ALIOR BANK
Zobacz wszystkie opinie o firmie ALIOR BANK

ALIOR BANK

Opinia pracownika firmy ALIOR BANK

Infolinia rzeszów

rozmowa o tą prace to jakaś żart i kpina. Wielce pani "przełożona" nawet nie starała się specjalnie ukrywać, że ma kandydata za gó.....Każde pytanie o prace "nie moge teraz o tym opowiedzieć".Oczywiście zapewnienie że niedługo skontaktują się z odpowiedzią, której rzecz jasna nie było.No i bez zapewnienia ze checie spędzić na infolinii 30 lat zostaniecie zjechani, bo jak to to nie jest praca marzeń?

Plusy

Minusy

wszystko

Strzelin

Praca stresujaca mało zarobkowa ciągła rywalizacja

Wolbrom

Beznadziejna atmosfera w pracy ciągle mała sprzedaż

Plusy

Żadnych

Minusy

Niskie zarobki bardzo nie miła atmosfera w pracy

CC - Centrala, infolinia przychodząca

Praca w firmie bywa ciężka, ale jest to zaznaczane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej oraz na samym szkoleniu. Praca wymagająca psychicznie głównie ze względu na podejście klientów. Zresztą każda praca z ludźmi jest ciężka. Natomiast jeśli chodzi o liderów, ja mam dobre doświadczenia. Każdy z moich pracodawców jest miły, uprzejmy, służy pomocą oraz doświadczeniem. :) Nie spotkałam się z wyzywaniem oraz gnębieniem pracowników, ale nie przeczę, że w jakichś oddziałach lub częściach firmy coś takiego może coś takiego występować. Awans w firmie nie jest skomplikowany, ale nie zawsze wiąże się on z podwyżką. W ostatnim czasie podejście firmy się nieco zmienia odnośnie bardziej doświadczonych pracowników z dłuższym stażem od świeżych ,,nowicjuszy" w firmie. Generalnie polecam spróbować, bo jak dla mnie jedno z fajniejszych i ciekawszych miejsc pracy. Organizacja samej trochę kuleje.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ALIOR BANK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu