ALIOR BANK
Zobacz wszystkie opinie o firmie ALIOR BANK

ALIOR BANK

Opinia pracownika firmy ALIOR BANK

CC - Centrala, infolinia przychodząca

Praca w firmie bywa ciężka, ale jest to zaznaczane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej oraz na samym szkoleniu. Praca wymagająca psychicznie głównie ze względu na podejście klientów. Zresztą każda praca z ludźmi jest ciężka. Natomiast jeśli chodzi o liderów, ja mam dobre doświadczenia. Każdy z moich pracodawców jest miły, uprzejmy, służy pomocą oraz doświadczeniem. :) Nie spotkałam się z wyzywaniem oraz gnębieniem pracowników, ale nie przeczę, że w jakichś oddziałach lub częściach firmy coś takiego może coś takiego występować. Awans w firmie nie jest skomplikowany, ale nie zawsze wiąże się on z podwyżką. W ostatnim czasie podejście firmy się nieco zmienia odnośnie bardziej doświadczonych pracowników z dłuższym stażem od świeżych ,,nowicjuszy" w firmie. Generalnie polecam spróbować, bo jak dla mnie jedno z fajniejszych i ciekawszych miejsc pracy. Organizacja samej trochę kuleje.

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Infolinia rzeszów

rozmowa o tą prace to jakaś żart i kpina. Wielce pani "przełożona" nawet nie starała się specjalnie ukrywać, że ma kandydata za gó.....Każde pytanie o prace "nie moge teraz o tym opowiedzieć".Oczywiście zapewnienie że niedługo skontaktują się z odpowiedzią, której rzecz jasna nie było.No i bez zapewnienia ze checie spędzić na infolinii 30 lat zostaniecie zjechani, bo jak to to nie jest praca marzeń?

Plusy

Minusy

wszystko

dobra atmosfera

Ciekawa praca w miłej atmosferze, możliwość awansu, balans między pracą a życiem codziennym.

Jastrzębie-Zdrój

Najtrudniejszy element pracy to zachowanie standardów obsługi, które wiąże się dużym obciążeniem psychicznym i w dłuższym okresie czasu odbija się na zdrowiu.

Plusy

Lux-Med, karta Multisport

Minusy

Duże plany sprzedażowe

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ALIOR BANK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu