Alexander Mann

Opinie dot. stanowiska Senior Recruiter Coordinator w firmie Alexander Mann

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Firma tnie koszty i ucięła pracownikom pensje i czas pracy o 20% (prócz tych, którzy pracują na najwyższych stanowiskach). W tym samym czasie podpisało lukratywne umowy z dużymi korporacjami. Narzucanie morderczego reżimu pracy i wymóg aby wyrabiać 100% workloadu w 80% czasu. Mikromenedżment bezużyteczny - nie pomaga w niczym, nie słucha cię, nikt nie bierze pod uwagę tego co mówi zespół. Narzucanie dodatkowych obowiązków bez porozumienia z tobą, brak zespołowej współpracy. Po prostu narzuca się tobie co raz więcej obowiązków i masz to zrobić pracując 6 godz dziennie. Bardzo kiepskie wynagrodzenie, a trzeba pamiętać że całość pracy odbywa się w języku angielskim więc jest wymagana znajomość języka na poziomie C1. Niestety płaca nie wynagradza tych wymogów. Brak bonusa, premii itp. Absolutna beznadzieja, zerowe możliwości awansu, chyba że znasz dodatkowe języki, za które - UWAGA - jest dodatek 500 zł, co raczej wydaje się żałosnym wynagrodzeniem za znajomość np norweskiego itp. Obecnie z powodu koronawirusa wszyscy pracujemy z domu, niestety nie przysługuje nam z tego powodu żaden dodatek. Firma chwali się elastycznością godzin pracy - to totalna bzdura, nie spotkałam do tej pory ani jednego zespołu, którego członkowie mogli sobie wybierać godziny pracy. Z tego przywileju korzysta tylko management.
Plusy
Dość szybko dostaje się umowę na czas nieokreślony
Minusy
Zarobki, atmosfera, możliwość awansu/rozwoju, brak premii za ciężką pracę
  1. Senior Recruiter Coordinator