Amazon.com

Opinie dot. stanowiska Pakowacz (m/k) w firmie Amazon.com

Pakowacz (m/k)4 opinie

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (86 295)

miła atmosfera

miła atmosfera możliwość pracy na różnych działach oraz możliwość zmiany menagera oraz możliwość przejścia z jednej zmiany na drugą

Plusy

posiłki za złotówkę

Dobra atmosfera

Bardzo życzliwi, aczkolwiek przestraszeni nowi pracownicy.

Masakra

Podczas mojej pracy w Amazonie, miewałam problem z plecami podczas pracy na AFE. Po czym jak poszłam odpoczać na 10minut na ławke podeszła do mnie instruktorka i się mnie zapytała co mi jest, po czym jak jej opowiedziałam co mi dolegało odpowiedziała mi tylko na to "TO NIE JEST PRACA DLA KAŻDEGO" Liderzy bardzo mili i wyruzumiali (tylko których poznałam) Co do grafiku np. 5 nocek + 1 dzień wolnego i potem znowu na 4 nocki od 18 do 4.30. Zostałam przydzielona do pracy na paku (AFE) wielokrotnie pod rzad sie zdarzało, że nie było pracy dla niektórych pracowników w tym i dla mnie. Czekaliśmy nawet 2,5h wiekszość siedziała na ziemi a z 5/6 osób na 2 ławkach. Ale coż nawet na ziemii nie można siedzieć (bo jest to nie bezpieczne) co mnie bardzo to śmieszy, wiec musimy stać tyle godzin czekając za swoja pracą. Straszny nacisk jest na wyrobienie normy (czyli 250/h) jesli się dostanie 3 jakieś zastrzeżenia o nie wyrabianiu normy to zwolnią z pracy. Więcej doświadczenia mają zwykli pracownicy niż liderzy i inne stanowiska.

Plusy

Minusy

Za duży nacisk na wyrobienie normy na AFE

bardzo dobra

pracowałam w niemczech w Bad Hersweld...mega wielki obiekt,wszystko sprawnie sie odbywało,duzo ludzi ale kazdy z nas wiedział co do niego należy.Ja na początku pakowałam multi,nastepnie single.Bardzo miło wspominam prace w Amazon.de. Kadra super,bardzo pomocna,no początki jak zawsze są trudne...zanim się człowiek wciągnie.Najtrudniejszy był zaduch,upał który tam panował.Najprzyjemniejszy był początek pracy i koniec ;)

Plusy

wysokie zarobki

Minusy

bardzo wczesne wstawanie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu