Alexander Mann
Opinia pracownika firmy Alexander Mann

Praca dla kazdego, wysokie zarobki!!

15 marca 2019
Chcesz wreszcie zobaczyc jak to jest nie bac sie o to czy wystarczy pieniedzy do konca miesiaca? W takim razie swietnie trafiles Oferuje Ci prace w najwiekszym polskim programie partnerskim bez inwestycji na start Nieliczni potrafia zaufac zarobkowi w internecie, wiem to Na szczescie ja zaufalem i zyje na duzo wyzszym poziomie Zapraszam wszystkich ktorzy: -Maja odrobine samozaparcia i motywacji do dzialania -Szukaja zrodla dochodu -Sa w stanie spedzic okolo godzine dziennie przy komputerze Zapewniam: -Pomoc w razie watpliwosci -Biznes bez inwestowania pieniedzy Zapraszam do http://bi.tids.biz
Plusy
darmowo
Minusy
wysokie zarobki
19 czerwca 2020
Senior Recruiter Coordinator (obecny pracownik) - Gdańsk, pomorskie
Firma tnie koszty i ucięła pracownikom pensje i czas pracy o 20% (prócz tych, którzy pracują na najwyższych stanowiskach). W tym samym czasie podpisało lukratywne umowy z dużymi korporacjami. Narzucanie morderczego reżimu pracy i wymóg aby wyrabiać 100% workloadu w 80% czasu. Mikromenedżment bezużyteczny - nie pomaga w niczym, nie słucha cię, nikt nie bierze pod uwagę tego co mówi zespół. Narzucanie dodatkowych obowiązków bez porozumienia z tobą, brak zespołowej współpracy. Po prostu narzuca się tobie co raz więcej obowiązków i masz to zrobić pracując 6 godz dziennie. Bardzo kiepskie wynagrodzenie, a trzeba pamiętać że całość pracy odbywa się w języku angielskim więc jest wymagana znajomość języka na poziomie C1. Niestety płaca nie wynagradza tych wymogów. Brak bonusa, premii itp. Absolutna beznadzieja, zerowe możliwości awansu, chyba że znasz dodatkowe języki, za które - UWAGA - jest dodatek 500 zł, co raczej wydaje się żałosnym wynagrodzeniem za znajomość np norweskiego itp. Obecnie z powodu koronawirusa wszyscy pracujemy z domu, niestety nie przysługuje nam z tego powodu żaden dodatek. Firma chwali się elastycznością godzin pracy - to totalna bzdura, nie spotkałam do tej pory ani jednego zespołu, którego członkowie mogli sobie wybierać godziny pracy. Z tego przywileju korzysta tylko management.
Plusy
Dość szybko dostaje się umowę na czas nieokreślony
Minusy
Zarobki, atmosfera, możliwość awansu/rozwoju, brak premii za ciężką pracę
26 marca 2020
Senior recruitment coordinator (były pracownik) - Kraków, małopolskie
Dobra praca na pierwsze korpo w Krakowie. Wspołpracownicy bardzo fajni a management tozalezy na kogo sie trafi.
2 stycznia 2019
Client Services Manager (obecny pracownik) - Kraków, małopolskie
Firma przejmuje sie ludzmi. Panuje tam dobra atmosfera
Plusy
Dodatkowe benefity
Minusy
Srednie zarobki
  1. Praca dla kazdego, wysokie zarobki!!