ALIOR BANK

Opinie pracowników firmy ALIOR BANK

Wyświetlono wszystkie opinie (49)

CC - Centrala, infolinia przychodząca

Praca w firmie bywa ciężka, ale jest to zaznaczane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej oraz na samym szkoleniu. Praca wymagająca psychicznie głównie ze względu na podejście klientów. Zresztą każda praca z ludźmi jest ciężka. Natomiast jeśli chodzi o liderów, ja mam dobre doświadczenia. Każdy z moich pracodawców jest miły, uprzejmy, służy pomocą oraz doświadczeniem. :) Nie spotkałam się z wyzywaniem oraz gnębieniem pracowników, ale nie przeczę, że w jakichś oddziałach lub częściach firmy coś takiego może coś takiego występować. Awans w firmie nie jest skomplikowany, ale nie zawsze wiąże się on z podwyżką. W ostatnim czasie podejście firmy się nieco zmienia odnośnie bardziej doświadczonych pracowników z dłuższym stażem od świeżych ,,nowicjuszy" w firmie. Generalnie polecam spróbować, bo jak dla mnie jedno z fajniejszych i ciekawszych miejsc pracy. Organizacja samej trochę kuleje.

Infolinia rzeszów

rozmowa o tą prace to jakaś żart i kpina. Wielce pani "przełożona" nawet nie starała się specjalnie ukrywać, że ma kandydata za gó.....Każde pytanie o prace "nie moge teraz o tym opowiedzieć".Oczywiście zapewnienie że niedługo skontaktują się z odpowiedzią, której rzecz jasna nie było.No i bez zapewnienia ze checie spędzić na infolinii 30 lat zostaniecie zjechani, bo jak to to nie jest praca marzeń?

Plusy

Minusy

wszystko

Jastrzębie-Zdrój

Najtrudniejszy element pracy to zachowanie standardów obsługi, które wiąże się dużym obciążeniem psychicznym i w dłuższym okresie czasu odbija się na zdrowiu.

Plusy

Lux-Med, karta Multisport

Minusy

Duże plany sprzedażowe

Stres, brak równowagi w życiu

Ogromne plany sprzedażowe i presja na wynik. Brak podwyżek, awans owszem - otrzymujesz wyższe stanowisko, co wiąże się tylko z zmianą nazwy i planu sprzedażowego (100% w górę). Bardzo duża rotacja i braki kadrowe. Brak rozwoju, ciągle tylko gonisz wynik, im więcej zrobisz tym wyższy plan otrzymujesz w następnym kwartale i tak w kółko. Nie polecam.

Plusy

Minusy

Stres

Kraków

Ogólnie praca dla ambitnych ludzi, odpornych na stres, zaangażowanych. Firma nastawiona mega na sprzedaż. Można dobrze zarobić, natomiast trzeba mieć na siebie i sprzedaż pomysł. Bez tego można szukać pracy w innej dziedzinie bo się nie przetrwa...🙂 polecam dla ludzi o naturze typowo sprzedażowej. Sama uprzejmość, kultura osobista, inteligencja, dobra prezencja to za mało. Jest się c ocenianym za procenty w tabelce. Jest się dla przełożonych tylko cyfrą.

W dziale IT dzień bez poniżania pracowników dniem straconym....

Wypowiem się na temat działu IT. Proszę was nie popełniajcie tego błędu który ja popełniłem i nigdy nie podejmujcie pracy w tej firmie, nawet jeśli potrzebujecie zdobyć pierwsze doświadczenie, bo szybko się wypalicie zawodowo, a zamiast być szczęśliwymi ludźmi będziecie biegać po psychologach, psychiatrach i gastrologach z utraconym zdrowiem. W firmie nie ma od kogo się uczyć, pracują sami amatorzy którzy nie mają pojęcia o architekturze systemów. Menadżerowie to ludzie którzy nie mogą znaleźć lepszej pracy, bo są zbyt słabi, dostają stanowiska przez zasiedzenie w firmie, a o zarządzaniu mają zerowe pojęcie. Atmosfera okropna są równi i równiejsi. Czyli seniorzy, team leaderzy i menadżerowie wyżywają się na nowych pracownikach krzyczą, przeklinają, poniżają, mówią jaki jesteś beznadziejny i nic nie potrafisz... Nie ma też się od kogo uczyć, bo ludzie z większym doświadczeniem, to po prostu zbyt słabe osoby by znaleźć nową lepszą pracę i dlatego siedzą w tej firmie.... Doszło do mnie od znajomej która jeszcze tam pracuje (na szczęście tylko do końca tego miesiąca, bo też już nie mogła wytrzymać okropnej atmosfery) że są bardzo duże cięcia finansowe na projektach, co wcale mnie nie dziwi, bo nigdy w życiu nie dałbym pieniędzy na tak nieudolnie programowane i testowane systemy. Naprawdę nawet jeśli szukacie pierwszego doświadczenia w branży odpuśćcie sobie tę firmę, bo gorzej trafić się nie da...

Plusy

Minusy

Bardzo niska pensja, poniżanie pracowników

wyzysk pracownika

praca w tej firmie to koszmar, ciągłe nadgodziny oczywiście nie płatne, ciągły brak pracowników bo się zwalniają i pracuje się za trzech , brak podwyżek i awansu - bardzo wysokie plany ,bardzo często brak możliwości wzięcia dnia wolnego bo nie ma kto Cię zastąpić, szkolenia są ale dla centrali bo pracownik nie może się zapisać bo kto będzie pracował w tym czasie -brak zgody przełożonego

Minusy

niskie zarobki, nadgodziny

Stres, krzyczenie na pracowników i poniżanie

Dział IT w Krakowie to katastrofa. Słabe zarobki, mobbing, znęcanie się na pracownikach, brak ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Developerzy, testerzy i analitycy zwalniają się masowo, bo ciężko pracować za tak śmieszne pieniądze jak proponuje ta firma, a w dodatku w nieprzyjaznej i stresującej atmosferze. Jeśli szukasz swojej pierwszej pracy, a AB zatrudnia właśnie początkujących (bo szkoda im pieniędzy na specjalistów), to naprawdę zastanów się 1000 razy zanim złożysz CV do tej firmy, bo zamiast satysfakcjonującej pracy otrzymasz frustrację i szybkie wypalenie zawodowe.

Plusy

Minusy

Bardzo niskie, managerowie i seniorzy bez wiedzy i doświadczenia, poniżanie pracowników

Șase luni risipite

Au fost șase luni care în care NU am beneficiat de niciun plus profesional, cu nepermis de multe schimbări, motiv pentru care nu mai băgam în seamă nicio modificare. În secunda 2 se schimba iar. Alior e singura bancă sau IFN de pe piața noastră care NU are creditul asigurat, motiv pentru care nu am vrut să intru pe piața caldă. Un marketing care nu mi-a dat nicio șansă. Alior Bank este o bancă digitală, iar eu ca ofițer de credite în front office-ul unul magazin Telekom din Cluj, mergeam la împărțit material publicitar în căsuțele poștale din blocuri. Nice! Râdea lumea de mine. În magazin intra lume care nu făcea parte din grupul țintă, așa că, la vânzări, dezastru! Despre instruire? Jenant! Despre softuri? Cădeau cel puțin o dată pe zi. Laptopul nu avea taste numerice in partea dreaptă. Ce fel de recomandare să primesc? Nu știu despre ce să spun de bine. Ah, știu. Aveam multe pixuri, toner și hârtie. Cu șefa zonală ne întâlneam o dată la două săptămâni să mai discutăm, despre cum și-a amenajat casa. Fată faină, ziceam, care la sfârșit nu mi-a dat bună-ziua. Cel puțin nu a înjurat ca alții. Apreciez.

liczy się tylko wynik

pracownik jest najmniej ważny liczy się tylko wynik; jesteś tak dobry jak twój ostatni kwartał

stresujące miejsce pracy nastawione na niezdrowa rywalizację

Stresujące miejsce pracy, niezdrowa rywalizacja, bardzo niskie płace

Centrala Gdańsk

Chętnie wypowiem się na temat samej pracy: moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś jest zaangażowany, stara się pracować dobrze jakościowo, ilościowo itd, w pracy skupia sie na pracy, jest nastawiony na rozwój i zdeterminowany, otwarty i kreatywny to może zajść daleko. Zazwyczaj na forum wylewane są same żale, myślę że rzadziej zagląda tu ktoś kto jest zadowolony z pracy. Niesprawiedliwe jest to, kiedy osoby które niezbyt przykładały się do swojej pracy - co wpłynęło na ich negatywne opinie wylewają pochopnie swoje żale na forum. Kierują się tylko negatywnymi doświadczeniami , które spowodowane były niesumienną pracą i konsekwencjami, które trzeba za to ponosić. Zdesperowane osoby wylewają swoje żale, nie widzą wtedy żadnych pozytywów i nie doceniają starań i zaangażowania innych.Czesto ludzie w emocjach piszą negatywne opinie. Ja szczerze mogę powiedzieć: jeśli jesteś zaangażowany, dokładny i będziesz się starał to możesz dużo osiągnąć. Ludzie z takim nastawieniem zapewne są za to doceniani. Zarządzanie jest na odpowiednim poziomie, brane są pod uwagę indywidualne preferencje. Można szczerze porozmawiać o swoich oczekiwaniach, pracodawcy chcą wiedzieć co sprawia / sprawiałoby Ci największą satysfakcję i mają to w miarę możliwości na uwadze Wiadomo- jest to Bank więc nastawienie na zysk, ale jest ukierunkowanie na to, żeby praca przynosiła satysfakcję, wiadomo że wtedy pracuje się lepiej. Dla osób zdeterminowanych, kreatywnych , otwartych, dokładnych i sumiennych, takich co chcą pracować- polecam.

dobra atmosfera

Ciekawa praca w miłej atmosferze, możliwość awansu, balans między pracą a życiem codziennym.

szkoda czasu

Szansa na podwyżkę = zero. Ciągłe ciśnienie na nierealne plany. Szkolenie na zasadzie będzie na następny dzień, ktości pokaże wytłumaczy co jak działa. Na następny dzień jak sie upominasz to słyszysz że nie ma na to czasu i jutro zrobimy szkolenie i tak w każdy dzień słyszy się to samo. Później obowiązuje zasada nie mamy czasu sam sie naucz, chodz na okolo pytaj proś sie o pomoc wszystkich a my ci później powiemy, że mało robisz w pracy. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś żałował że odszedł z Aliora. Możliwość zdobycia premii co chwile jest utrudnianiana i co chwile są zmiany w systemie premiowym tak żebyś czasem jej nie dostał. Plus każda pierdoła, najmniejszy błąd jest dobry by ci ją obciąć albo całkiem zabrać.

Strzelin

Praca stresujaca mało zarobkowa ciągła rywalizacja

Banker, Customer Service

Sale of loans and investment products. Customer service, assistance in opening accounts, deposits and other banking products. Mortgage service. Cash and non-cash operations.

Doradca Klienta Biznesowego w CMIŚP

Nie polecam, ciągła kontrola i nastawienie na plan. Dzwonienie do pracownika na urlopie czy zwolnieniu w celu spytania o drobną sprawę. Brak współpracy w zespole. Atmosfera nie do zniesienia. Widoczny brak wykształcenia managerskiego dyrektora, który blokował też możliwość awansu i z brakiem szacunku odnosił się do starszych od niego pracowników. Nie potrafił sobie poradzić z problemami zespołu. Ryalizacja i donoszenie na siebie nawzajem.

Customer Adwiser

It was smal branch. Becouse I was working ther for over an year when manager was going on anual leave I was responsible for reports, casher checks and keap branch in perfect shape. I had every day contakt with customers and advise tchem to choose the best bank offer. That was first place where I lerned how office work look like, how to operate office equipement and office programes.

wysoki

bardzo dobre warunki pracy, firma wycofala się z rynku w trakcie rozowju ,

Not the most pleasant experience

When Alior Bank was preparing to its IPO it started to lay down people to decrease the cost as much as it could. They launched the business very quickly and made it a strong brand and then fired people who built it.

Plusy

Great co-workers

Minusy

The place does not give a feeling of security

Zwk gdańsk

ZWK GDAŃSK-na start ok. Brak rozwoju - odradzam

Plusy

benefity ( bilety do kina, wczasy pod gruszą)

Minusy

Wynagrodzenie działu operacji na poziomie wegetacji, kolesiostwo wśród przełożonych i pracowników niższego szczebla, donosicielstwo jako szansa na awans, co miesiąc inna kwota wynagrodzenia, menadżer(niekompetentny, brak merytorycznej wypowiedzi)

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ALIOR BANK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu