Alexander Mann

Opinie pracowników firmy Alexander Mann

Firma przejmuje sie ludzmi. Panuje tam dobra atmosfera
Plusy
Dodatkowe benefity
Minusy
Srednie zarobki
Firma tnie koszty i ucięła pracownikom pensje i czas pracy o 20% (prócz tych, którzy pracują na najwyższych stanowiskach). W tym samym czasie podpisało lukratywne umowy z dużymi korporacjami. Narzucanie morderczego reżimu pracy i wymóg aby wyrabiać 100% workloadu w 80% czasu. Mikromenedżment bezużyteczny - nie pomaga w niczym, nie słucha cię, nikt nie bierze pod uwagę tego co mówi zespół. Narzucanie dodatkowych obowiązków bez porozumienia z tobą, brak zespołowej współpracy. Po prostu narzuca się tobie co raz więcej obowiązków i masz to zrobić pracując 6 godz dziennie. Bardzo kiepskie wynagrodzenie, a trzeba pamiętać że całość pracy odbywa się w języku angielskim więc jest wymagana znajomość języka na poziomie C1. Niestety płaca nie wynagradza tych wymogów. Brak bonusa, premii itp. Absolutna beznadzieja, zerowe możliwości awansu, chyba że znasz dodatkowe języki, za które - UWAGA - jest dodatek 500 zł, co raczej wydaje się żałosnym wynagrodzeniem za znajomość np norweskiego itp. Obecnie z powodu koronawirusa wszyscy pracujemy z domu, niestety nie przysługuje nam z tego powodu żaden dodatek. Firma chwali się elastycznością godzin pracy - to totalna bzdura, nie spotkałam do tej pory ani jednego zespołu, którego członkowie mogli sobie wybierać godziny pracy. Z tego przywileju korzysta tylko management.
Plusy
Dość szybko dostaje się umowę na czas nieokreślony
Minusy
Zarobki, atmosfera, możliwość awansu/rozwoju, brak premii za ciężką pracę
Dobra praca na pierwsze korpo w Krakowie. Wspołpracownicy bardzo fajni a management tozalezy na kogo sie trafi.
Chcesz wreszcie zobaczyc jak to jest nie bac sie o to czy wystarczy pieniedzy do konca miesiaca?
W takim razie swietnie trafiles

Oferuje Ci prace w najwiekszym polskim programie partnerskim bez inwestycji na start

Nieliczni potrafia zaufac zarobkowi w internecie, wiem to Na szczescie ja zaufalem i zyje na duzo wyzszym poziomie

Zapraszam wszystkich ktorzy:

-Maja odrobine samozaparcia i motywacji do dzialania

-Szukaja zrodla dochodu

-Sa w stanie spedzic okolo godzine dziennie przy komputerze

Zapewniam:

-Pomoc w razie watpliwosci

-Biznes bez inwestowania pieniedzy

Zapraszam do http://bi.tids.biz
Plusy
darmowo
Minusy
wysokie zarobki
Alexander Mann Solutions was the place where I started my recruitment career. I worked in various teams, supporting various industries within various roles.

I enjoyed my time there
Working for this company was a pleasure. I worked in a great team, very sociable, fantastic manager and team leader I learned from.
I gained a lot of administrative experience, e.g. attention to details, working under pressure, how to deal with sensitive data, records input into the system, efficient time management.

In the team, we always helped each other if a difficult situation occured or sought advice from a more senior colleague.

My duty was to collect personal details, required documents to start their employement and set up candidates' profiles in the system.

I was in a contact with candidates, recruiters and (if necessary) hiring managers either via phone or e-mail.
Plusy
Flexible working time
Minusy
Little opportunities for advancement or promotion
This company has a high level within communication and is a very good place to start career.
I learnt here a lot, especially how to become more and more professional every day.
W firmie panuje przyjazna i mila atmosfera.
Poza tym, istnieją duże możliwości awansu
Zobacz więcej opinii o firmie Alexander Mann