Opinie pracowników firmy Agencja Zatrudnienia Covebo

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (9)
Miejsce pracy w ktorym panuje dobra atmosfera
pracownik produkcji (były pracownik) –  Opole, opolskie31 grudnia 2018
Pracowalam na vionie w projekcie swiatecznym , byl to moj pierwszy wyjazd do Holandi do pracy jednak bylam pod dobra opieka koordynatora Pana Jakuba, ktory blyskawicznie rozwiazal kazdy problem.
Licze ze przy kolejnym wyjezdzie rowniez bede mogla liczyc na fachowe podejscie i szybka pomoc koordynatorow :)
Plusy
Fachowa pomoc koordynatora
Minusy
wiekowka obejmujaca w zakladzie
Vion
pracownik produkcji (były pracownik) –  Opole, opolskie28 grudnia 2018
Praca w miłej atmosferze, pracodawca dba o dobro pracownika, z każdym problemem można zgłosić się do koordynatora lub opiekuna.
Plusy
darmowy ciepły napój w czasie przerwy
Minusy
niska temperatura, przerwy odliczane od godzin pracy
Totalna porażka!
Operator wózka widłowego, magazynier (były pracownik) –  Holandia, zagranica6 grudnia 2018
Pojechałem do nich ściągnięty przez firmę PRAN !
Poleconym busem (płatne przelewem z góry) w busie okazało się że moje ,,miejsce,, jest koło kierowcy i to była katorga żeby tak dojechać.
Wymęczony podróżą nie zorientowałem się że kierowca nie wydał mi na koniec plecaka z kurtkami i PSP wartości około 700PLN.
Odzyskanie nie było możliwe bo kierowca sobie torbę przygarnął i najpierw dwa tygodnie nie odpowiadał mu telefon a później...().

Obiecywali 550 euro na rękę za 4 dni pracy a na miejscu było nawet 250 euro!
Do koordynatora nigdy nie można było się dodzwonić.
W miejscu zakwaterowania syf, kiła, terror, mogiła i mróz w pokoju że trzeba było spać w ciuchach pod pościelą i kocem.
Kierowca codziennie na siłownie służbówką jeździł a do sklepu na zakupy Cię nie zabrał a jak zagroziłeś że się pożalisz to później wyzwiska od kurew i frajerów i jeszcze większy terror.

W pracy mobbing i raz ucinanie dnia praca a innym razem ,,niby,, nieobowiązkowe nadgodziny i soboty.
Jedni nie robili prawie nic ale Ty masz zapierdalać i słuchać się gówniar z komisjonowania a działo się to wszystko w Tiel w Kuehne Nagel za pośrednictwem Randstad!
Praca miała być na kilkanaście miesięcy a okazało się że jest z tygodnia na tydzień przedłużana i że w styczniu wszyscy i tak na bruk.

Na koniec przyjechał nowy koordynator ,,ubieraj się jedziecie do pracy- teraz!,, usłyszawszy odmowę zwalnia mnie i wyrwał mi z dłoni klucz od auta którego wtedy byłem kierowcą, nie zostawił pokwitowania i kazał do wieczora się wyprowadzić.

I tak jeszcze mógłbym pisać o tych złodziejach i oszustach jeszcze
  więcej... długo!
A związki zawodowe się do tego nie mieszają bo musi iść do nich 10 osób... i z szmaciarzami jak nie urwiesz głowy nie wygrasz.
  zwiń
Firma, do której przychodzi się z przyjemnością
Specjalista ds. marketingu (obecny pracownik) –  Opole, opolskie29 sierpnia 2018
Praca, do której przychodzi się z przyjemnością. Przyjazne i partnerskie nastawienie kadry zarządzającej oraz współpracowników sprawia, że pracuje się naprawdę komfortowo. Duże możliwości wpływu na swoja ścieżkę rozwoju kariery. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności, które można dzięki wsparciu firmy rozwijać. Duże możliwości wykazania się swoimi umiejętnościami i wiedzą sprawiają, że w tej pracy czujesz się potrzebny i doceniany.
Plusy
Świetna, swobodna atmosfera pracy, możliwość wpływu na swoją ścieżkę rozwoju.
Póki co jest dobrze
monter stolarz (obecny pracownik) –  holania29 sierpnia 2018
pracje na technice i narzekać nie mogę. wypalata co tydzien, pokoj pojedynczy, mieszkanie juz ok ( pierwsze tymczasowe na tydzien tragedia ), szukalem stabilnej roboty w nl i mam na chwile obecna
Plusy
pojedynczy pokoj, tyg wyplaty, ilosc godzin

Zobacz więcej opinii o firmie Agencja Zatrudnienia Covebo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Agencja Zatrudnienia Covebo. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

Opinie o firmie Agencja Zatrudnienia Covebo wg lokalizacji