Amazon.com

Opinie pracowników firmy Amazon.com

Znaleziono 138 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (86 629)

Spoko praca ale...

No właśnie, ale. Spoko praca, spoko ludzie (pracowałem w KTW3 od maja (powstał w kwietniu po świętach). Było spoko do czasu. Czasu do listopada, potem wszystko zaczęło się psuć, przez co musiałem zmienić zmiane, zmiany. Praca na krótki okres czasu spoko. Jeśli chcesz pójść wyżej to stety, niestety trzeba wchodzić nie tam gdzie trzeba bez wazeliny lub "kablować" do liderów czy menadżerów.

Manipulacja ludźmi , systemem , komunikacją wewnętrzną .

Można tylko cały czas płakać . Zazdrość , mściwość , nienawiść . Brak równouprawnienia płci na dziale męskim . Ewidentnie nie chcą tam kobiet z uprawnieniami . Jeśli odważysz się przyznać do innej orientacji seksualnej , uprzykrzą ci życie i wyśmieją . Zgnębią cię , jak tylko zechcesz zaufać komuś . Stres i upokorzenie . Pracują tam ludzie , którzy potrafią grozić tobie , a nie zostaną zwolnieni . Zrobią wszystko , żebyś uciekał . Wciąż myślę o samobójstwie . Nikt nie szanuje tam człowieka .Na ludzi , których nie chcą mają fantastyczny sposób . Podsuwają ci kogoś do romansu , nagrywają a potem szantażują , żebyś się sam zwolnił. Robią sobie chore żarty . Szpiegują pracowników na portalach społecznościowych , randkowych , gdzie się da . Bezczelnie zmieniają sens twoich słów , kiedy wzywają cię na dywanik . Ferują psychologiczne osądy . I bezczelnie ci wmawiają , że to ty jesteś głupi .

Afe

Praca fajna, do lekkich nie należy lecz ten nacisk na ilość. Dają umowę o pracę a tak naprawdę to jest praca na akord co jest oszustwem.

Świebodzin - Magazyn

Ponad miesiąc czekania na rozmowę kwalifikacyjną, już po aplikacji, już po badaniach, bo... nie mamy wolnych miejsc. W dzisiejszych czasach, gdzie ludzie potrzebują pracy na gwałt, wy robicie sobie jaja za nędzne 4k brutto. Jak najdalej od wyzyskiwaczy.

Plusy

Minusy

wszystko

Soso

Very difficult but nice experience, good salary, far away from the city, not cool people are working there, no life work balance, i suffered 1 month and i was fired

Flexible work environment, leisurely pace and all

The company is good,But no growth can be expected unless you do a lot of brown-nosing familiarly called gaining visiblity.No good compensation at all, A churn of all the processes in different disguises.Very flexible, you can work anytime within the set hours which is pretty long so no issues.

Productive and fun place

Productive and fun place! Structured,data based, a lot of growth possibility. You can manage your work life balance yourself. Have an opportunity to work with cross cultural teams. Fun company activities!

miła atmosfera

miła atmosfera możliwość pracy na różnych działach oraz możliwość zmiany menagera oraz możliwość przejścia z jednej zmiany na drugą

Plusy

posiłki za złotówkę

Good for entry-level

For entry level it's a great start, for mid-career you need to select a position carefully to ensure you are not overqualified and expecting quick growth as you'll may stuck for a while and feel demotivation.

Plusy

Structured promotion process, learning opportunities, policy of diversity and inclusion

Minusy

Office politics, few toxic people, micro-management

Chcesz stracić swoje zdrowie...zatrudnij się w Amazon!

Cały proces rekrutacji to porażka. Nikt nie bierze pod uwagę kwalifikacji i predyspozycji fizycznych kandydata. To w jaki sposób dobiera się pracowników na poszczególne działy, pozostaje słodką tajemnicą Amazon. Z jednej strony wprost absurdalna troska o zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Z drugiej narażanie pracownika na nadmierny wysiłek fizyczny.Jesteś facetem...trafisz wyłącznie na "receive" i "doki". Nie ma znaczenia Twoje wykształcenie, predyspozycje fizyczne. Będziesz przerzucał kilkaset kilogramów na minutę. Żadne "kompletowanie zamówień przy użyciu skanera", żadne "pakowanie i wysyłka zamówień". Tylko i wyłącznie "NARZUCANIE"!!! Nawet jeśli po jakimś czasie trafisz na inny dział, to i tak będziesz tam wracał. Bo tam zawsze brakuje ludzi do pracy!! Nikt kto szanuje swoje zdrowie nie będzie wykonywał takiej pracy nawet za 50 złotych na godzinę!! Poza tym, każdy traktowany jest jak potencjalny złodziej. Wchodząc na główną halę nie możesz mieć przy sobie nawet gumy do żucia!!!! Pieniądze to jeszcze nie wszystko. Lepiej zachować własne zdrowie i poczucie godności osobistej niż zostać pracownikiem Amazon!!!!

Plusy

Jaie "plusy"...bez żartów proszę.

Minusy

całość...

Ogólnie w Amazon Polska

Amazon za granicą jest normalne ale w PL jest ciągła rywalizacja i kolega koledze daje lepsze projekty tak aby drugi kolega wyszedł lepiej i awansował. Dyskryminacja i mobbing w kadrze zarządzającej. Managerowie nic nie mówią ze strachu o swoje stanowisko. Amazon.com czy inne zagraniczne troszczą się o pracowników. Zero balansu między pracą a życiem prywatnym. Dla zwykłego pracownika to idealne miejsce, ale juz od poziomu T3+ to widać co wcześniej pisałem niestety

Zależy od działu na którym się jest

ICQA - bardzo fajny dział kontroli jakości, naprawdę uczy pracowitości ale i innej specyfiki pracy. Raczej warto na 90%, to dobry wynik

Plusy

Posiłki, praca, tak naprawdę spokój po pracy bo wychodzisz i nie myślisz czego nie zrobiłeś

Minusy

dużo chodzenia ale można to przejść

Omijać z daleka

Praca wyczerpująca z brakiem możliwości zostania na stałe. Co trochę wymieniają pracowników

Plusy

Przejazd darmowy

Minusy

Obiad na nocnej zmianie. To chore.Praca tylko tymczasowa, co trochę zmieniają pracowników

Amazon-sady-polska

Pierwszy miesiąc na t.zwprzyuczeniu jeszcze da się znieść, ale potem trzeba zacząć wyrabiać normę,a bywa,że jednego produktu szuka się pół godz.Przy 200stu lokacjach dziennie młody pracownik nie ma szans.Trasę zbierania artykułów podobno ustala komputer,ale gdyby tak było człowiek nie musiałby biegać 12 godz.Zdażało mi się biec na drugi koniec hali,lub drugie piętro po jedną sztukę damskiej azminki.Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej nocnej bieganiny.Bywało,że w ciągu zmiany robiłem 30 kilometrów i więcej.

Plusy

Są obiady za złotøwkę, ale trzeba się bardzo starać, żeby zdążyć spokojnie ten obiad zjeść..

Minusy

Na nic nie ma czasu, wszystko w biegu.Nie zdążysz po pracy trochę się obmyć, bo ucieknie Ci firmowy autobus.

Worst company ever

No contact after scheduled meeting. They ignore you, and behave like paying specialist a minimum wage is some kind of favor. Completely disappointed by the lack of professionalism at amazon.

Zarobki zdecydowanie nie są adekwatne do pracy fizycznej. 10h chodzenia bez przerw na dziale Pick, wyjścia do toalety kończące się naganą u menagera. Nie polecam tej pracy

Plusy

Obiady za 1zl, kawa i herbata za darmo

Minusy

Nieadekwatne zarobki, wyrabianie ogromnych norm

Miejsce pracy w którym panuje toksyczna atmosfera

Nie pracuje tam od dłuższego czasu ale czas zamieścić opinie.Skur.... Totalne , ludzie wierzą we wszystko co im się powie, powiem że "on był papieżem" to też uwierzą wszystkie działy są beznadziejne, są ludzie tam na zakładzie którzy próbują zniszczyć innym życie w pracy i poza nią , z dziewczyn robią kur....panie od przyjemności, nie znają drugiej osoby a jadą po niej tak że cały zakład uprzykrza życie tej osobie na którą jakies zwierzęta się uwzięły bo tam ludzie nie pracują, teksty typu "zrobimy wszystko żeby się zwolnił/zwolniła" pozdro mam nadzieję że karma do was wróci patola. I to nie trwa tydzień dwa , najczęściej jeśli dana osoba się nie zwolni to nalot na niewinna osobę trwa miesiącami a żeby wam tak ktoś języki poup.. cinał

Plusy

Żadnych

Minusy

Ludzie wierzą we wszystko nawet w to że pingwin umie latac

Amazon Szczecin

Pracowałam tam z pół roku.Praca jak praca.Jak ktoś chce zarobić to i zarobi.Śmieszą mnie Ci co tak na tą firmę narzekają.Nie jest ambitna to fakt i trzeba się wyrabiać.Wiadomo że poganiają tych co wciąż siedzą na papierosie.W każdej pracy są wymagania więc trudno narzekać, nigdzie specjalnie po plecach za byle co Cię klepać nie będą. Szłam tylko tam żeby dorobić do budżetu i żeby mieć ubezpieczenie.Jestem w takim wieku że mam w nosie karierę. Śmiać mi się chce jak ktoś pisze że karierę robi.Co z tego może mu coś do pensji dorzucą ale użera się z ludźmi i pierwszy że stołka leci jak coś nie wyjdzie a oprócz tego jeszcze nie ma czasu wolnego.Dla mnie praca to zarobienie na chleb i godne życie.

Plusy

Posiłki, dobra pensja, dojazd do pracy.

Minusy

Raczej nie ma w porównaniu z innymi miejscami pracy

Ocena firmy jako były pracownik

Witam, chciałbym tylko Wam powiedzieć i ostrzec przed podjęciem pracy w tym miejscu, ponieważ pracodawca jak i przełożeni nie szanuje swojego pracownika. Spotkać się można z typowym dla mnie mobbingiem, flustrują ludzi bo byłeś o 3 minuty za długo w łazience, wręcz nękają pracownika. Większość z nich się nie nadaje na to stanowisko. Wykonują rozkaz z góry w bardzo chamski sposób, tylko licząc na statystyki. Dlatego jak macie możliwość to nie zatrudniajcie się tam, ponieważ możecie tego żałować. Sam pracowałem w różnych firmach ale z czymś takim to się nigdzie nie spotkałem. Nie docierają do nich żadne argumenty, dlatego już tam nie pracuję i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy:)

Plusy

Darmowy dojazd

Minusy

Szkalowanie pracowników, mobbing

Sady Amazon

Praca ciężka ale zarobki dobre Osoby młode i zdrowe godne polecenia Ja byłam zadowolona skorzystałabym dalej na 1/2 etatu

Plusy

Darmowe posilki

Minusy

Ciężka pracA

Bardzo dobra praca

Pracuje 7 miesiac- jestem MEGA zadowolona, lepszej pracy nie miałam

Plusy

Miła atmosfera

Minusy

Do tej pory nie stwierdziłam

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Amazon.com. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu