Amazon.com

Opinie dot. stanowiska Magazynier (m/k) w firmie Amazon.com

Magazynier (m/k)62 opinie

Znaleziono 62 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (86 295)

Sosnowiec Amazon

Jest jeszcze kilka rzeczy ktore trzeba poprawić np. Czekam juz 3 miesiąc na przyjecie poniewaz nie ma terminow spotkan rekrutacyjnych online.

Świebodzin - Magazyn

Ponad miesiąc czekania na rozmowę kwalifikacyjną, już po aplikacji, już po badaniach, bo... nie mamy wolnych miejsc. W dzisiejszych czasach, gdzie ludzie potrzebują pracy na gwałt, wy robicie sobie jaja za nędzne 4k brutto. Jak najdalej od wyzyskiwaczy.

Plusy

Minusy

wszystko

Chcesz stracić swoje zdrowie...zatrudnij się w Amazon!

Cały proces rekrutacji to porażka. Nikt nie bierze pod uwagę kwalifikacji i predyspozycji fizycznych kandydata. To w jaki sposób dobiera się pracowników na poszczególne działy, pozostaje słodką tajemnicą Amazon. Z jednej strony wprost absurdalna troska o zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Z drugiej narażanie pracownika na nadmierny wysiłek fizyczny.Jesteś facetem...trafisz wyłącznie na "receive" i "doki". Nie ma znaczenia Twoje wykształcenie, predyspozycje fizyczne. Będziesz przerzucał kilkaset kilogramów na minutę. Żadne "kompletowanie zamówień przy użyciu skanera", żadne "pakowanie i wysyłka zamówień". Tylko i wyłącznie "NARZUCANIE"!!! Nawet jeśli po jakimś czasie trafisz na inny dział, to i tak będziesz tam wracał. Bo tam zawsze brakuje ludzi do pracy!! Nikt kto szanuje swoje zdrowie nie będzie wykonywał takiej pracy nawet za 50 złotych na godzinę!! Poza tym, każdy traktowany jest jak potencjalny złodziej. Wchodząc na główną halę nie możesz mieć przy sobie nawet gumy do żucia!!!! Pieniądze to jeszcze nie wszystko. Lepiej zachować własne zdrowie i poczucie godności osobistej niż zostać pracownikiem Amazon!!!!

Plusy

Jaie "plusy"...bez żartów proszę.

Minusy

całość...

Omijać z daleka

Praca wyczerpująca z brakiem możliwości zostania na stałe. Co trochę wymieniają pracowników

Plusy

Przejazd darmowy

Minusy

Obiad na nocnej zmianie. To chore.Praca tylko tymczasowa, co trochę zmieniają pracowników

Zarobki zdecydowanie nie są adekwatne do pracy fizycznej. 10h chodzenia bez przerw na dziale Pick, wyjścia do toalety kończące się naganą u menagera. Nie polecam tej pracy

Plusy

Obiady za 1zl, kawa i herbata za darmo

Minusy

Nieadekwatne zarobki, wyrabianie ogromnych norm

Amazon Szczecin

Pracowałam tam z pół roku.Praca jak praca.Jak ktoś chce zarobić to i zarobi.Śmieszą mnie Ci co tak na tą firmę narzekają.Nie jest ambitna to fakt i trzeba się wyrabiać.Wiadomo że poganiają tych co wciąż siedzą na papierosie.W każdej pracy są wymagania więc trudno narzekać, nigdzie specjalnie po plecach za byle co Cię klepać nie będą. Szłam tylko tam żeby dorobić do budżetu i żeby mieć ubezpieczenie.Jestem w takim wieku że mam w nosie karierę. Śmiać mi się chce jak ktoś pisze że karierę robi.Co z tego może mu coś do pensji dorzucą ale użera się z ludźmi i pierwszy że stołka leci jak coś nie wyjdzie a oprócz tego jeszcze nie ma czasu wolnego.Dla mnie praca to zarobienie na chleb i godne życie.

Plusy

Posiłki, dobra pensja, dojazd do pracy.

Minusy

Raczej nie ma w porównaniu z innymi miejscami pracy

Ocena firmy jako były pracownik

Witam, chciałbym tylko Wam powiedzieć i ostrzec przed podjęciem pracy w tym miejscu, ponieważ pracodawca jak i przełożeni nie szanuje swojego pracownika. Spotkać się można z typowym dla mnie mobbingiem, flustrują ludzi bo byłeś o 3 minuty za długo w łazience, wręcz nękają pracownika. Większość z nich się nie nadaje na to stanowisko. Wykonują rozkaz z góry w bardzo chamski sposób, tylko licząc na statystyki. Dlatego jak macie możliwość to nie zatrudniajcie się tam, ponieważ możecie tego żałować. Sam pracowałem w różnych firmach ale z czymś takim to się nigdzie nie spotkałem. Nie docierają do nich żadne argumenty, dlatego już tam nie pracuję i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy:)

Plusy

Darmowy dojazd

Minusy

Szkalowanie pracowników, mobbing

Bardzo dobra praca

Pracuje 7 miesiac- jestem MEGA zadowolona, lepszej pracy nie miałam

Plusy

Miła atmosfera

Minusy

Do tej pory nie stwierdziłam

Brak opini

Beznadziejna praca i wykorzystywanie ludzi nie licza sie z pracownikami

Plusy

Nie ma

Minusy

Syf

Amazon

To był jedyny słuszny wybór. Polka w Polsce nie ma możliwości dobrego wyboru.

Plusy

Transport pracowniczy. Cztery dni pracy.

Minusy

Trzeba ciężko pracować.

Miejsce pracy o swobodnej atmosferze

AMAZON stara się dbać jako firma o pracowników niestety zapomina się bardzo często pracownikach najniższego szczebla.

Plusy

podstawiany autobus dojazdowy

Minusy

brak zainteresowania pracownikami niższego stopnia

Bywały gorsze miejsca pracy

Warunki całkiem ok, zależnie od tego, na który dział się trafi.

ONYX Czeladź

Miła atmosfra, elastyczny grafik oraz miła szefowa

Amazon

Bardzo fajna praca i nie trudna a psuja opinie ci co nie umieli wyrobic normy

amazon

Miłe towarzystwo, fajne pieniądze i trzy przerwy dzięki którym czas mija szybciej. Polecam.

cieżka praca ale dobrze nagradzana

praca dość specyficzna, polegająca na pracy fizycznej

Przyjazne miejsce pracy

Miejsce które jest bardzo przyjazne dla ludzi którzy chcą się rozwijać. Amazon nie interesuje się Twoją przeszłością zawodową, jaki masz kolor skóry czy też jakiego jesteś wyzwania. Firma która stawia na bezpieczeństwo i rzetelność w wykonywaniu swojej pracy. Jest to praca nie dla każdego- nie dla ludzi którzy chcą łatwo i bez wysiłku dostać całkiem niezłą płacę. Nie jest to też miejsce dla ludzi którzy lubią do pracy przyjść pod wpływem "drugiego gazu". Podoba mi się Amazon, gdyż tutaj stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo, kulturę i rozwój osobisty . Miejsce gdzie nie toleruje się braku szacunku do drugiego człowieka oraz mobbingu. Mile widziana współpraca w zespole oraz bardzo pozytywne podejście do wykonywanych prac. Gdziekolwiek nie będziesz pracować to nie można liczyć na to, iż pieniążki wpadną do kieszeni bez zaangażowania się w proces pracy. Jest to praca w nietypowym wymiarze pracy- 10 godz dziennie ale za to tylko 4 dni w tyg. Ja widzę w tym plus. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna i w przypadku problemów można liczyć na liderów, instruktorów czy też ludzi którzy pracują w tej firmie już trochę dłużej. Kultura pracy jest na bardzo wysokim poziomie- miło i przyjemnie. Amazon w którym pracuję jest w fazie rozwoju i przez halę przewija się bardzo dużo ludzi- różnych ludzi. Tych co wchodzą dopiero w wiek produkcyjny i tych co już obowiązkowy wiek produkcyjny mają już za sobą. Wszystkich łączy jedno- chęć pracy bez względu na wiek, możliwość rozwoju dla każdego, praca w świetnym zespole, bardzo korzystne świadczenia socjalne no i jak na nasz teren całkiem niezłe -

Plusy

szacunek do drugiego człowieka, możliwość doszkalania się, dobra płaca, obiady w dwóch wersjach- dania mięsne i bezmięsne, dobra współpraca.... . Mogła bym plusów jeszcze tak dłuuugo wymieniać :) .

Minusy

nie widzę minusów

Dobrze

Czesanie jest lepiej a czesanie jest gorzej to zależy od dnia

Polecam

Łatwa praca Miła atmosfera Polecam ...............

pak

praca fajna ,mozliwsci duzo ,kadra ma bardzo dobre podejscie do pracownika , dobra atmosfera, kultura,nie bylo takiej czesci pracy obiad przerwy rozmowa z liderem menedzerem

amazon sosnowiec

Głośno jest, że potrzeba pracowników szczególnie w okresie świątecznym. Radio, bilboardy, ulotki, nawet znajomi proponowali. Wiec skoro jest potrzeba no to człowiek aplikuje. Przez polecenie pracownika zostałem telefonicznie umówiony na spotkanie. Poproszono mnie o wypełnienie ankiety na stronie Amazon. Myślałem, że to jest forma zapoznania się z aplikującym. Nic bardziej mylnego. Po wypełnieniu ankiety dostałem wiadomość SMS, że proces rekrutacyjny trwa. Kolejnego dnia dostałem informację, że spotkanie odbędzie się w danym miejscu i o danej godzinie a godzinę później dostałem kolejnego SMSa, z informacją iż mój proces rekrutacji ma wynik negatywny i mogę spróbować za 3 miesiące. Więc zadzwoniłem na infolinię aby wyjaśnić sytuację. Konsultant poinformował, że wystąpił błąd podczas wypełniania ankiety i usunie moje dane z bazy abym mógł ponownie aplikować. Poradziłem się znajomego który pracuje w firmie i polecił mi abym udał się do firmy rekrutacyjnej i poprosił o ponowne wypełnienie ankiety. Tam powiedziano mi, że test ma nadal wynik negatywny (a nie tak jak poinformował mnie konsultant). Widoczna jest rozbieżność między informacjami na infolinii a działem kadr. Ponad to po 2 tygodniach dostałem kolejnego SMSa, o tym aby się umówić na spotkanie podkreślając że to już ostatnia szansa! Po czym dzwoniąc na infolinię znów zostałem poinformowany, że nie mogę się umówić na spotkanie ani aplikować, ponieważ dalej mnie obowiązują te 3 miesiące. Mało tego jeszcze powiedziano mi, że za te 3 miesiące może już nie być miejsc xD. Jestem zirytowany, zażenowany i zniesmaczony całą firmą -

Plusy

nie wiem

Minusy

sam start

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu