Amazon.com

Opinie pracowników firmy Amazon.com

Znaleziono 129 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (75,654)

Ogólnie w Amazon Polska

Amazon za granicą jest normalne ale w PL jest ciągła rywalizacja i kolega koledze daje lepsze projekty tak aby drugi kolega wyszedł lepiej i awansował. Dyskryminacja i mobbing w kadrze zarządzającej. Managerowie nic nie mówią ze strachu o swoje stanowisko. Amazon.com czy inne zagraniczne troszczą się o pracowników. Zero balansu między pracą a życiem prywatnym. Dla zwykłego pracownika to idealne miejsce, ale juz od poziomu T3+ to widać co wcześniej pisałem niestety

Chcesz stracić swoje zdrowie...zatrudnij się w Amazon!

Cały proces rekrutacji to porażka. Nikt nie bierze pod uwagę kwalifikacji i predyspozycji fizycznych kandydata. To w jaki sposób dobiera się pracowników na poszczególne działy, pozostaje słodką tajemnicą Amazon. Z jednej strony wprost absurdalna troska o zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Z drugiej narażanie pracownika na nadmierny wysiłek fizyczny.Jesteś facetem...trafisz wyłącznie na "receive" i "doki". Nie ma znaczenia Twoje wykształcenie, predyspozycje fizyczne. Będziesz przerzucał kilkaset kilogramów na minutę. Żadne "kompletowanie zamówień przy użyciu skanera", żadne "pakowanie i wysyłka zamówień". Tylko i wyłącznie "NARZUCANIE"!!! Nawet jeśli po jakimś czasie trafisz na inny dział, to i tak będziesz tam wracał. Bo tam zawsze brakuje ludzi do pracy!! Nikt kto szanuje swoje zdrowie nie będzie wykonywał takiej pracy nawet za 50 złotych na godzinę!! Poza tym, każdy traktowany jest jak potencjalny złodziej. Wchodząc na główną halę nie możesz mieć przy sobie nawet gumy do żucia!!!! Pieniądze to jeszcze nie wszystko. Lepiej zachować własne zdrowie i poczucie godności osobistej niż zostać pracownikiem Amazon!!!!

Plusy

Jaie "plusy"...bez żartów proszę.

Minusy

całość...

Zależy od działu na którym się jest

ICQA - bardzo fajny dział kontroli jakości, naprawdę uczy pracowitości ale i innej specyfiki pracy. Raczej warto na 90%, to dobry wynik

Plusy

Posiłki, praca, tak naprawdę spokój po pracy bo wychodzisz i nie myślisz czego nie zrobiłeś

Minusy

dużo chodzenia ale można to przejść

Omijać z daleka

Praca wyczerpująca z brakiem możliwości zostania na stałe. Co trochę wymieniają pracowników

Plusy

Przejazd darmowy

Minusy

Obiad na nocnej zmianie. To chore.Praca tylko tymczasowa, co trochę zmieniają pracowników

Amazon-sady-polska

Pierwszy miesiąc na t.zwprzyuczeniu jeszcze da się znieść, ale potem trzeba zacząć wyrabiać normę,a bywa,że jednego produktu szuka się pół godz.Przy 200stu lokacjach dziennie młody pracownik nie ma szans.Trasę zbierania artykułów podobno ustala komputer,ale gdyby tak było człowiek nie musiałby biegać 12 godz.Zdażało mi się biec na drugi koniec hali,lub drugie piętro po jedną sztukę damskiej azminki.Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej nocnej bieganiny.Bywało,że w ciągu zmiany robiłem 30 kilometrów i więcej.

Plusy

Są obiady za złotøwkę, ale trzeba się bardzo starać, żeby zdążyć spokojnie ten obiad zjeść..

Minusy

Na nic nie ma czasu, wszystko w biegu.Nie zdążysz po pracy trochę się obmyć, bo ucieknie Ci firmowy autobus.

Worst company ever

No contact after scheduled meeting. They ignore you, and behave like paying specialist a minimum wage is some kind of favor. Completely disappointed by the lack of professionalism at amazon.

Zarobki zdecydowanie nie są adekwatne do pracy fizycznej. 10h chodzenia bez przerw na dziale Pick, wyjścia do toalety kończące się naganą u menagera. Nie polecam tej pracy

Plusy

Obiady za 1zl, kawa i herbata za darmo

Minusy

Nieadekwatne zarobki, wyrabianie ogromnych norm

Miejsce pracy w którym panuje toksyczna atmosfera

Nie pracuje tam od dłuższego czasu ale czas zamieścić opinie.Skur.... Totalne , ludzie wierzą we wszystko co im się powie, powiem że "on był papieżem" to też uwierzą wszystkie działy są beznadziejne, są ludzie tam na zakładzie którzy próbują zniszczyć innym życie w pracy i poza nią , z dziewczyn robią kur....panie od przyjemności, nie znają drugiej osoby a jadą po niej tak że cały zakład uprzykrza życie tej osobie na którą jakies zwierzęta się uwzięły bo tam ludzie nie pracują, teksty typu "zrobimy wszystko żeby się zwolnił/zwolniła" pozdro mam nadzieję że karma do was wróci patola. I to nie trwa tydzień dwa , najczęściej jeśli dana osoba się nie zwolni to nalot na niewinna osobę trwa miesiącami a żeby wam tak ktoś języki poup.. cinał

Plusy

Żadnych

Minusy

Ludzie wierzą we wszystko nawet w to że pingwin umie latac

Amazon Szczecin

Pracowałam tam z pół roku.Praca jak praca.Jak ktoś chce zarobić to i zarobi.Śmieszą mnie Ci co tak na tą firmę narzekają.Nie jest ambitna to fakt i trzeba się wyrabiać.Wiadomo że poganiają tych co wciąż siedzą na papierosie.W każdej pracy są wymagania więc trudno narzekać, nigdzie specjalnie po plecach za byle co Cię klepać nie będą. Szłam tylko tam żeby dorobić do budżetu i żeby mieć ubezpieczenie.Jestem w takim wieku że mam w nosie karierę. Śmiać mi się chce jak ktoś pisze że karierę robi.Co z tego może mu coś do pensji dorzucą ale użera się z ludźmi i pierwszy że stołka leci jak coś nie wyjdzie a oprócz tego jeszcze nie ma czasu wolnego.Dla mnie praca to zarobienie na chleb i godne życie.

Plusy

Posiłki, dobra pensja, dojazd do pracy.

Minusy

Raczej nie ma w porównaniu z innymi miejscami pracy

Ocena firmy jako były pracownik

Witam, chciałbym tylko Wam powiedzieć i ostrzec przed podjęciem pracy w tym miejscu, ponieważ pracodawca jak i przełożeni nie szanuje swojego pracownika. Spotkać się można z typowym dla mnie mobbingiem, flustrują ludzi bo byłeś o 3 minuty za długo w łazience, wręcz nękają pracownika. Większość z nich się nie nadaje na to stanowisko. Wykonują rozkaz z góry w bardzo chamski sposób, tylko licząc na statystyki. Dlatego jak macie możliwość to nie zatrudniajcie się tam, ponieważ możecie tego żałować. Sam pracowałem w różnych firmach ale z czymś takim to się nigdzie nie spotkałem. Nie docierają do nich żadne argumenty, dlatego już tam nie pracuję i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy:)

Plusy

Darmowy dojazd

Minusy

Szkalowanie pracowników, mobbing

Amazon.com - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Sady Amazon

Praca ciężka ale zarobki dobre Osoby młode i zdrowe godne polecenia Ja byłam zadowolona skorzystałabym dalej na 1/2 etatu

Plusy

Darmowe posilki

Minusy

Ciężka pracA

Bardzo dobra praca

Pracuje 7 miesiac- jestem MEGA zadowolona, lepszej pracy nie miałam

Plusy

Miła atmosfera

Minusy

Do tej pory nie stwierdziłam

Sosnowiec Amazon

Jest jeszcze kilka rzeczy ktore trzeba poprawić np. Czekam juz 3 miesiąc na przyjecie poniewaz nie ma terminow spotkan rekrutacyjnych online.

Dział inbald

Moje stanowisko było dobre, na pracę nie narzekałem jedynie na organizację pracy która panuje w firmie jest do poprawy

Plusy

Transport, posiłki

Minusy

Organizacja pracy

Amazon Best Working niemozliweAjednak np ABW

jak oceniacie, na 99% zaczynam working szczn okolice, jestem Rencista Pracujacym RP & PracowacLubiącymi PL... zwolni mnie ekipa zarzadzajaca jak przeczyta takie slowa na start??!! ok, aczkolwiek bezsensownymi wiekszosc ==> abw..ogarnijsie DZIECIAK...niemozlwieAjednak AmzazonBezrobocieWyklucza_ABW..czy w skali od 1 do 10 takie zajecie zawodowe jest u Was ocena np srednia,czyli 5 dla Cwaniak@?? ;-|) pzdr ekipa, w razie ArbeitBeznadziejnymiWynagrodzeniami===>ABW...StrajkiZawszePowstrzymujacymiIdiotyzmyEkonomiczneGenerujacych_SZPIEG ;-) https://www.youtube.com/watch?v=OiXBsthbOr4%20By%C5%82y%20oficer%20ABW:%20%22...wy%20nie%20ruszacie%20naszych,%20my%20nie%20ruszamy%20waszych...%22. usmiechnijsie,Janek thnx za pierwszy kontakt #AMAZON_AlwaysMoneyAmoreZoneOriginalNew ;-) p.s. czy mozna np awansowac od pracy w 90% pakujac przesylki np jako informatyki wieczny student w 20 wieku i zostac m.in. informatykiem zajmujac sie informatyka?? ;-) <sztuka trwac bedzie podobno wiecznie,sorki 50% serio + pol zartobliwe info opinią na start.. aj love informatyka & amore best working ABW ;-) ==>AmazonBezrobocieWykluczajcymi ==> love ABW... Zawsze_ArtBestWww@ ====> Zwyczajny_ABW_Arbeiter... ;-) #ZABAWĄ_PRACA_ZachodnioPomorskie_ogarnijsie_DZIECIAK..p.s. nie wiesz whats óp taka opinia? wierze,ze np jestes dla ludzi kotek lub dog, anie zwyczajna wg niektorych tutaj opini np zwyczajna nienazarta money swinia ;-)

Plusy

PLUS_PracowacLubieUwielbiajacSzefów

Minusy

MINUS_MoneyIsNothingUsisngSociality

Brak opini

Beznadziejna praca i wykorzystywanie ludzi nie licza sie z pracownikami

Plusy

Nie ma

Minusy

Syf

Miejsce pracy dla desperatów

i ludzi którzy wzieli sobie na głowy kilkuletnie kredyty. Tylko. Terror psychiczny wobec niektórych pracowników jest motywowany tym samym co naziści robili w obozach pracy. Oczywiście 3/4 takich pracowników odchodzi lub jest zwalniana zanim zdąży się odezwać. do tego dochodzi ryzyko wypadku podczas pracy w pospiechu i ogólne kiepskie warunki finansowe. NIE POLECAM. Praca tylko dla jednostek bez osobowości i szacunku.

Plusy

ciepła woda w kranie, dobry dojazd

Amazon

To był jedyny słuszny wybór. Polka w Polsce nie ma możliwości dobrego wyboru.

Plusy

Transport pracowniczy. Cztery dni pracy.

Minusy

Trzeba ciężko pracować.

Wynagrodzenie

przeciętne wynagrodzenie za pełen etat to ok 2900 zł miesięcznie ,żeby była to większa bardziej satysfakcjonująca kwota trzeba zrobić ok 3 dni nadgodzin w miesiącu.

Miejsce pracy o swobodnej atmosferze

AMAZON stara się dbać jako firma o pracowników niestety zapomina się bardzo często pracownikach najniższego szczebla.

Plusy

podstawiany autobus dojazdowy

Minusy

brak zainteresowania pracownikami niższego stopnia

Moja opinia

Brak mi slow na ta firme ja wylecialem i juz mnie nie chca chociaz sie zmienilem nie daja szansy 2 raz

Plusy

Przerwy

Minusy

Pospiech

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• Amazon.com