Amazon.com

Opinie dot. stanowiska Order picker (m/k) w firmie Amazon.com

Order picker (m/k)5 opinii

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (86 295)

Praca

Pisze opinie jaka według mnie będzie najbardziej szczera i trafna. W czasach jakie teraz występują wiem że "Amazon" jest jedną z nielicznych firm które podczas kryzysu daje pracę. Rozumiem że jest kwarantanna i że zgromadzenia są nie legalne, ale pomyśl zanim coś napiszesz. Amazon zapewnia nam ciągłość finansową, a przede wszystkim daje nam umowę o pracę. Wiele lokali zamknęło się, nie płacą za umowy zlecenia, tną pensje pracownikom i nie patrzą na to czy mają za co zapłacić ludzie rachunki. Dlaczego Amazon się nie zamyka? To proste jeżeli zamkną by się groziło by to upadkowi firmy a co za tym idzie po kryzysie nie było by miejsc pracy. W tej chwili jest 70% firm z problemem finansowym. Jeżeli czujesz się zagrożony idź na urlop płatny/bezpłatny/chorobowe. Jeżeli idziesz pracować do Amazonu to idź z nastawieniem ciężkiej pracy, jeżeli nie pasuje Ci praca zmień ją o ile jakaś znajdziesz w tych czasach. Pozdrawiam Kris !

Plusy

Posiłki, dojazd, 3 dni wolne, darmowe kawy i herbaty, pomocni ludzie, pieniądze

Minusy

fizyczna praca, tempo

Amazon-sady-polska

Pierwszy miesiąc na t.zwprzyuczeniu jeszcze da się znieść, ale potem trzeba zacząć wyrabiać normę,a bywa,że jednego produktu szuka się pół godz.Przy 200stu lokacjach dziennie młody pracownik nie ma szans.Trasę zbierania artykułów podobno ustala komputer,ale gdyby tak było człowiek nie musiałby biegać 12 godz.Zdażało mi się biec na drugi koniec hali,lub drugie piętro po jedną sztukę damskiej azminki.Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej nocnej bieganiny.Bywało,że w ciągu zmiany robiłem 30 kilometrów i więcej.

Plusy

Są obiady za złotøwkę, ale trzeba się bardzo starać, żeby zdążyć spokojnie ten obiad zjeść..

Minusy

Na nic nie ma czasu, wszystko w biegu.Nie zdążysz po pracy trochę się obmyć, bo ucieknie Ci firmowy autobus.

dobra praca

Można tu dużo zarobić,gdy pracuje się dłużej możliwość awansowania,miła atmosfera ale duży wysiłek,cały dzień poświęcony pracy i dojazdom do pracy

Plusy

posiłki za 1 zł

Minusy

dużo chodzenia

Zakład pracy w którym panuje dobra atmosfera

Amazon to bardzo dobrze ułożona firma która realizuje wyznaczone cele

Amazon

Miła atmosfera powoduje chęci do pracy . Bo miła atmosfera jest waznym aspektem

Plusy

Darmowy dojazd

Minusy

Caly dzien poza domem

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Opinie o firmie Amazon.com według lokalizacji

• Amazon.com
  • Order picker (m/k)