Amazon.com

Opinie o firmie Amazon.com, temat Płaca i benefity

3,7Płaca i benefity

Znaleziono 55 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (84 316)

Spoko praca ale...

No właśnie, ale. Spoko praca, spoko ludzie (pracowałem w KTW3 od maja (powstał w kwietniu po świętach). Było spoko do czasu. Czasu do listopada, potem wszystko zaczęło się psuć, przez co musiałem zmienić zmiane, zmiany. Praca na krótki okres czasu spoko. Jeśli chcesz pójść wyżej to stety, niestety trzeba wchodzić nie tam gdzie trzeba bez wazeliny lub "kablować" do liderów czy menadżerów.

Soso

Very difficult but nice experience, good salary, far away from the city, not cool people are working there, no life work balance, i suffered 1 month and i was fired

Flexible work environment, leisurely pace and all

The company is good,But no growth can be expected unless you do a lot of brown-nosing familiarly called gaining visiblity.No good compensation at all, A churn of all the processes in different disguises.Very flexible, you can work anytime within the set hours which is pretty long so no issues.

miła atmosfera

miła atmosfera możliwość pracy na różnych działach oraz możliwość zmiany menagera oraz możliwość przejścia z jednej zmiany na drugą

Plusy

posiłki za złotówkę

Chcesz stracić swoje zdrowie...zatrudnij się w Amazon!

Cały proces rekrutacji to porażka. Nikt nie bierze pod uwagę kwalifikacji i predyspozycji fizycznych kandydata. To w jaki sposób dobiera się pracowników na poszczególne działy, pozostaje słodką tajemnicą Amazon. Z jednej strony wprost absurdalna troska o zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Z drugiej narażanie pracownika na nadmierny wysiłek fizyczny. Jesteś facetem...trafisz wyłącznie na "receive" i "doki". Nie ma znaczenia Twoje wykształcenie, predyspozycje fizyczne. Będziesz przerzucał kilkaset kilogramów na minutę. Żadne "kompletowanie zamówień przy użyciu skanera", żadne "pakowanie i wysyłka zamówień". Tylko i wyłącznie "NARZUCANIE"!!! Nawet jeśli po jakimś czasie trafisz na inny dział, to i tak będziesz tam wracał. Bo tam zawsze brakuje ludzi do pracy!! Nikt kto szanuje swoje zdrowie nie będzie wykonywał takiej pracy nawet za 50 złotych na godzinę!! Poza tym, każdy traktowany jest jak potencjalny złodziej. Wchodząc na główną halę nie możesz mieć przy sobie nawet gumy do żucia!!!! Pieniądze to jeszcze nie wszystko. Lepiej zachować własne zdrowie i poczucie godności osobistej niż zostać pracownikiem Amazon!!!!

Plusy

Jaie "plusy"...bez żartów proszę.

Minusy

całość...

Zależy od działu na którym się jest

ICQA - bardzo fajny dział kontroli jakości, naprawdę uczy pracowitości ale i innej specyfiki pracy. Raczej warto na 90%, to dobry wynik

Plusy

Posiłki, praca, tak naprawdę spokój po pracy bo wychodzisz i nie myślisz czego nie zrobiłeś

Minusy

dużo chodzenia ale można to przejść

Amazon-sady-polska

Pierwszy miesiąc na t.zw przyuczeniu jeszcze da się znieść, ale potem trzeba zacząć wyrabiać normę,a bywa,że jednego produktu szuka się pół godz.Przy 200stu lokacjach dziennie młody pracownik nie ma szans.Trasę zbierania artykułów podobno ustala komputer,ale gdyby tak było człowiek nie musiałby biegać 12 godz.Zdażało mi się biec na drugi koniec hali,lub drugie piętro po jedną sztukę damskiej azminki.Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej nocnej bieganiny.Bywało,że w ciągu zmiany robiłem 30 kilometrów i więcej.

Plusy

Są obiady za złotøwkę, ale trzeba się bardzo starać, żeby zdążyć spokojnie ten obiad zjeść..

Minusy

Na nic nie ma czasu, wszystko w biegu.Nie zdążysz po pracy trochę się obmyć, bo ucieknie Ci firmowy autobus.

Zarobki zdecydowanie nie są adekwatne do pracy fizycznej. 10h chodzenia bez przerw na dziale Pick, wyjścia do toalety kończące się naganą u menagera. Nie polecam tej pracy

Plusy

Obiady za 1zl, kawa i herbata za darmo

Minusy

Nieadekwatne zarobki, wyrabianie ogromnych norm

Amazon Szczecin

Pracowałam tam z pół roku.Praca jak praca.Jak ktoś chce zarobić to i zarobi.Śmieszą mnie Ci co tak na tą firmę narzekają.Nie jest ambitna to fakt i trzeba się wyrabiać.Wiadomo że poganiają tych co wciąż siedzą na papierosie.W każdej pracy są wymagania więc trudno narzekać, nigdzie specjalnie po plecach za byle co Cię klepać nie będą. Szłam tylko tam żeby dorobić do budżetu i żeby mieć ubezpieczenie.Jestem w takim wieku że mam w nosie karierę. Śmiać mi się chce jak ktoś pisze że karierę robi.Co z tego może mu coś do pensji dorzucą ale użera się z ludźmi i pierwszy że stołka leci jak coś nie wyjdzie a oprócz tego jeszcze nie ma czasu wolnego.Dla mnie praca to zarobienie na chleb i godne życie.

Plusy

Posiłki, dobra pensja, dojazd do pracy.

Minusy

Raczej nie ma w porównaniu z innymi miejscami pracy

Dział inbald

Moje stanowisko było dobre, na pracę nie narzekałem jedynie na organizację pracy która panuje w firmie jest do poprawy

Plusy

Transport, posiłki

Minusy

Organizacja pracy

Wynagrodzenie

przeciętne wynagrodzenie za pełen etat to ok 2900 zł miesięcznie ,żeby była to większa bardziej satysfakcjonująca kwota trzeba zrobić ok 3 dni nadgodzin w miesiącu.

Moja opinia

Brak mi slow na ta firme ja wylecialem i juz mnie nie chca chociaz sie zmienilem nie daja szansy 2 raz

Plusy

Przerwy

Minusy

Pospiech

Brawo

Wszystko na wysokim poziomie brak jakich kolwiek. Negatywnych emocji

Plusy

Posiłki socjal

Fine job

Good job for young people , students. In this job is fine and happy , you can earn some money , you can get full-time job or part-time job , employees have dinner.

Pack

Pracują tam młodzi ludzie, którzy szybko awansują, a puziniej nie mają szacunku dla ludzi, drwią, szydzą i naśmiewają się z ludzi, którzy nie wpadną im w oko.

Plusy

Wypłaty na czas

Minusy

Nadgodziny często są obowiązkowe i potrawią zostawić ciebie w pracy do dwunastu godzin

Praca

Pisze opinie jaka według mnie będzie najbardziej szczera i trafna. W czasach jakie teraz występują wiem że "Amazon" jest jedną z nielicznych firm które podczas kryzysu daje pracę. Rozumiem że jest kwarantanna i że zgromadzenia są nie legalne, ale pomyśl zanim coś napiszesz. Amazon zapewnia nam ciągłość finansową, a przede wszystkim daje nam umowę o pracę. Wiele lokali zamknęło się, nie płacą za umowy zlecenia, tną pensje pracownikom i nie patrzą na to czy mają za co zapłacić ludzie rachunki. Dlaczego Amazon się nie zamyka? To proste jeżeli zamkną by się groziło by to upadkowi firmy a co za tym idzie po kryzysie nie było by miejsc pracy. W tej chwili jest 70% firm z problemem finansowym. Jeżeli czujesz się zagrożony idź na urlop płatny/bezpłatny/chorobowe. Jeżeli idziesz pracować do Amazonu to idź z nastawieniem ciężkiej pracy, jeżeli nie pasuje Ci praca zmień ją o ile jakaś znajdziesz w tych czasach. Pozdrawiam Kris !

Plusy

Posiłki, dojazd, 3 dni wolne, darmowe kawy i herbaty, pomocni ludzie, pieniądze

Minusy

fizyczna praca, tempo

amazon

Miłe towarzystwo, fajne pieniądze i trzy przerwy dzięki którym czas mija szybciej. Polecam.

Jack

Nie polecam tej firmy. Totalny mobing, nietaktowne traktowanie pracowników. Nieadekwatne wynagrodzenie do tak ciężkiej pracy. Jeśli nie jesteś silny fizycznie, nie masz mocnych nerwów nigdy tu nie przychodz. Nie licz na stałe zatrudnienie. Polityka firmy zakłada przemielic 17000 pracowników. Nawet jak będziesz dobry w tym co będziesz robił kopną Cię w tyłek.

Praca jest ok

Praca jest ok, ale zbyt monotonna, bez perspektyw rozwoju, ogólnie przełożeni ok

Plusy

darmowe posiłki

Minusy

zbyt długo w pracy -przeszło 10 godzin dziennie

Przyjazne miejsce pracy

Miejsce które jest bardzo przyjazne dla ludzi którzy chcą się rozwijać. Amazon nie interesuje się Twoją przeszłością zawodową, jaki masz kolor skóry czy też jakiego jesteś wyzwania. Firma która stawia na bezpieczeństwo i rzetelność w wykonywaniu swojej pracy. Jest to praca nie dla każdego- nie dla ludzi którzy chcą łatwo i bez wysiłku dostać całkiem niezłą płacę. Nie jest to też miejsce dla ludzi którzy lubią do pracy przyjść pod wpływem "drugiego gazu". Podoba mi się Amazon, gdyż tutaj stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo, kulturę i rozwój osobisty . Miejsce gdzie nie toleruje się braku szacunku do drugiego człowieka oraz mobbingu. Mile widziana współpraca w zespole oraz bardzo pozytywne podejście do wykonywanych prac. Gdziekolwiek nie będziesz pracować to nie można liczyć na to, iż pieniążki wpadną do kieszeni bez zaangażowania się w proces pracy. Jest to praca w nietypowym wymiarze pracy- 10 godz dziennie ale za to tylko 4 dni w tyg. Ja widzę w tym plus. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna i w przypadku problemów można liczyć na liderów, instruktorów czy też ludzi którzy pracują w tej firmie już trochę dłużej. Kultura pracy jest na bardzo wysokim poziomie- miło i przyjemnie. Amazon w którym pracuję jest w fazie rozwoju i przez halę przewija się bardzo dużo ludzi- różnych ludzi. Tych co wchodzą dopiero w wiek produkcyjny i tych co już obowiązkowy wiek produkcyjny mają już za sobą. Wszystkich łączy jedno- chęć pracy bez względu na wiek, możliwość rozwoju dla każdego, praca w świetnym zespole, bardzo korzystne świadczenia socjalne no i jak na nasz teren całkiem niezłe -

Plusy

szacunek do drugiego człowieka, możliwość doszkalania się, dobra płaca, obiady w dwóch wersjach- dania mięsne i bezmięsne, dobra współpraca.... . Mogła bym plusów jeszcze tak dłuuugo wymieniać :) .

Minusy

nie widzę minusów

pak

praca fajna ,mozliwsci duzo ,kadra ma bardzo dobre podejscie do pracownika , dobra atmosfera, kultura,nie bylo takiej czesci pracy obiad przerwy rozmowa z liderem menedzerem

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu