ALIOR BANK

Opinie pracowników firmy ALIOR BANK - Gdańsk, pomorskie

Gdańsk, pomorskie4 opinie
Chętnie wypowiem się na temat samej pracy:
moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś jest zaangażowany, stara się pracować dobrze jakościowo, ilościowo itd, w pracy skupia sie na pracy, jest nastawiony na rozwój i zdeterminowany, otwarty i kreatywny to może zajść daleko. Zazwyczaj na forum wylewane są same żale, myślę że rzadziej zagląda tu ktoś kto jest zadowolony z pracy. Niesprawiedliwe jest to, kiedy osoby które niezbyt przykładały się do swojej pracy - co wpłynęło na ich negatywne opinie wylewają pochopnie swoje żale na forum. Kierują się tylko negatywnymi doświadczeniami , które spowodowane były niesumienną pracą i konsekwencjami, które trzeba za to ponosić. Zdesperowane osoby wylewają swoje żale, nie widzą wtedy żadnych pozytywów i nie doceniają starań i zaangażowania innych.Czesto ludzie w emocjach piszą negatywne opinie. Ja szczerze mogę powiedzieć: jeśli jesteś zaangażowany, dokładny i będziesz się starał to możesz dużo osiągnąć. Ludzie z takim nastawieniem zapewne są za to doceniani. Zarządzanie jest na odpowiednim poziomie, brane są pod uwagę indywidualne preferencje. Można szczerze porozmawiać o swoich oczekiwaniach, pracodawcy chcą wiedzieć co sprawia / sprawiałoby Ci największą satysfakcję i mają to w miarę możliwości na uwadze Wiadomo- jest to Bank więc nastawienie na zysk, ale jest ukierunkowanie na to, żeby praca przynosiła satysfakcję, wiadomo że wtedy pracuje się lepiej. Dla osób zdeterminowanych, kreatywnych , otwartych, dokładnych i sumiennych, takich co chcą pracować- polecam.
pracownik jest najmniej ważny liczy się tylko wynik;
jesteś tak dobry jak twój ostatni kwartał
ZWK GDAŃSK-na start ok. Brak rozwoju - odradzam
Plusy
benefity ( bilety do kina, wczasy pod gruszą)
Minusy
Wynagrodzenie działu operacji na poziomie wegetacji, kolesiostwo wśród przełożonych i pracowników niższego szczebla, donosicielstwo jako szansa na awans, co miesiąc inna kwota wynagrodzenia, menadżer(niekompetentny, brak merytorycznej wypowiedzi)
High level work with both individual and corporate clients with a professional qualified team.
It taught me a lot about sales and direct work with the client.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ALIOR BANK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,1