Opinia pracownika firmy ALIOR BANK

Zobacz wszystkie opinie o firmie ALIOR BANK

Miejsce pracy, w którym panuje miła i przyjazna atmosfera
Asystent ds. zajęć egzekucyjnych (obecny pracownik) –  Kraków, ML17 maja 2015
Praca monotonna, ale z miłymi i przyjaznymi ludźmi. Wyrozumiała kadra zarządzająca.
Bardzo duże ryzyko związane z obsługą dokumentów i konieczność nieustannej kontroli swojej pracy. Utrudnione uzyskanie urlopu (zwłaszcza w okresie świąt) ze względu wpływ dużych ilości dokumentów i konieczność niemal natychmiastowej ich obsługi.
Docenienie przez przełożonych starań i osiągnięć przez nadanie nowych, bardziej ambitnych zadań.
Plusy
Miła atmosfera, możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole
Minusy
Niskie zarobki, utrudnione uzyskanie urlopu

Inne opinie pracowników firmy ALIOR BANK

stresujące miejsce pracy nastawione na niezdrowa rywalizację
Kasjer (były pracownik) –  Gdynia, pomorskie15 lutego 2020
Stresujące miejsce pracy, niezdrowa rywalizacja, bardzo niskie płace
Centrala Gdańsk
specjalista (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie25 stycznia 2020
Chętnie wypowiem się na temat samej pracy:
moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś jest zaangażowany, stara się pracować dobrze jakościowo, ilościowo itd, w pracy skupia sie na pracy, jest nastawiony na rozwój i zdeterminowany, otwarty i kreatywny to może zajść daleko. Zazwyczaj na forum wylewane są same żale, myślę że rzadziej zagląda tu ktoś kto jest zadowolony z pracy. Niesprawiedliwe jest to, kiedy osoby które niezbyt przykładały się do swojej pracy - co wpłynęło na ich negatywne opinie wylewają pochopnie swoje żale na forum. Kierują się tylko negatywnymi doświadczeniami , które spowodowane były niesumienną pracą i konsekwencjami, które trzeba za to ponosić. Zdesperowane osoby wylewają swoje żale, nie widzą wtedy żadnych pozytywów i nie doceniają starań i zaangażowania innych.Czesto ludzie w emocjach piszą negatywne opinie. Ja szczerze mogę powiedzieć: jeśli jesteś zaangażowany, dokładny i będziesz się starał to możesz dużo osiągnąć. Ludzie z takim nastawieniem zapewne są za to doceniani. Zarządzanie jest na odpowiednim poziomie, brane są pod uwagę indywidualne preferencje. Można szczerze porozmawiać o swoich oczekiwaniach, pracodawcy chcą wiedzieć co sprawia / sprawiałoby Ci największą satysfakcję i mają to w miarę możliwości na uwadze Wiadomo- jest to Bank więc nastawienie na zysk, ale jest ukierunkowanie na to, żeby praca przynosiła satysfakcję, wiadomo że wtedy pracuje się lepiej. Dla osób zdeterminowanych, kreatywnych , otwartych, dokładnych i sumiennych, takich co chcą pracować- polecam.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ALIOR BANK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.