ALDI
Zobacz wszystkie opinie o firmie ALDI

ALDI

Opinia pracownika firmy ALDI

Aldi Stargard

Po rozmowie rekrutacyjnej w Stargardzie, najgorszy pracodawca jaki może być w tym mieście. Płacą najniżą krajową. Rekrutujesz na kierownika lub zastępcę a proponują Ci starszego sprzedawcę za najniżą krajową, za wszystko odpowiadasz finansowo,. np. połamie się kółko wózku zakupowym, odpowiada pracownik, różnica jak jest na kasie też odpowiada pracownik. Zatrudniają wszystkich jak leci nawet 50 +. Osobiście nie polecam tam pracy. Chyba, że ktoś lubi hartkort za marną kasę to śmiało może iść.

Lubliniec

Wszystko zależy od kierownika sklepuJeśli jesteś uległy i nie czepiasz się o swoje to jest ok, ale jeśli stawia się to nie ma co szukać

Minusy

Kierownik sklepu

Stargard

Chciałam sprostać poprzednika,po pierwsze do Stargardu nie było aplikacji na kierownika,po drugie nie ma żadnego zapisu o kosztach finansowych na podanych przykładach i na żadnych innych.I też nie zatrudniamy ludzi 50+ no chyba że ta osoba ma pesele w głowie to już nie moja sprawa.Zęcham jednak by pisać prawdę jak się już wyraża opinię.A co do pensji to nie osoby z rekrutacji ją ustalają.Warto się czasem zastanowić co się pisze... Pozdrawiam

Plusy

Karta przedplacona, atmosfera

Kierownictwo z przypadku

Wszystko zależy od lokalizacji i kierownika. "Góra" chyba w ogóle nie kontroluje swoich sklepów. Kierownictwo postępuje niezgodnie z kodeksem, nie ustala grafików z góry nawet na tydzień, potrafi ściągnąć z wolnego z dnia na dzień bo "brakuje rąk do pracy" (to zatrudnijcie więcej osób?). Pracownik nie ma możliwości zaplanowania własnego życia, bo nie wiadomo, czy zaraz nie zmieni się grafik z dnia na dzień. Jeśli ktoś zwraca uwagę kierownictwu na niewłaściwie postępowanie, to się mści, a ci pogodzeni z losem są potulni i zgadzają się na brak respektowania własnych praw.Praca w pośpiechu, stresie i pod ludźmi, którzy myślą, że żyją w XIX wieku i mogą sobie pomiatać osobami na niższych stanowiskach. NIE POLECAM.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ALDI. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

Na podstawie 1932 opinii

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym