ALIOR BANK
Zobacz wszystkie opinie o firmie ALIOR BANK

ALIOR BANK

Opinia pracownika firmy ALIOR BANK

Jastrzębie-Zdrój

Najtrudniejszy element pracy to zachowanie standardów obsługi, które wiąże się dużym obciążeniem psychicznym i w dłuższym okresie czasu odbija się na zdrowiu.

Plusy

Lux-Med, karta Multisport

Minusy

Duże plany sprzedażowe

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Stres, brak równowagi w życiu

Ogromne plany sprzedażowe i presja na wynik. Brak podwyżek, awans owszem - otrzymujesz wyższe stanowisko, co wiąże się tylko z zmianą nazwy i planu sprzedażowego (100% w górę). Bardzo duża rotacja i braki kadrowe. Brak rozwoju, ciągle tylko gonisz wynik, im więcej zrobisz tym wyższy plan otrzymujesz w następnym kwartale i tak w kółko. Nie polecam.

Plusy

Minusy

Stres

Kraków

Ogólnie praca dla ambitnych ludzi, odpornych na stres, zaangażowanych. Firma nastawiona mega na sprzedaż. Można dobrze zarobić, natomiast trzeba mieć na siebie i sprzedaż pomysł. Bez tego można szukać pracy w innej dziedzinie bo się nie przetrwa...🙂 polecam dla ludzi o naturze typowo sprzedażowej. Sama uprzejmość, kultura osobista, inteligencja, dobra prezencja to za mało. Jest się c ocenianym za procenty w tabelce. Jest się dla przełożonych tylko cyfrą.

Oddział małopolska

Mobbing, obrażanie i stronniczosc. Oczernianie bezpodstawne bylych pracownikow przez dyrektorke. Wysokie cele ciezkie do zrealizowania, bardzo zależne od szczescia. Zle rozliczone wynagrodznie. Ciezko powiedziec, ze pakiet socjalny jest plusem, poniewaz jest on dostepny w kazdej korporacji. Bardzo duzo biurokracji, caly czas kolejkaz jesli pracuje sie na kasie a trzeba sprzedawac i umawiac klientow. Nie polecam jako byly pracownik, ciesze sie, ze to juz za mna.

Minusy

Wynagrodzenie, niekompetentna kadra

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ALIOR BANK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu