy . I bezczelnie ci wmawiają , że to ty jesteś głupi .

Spoko praca dla młodych

Jak ktoś ma poniżej 26 lat to fajna jako dorywcza praca na kilka miesięcy. Za 16 dni pracy + 2 dni nadgodzin dostaje 5300 netto a w okresie świątecznym 8000-9000 netto. Jedyny minus to liderzy którzy zachowują się czasem jak NPC z jakiegos MMO.

Plusy

dobre zarobki jak na brak doświadczenia

Minusy

obsesja na punkcie ''bezpieczeństwa''

Miejsce pracy, w którym nie panuje dobra atmosfera. 1 L4 i po umowie

Nie polecam pracy w Amazon osoba, które chcą podnosić kwalifikacje. Praca dla ludzi bez ambicji

Plusy

Tanie posilki

Minusy

Wszystko inne
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Szczecin

Bardzo nowoczesna firma. Spełnia wszelkie warunki bezpieczeństwa.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Amazon.com z

• Amazon.com
  • Manipulacja ludźmi , systemem , komunikacją wewnętrzną .