Agencja Zatrudnienia Covebo

Opinie pracowników firmy Agencja Zatrudnienia Covebo

Jestem zadowolona z wyjazdu z tą firmą. Polecili mi znajomi po uprzednim sprawdzeniu więc im zaufałam i nie żałuję
Agencja, której można zaufać, profesjonalni i mili ludzie, spoko kwatery
Jak dla mnie 5 gwiazdek - rózne agencje pracy już przeszedłem i nie raz już niestety się zawiodłem.. różnie to bywa niestety, ale tutaj nie żerują tak na człowieku, wszystko jest uczciwie przeprowadzone a pieniądze wypłacane
Jak dla mnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza agencja. Wszystko dokładnie wytłumaczone i wyjaśnione, żadnych niedomówień na miejscu było tak jak miało być. Pełne zadowolenie z wyjazdu i pracy. polecam
Agencja, z którą nie trzeba się bać wyjeżdżać - są uczciwi.
Agencja wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie , profesjonalne biuro, miły i szybki kontakt, szybka rekrutacja i wszystko podopinane na ostatni guzik, zero niedomówień
jako że wszystko było zorganizowane tak jak należy ze strony agencji to czuje sie w obowiazku napisania tej opinii. polecam agencje covebo
dobra agencja, bezpieczny wyjazd, o wszystko zostało zadbane więc polecam
Jak w tytule - może to brzmi banalnie ale lubię to firmę, przede wszystkim za podejście do kandydata, za luz na rozmowie, za odpowiadanie na potrzeby i oczekiwania. wyjechałem dokładnie tam gdzie chciałem i pewnie jeszcze wyjade z nimi nie raz.
można fajnie zarobić, praca może i monotonna ale nie ciężka, spoko koordynatorzy i fajni współpracownicy
Miałam jechać sama ale w internecie znalazłam chetnych do wyjazdu i tak już nie wyjeżdżałam sama. Bardzo się fajnie zgadaliśmy także było się do kogo odezwać po powrocie z pracy. Co na pewno mogę powiedzieć to ogarnięci ludzie jeżdżą z tą agencją i to bardzo na plus
ciekawa i nie bardzo ciężka fizycznie praca, kwatery na poziomie
byłam z chłopakiem z COVEBO na wyjeździe i było spoko, załatwili nad pokój tylko dla nas i poustawiali na zmianach tak, żebyśmy byli razem jak najczęsciej się da, także to na duży plus
jestem zadowolony, mili i pomocni ludzie w biurze, praca całkiem fajna, mogłem wyjechać z dziewczyną i dostaliśmy pokój na dwójke i fajnie ustawili nam zmiany, żebyśmy pracowali razem
bardzo dobra agencja, przyjazna pracownikowi, nie ma jakiś machlojek, wszystko jasno i przejrzyście, warto z nimi pojechać
Trafiłam do fajnej pracy przy sortowaniu ubrań i etykietowaniu. Zakład bardzo fajny, praca przyjemna i ludzie w niej też mili. Mieszkanie ok chociaż jak się jedzie to nigdy nie wiadomo na kogo w domku się trafi. Ja trafiłam dobrze i mieliśmy fajną ekipe na domku. Jechałam z 2 koleżankami. Dobrze trafiłyśmy ale może to kwestia, że do tej pracy nie brali wszytskich jak leci tylko osoby z dobrą znajomością języka i doswiadczeniem. Polecamy!
Plusy
fajna lokalizacja
Pracowalam na vionie w projekcie swiatecznym , byl to moj pierwszy wyjazd do Holandi do pracy jednak bylam pod dobra opieka koordynatora Pana Jakuba, ktory blyskawicznie rozwiazal kazdy problem. Licze ze przy kolejnym wyjezdzie rowniez bede mogla liczyc na fachowe podejscie i szybka pomoc koordynatorow :)
Plusy
Fachowa pomoc koordynatora
Minusy
wiekowka obejmujaca w zakladzie
Praca w miłej atmosferze, pracodawca dba o dobro pracownika, z każdym problemem można zgłosić się do koordynatora lub opiekuna.
Plusy
darmowy ciepły napój w czasie przerwy
Minusy
niska temperatura, przerwy odliczane od godzin pracy
Pojechałem do nich ściągnięty przez firmę PRAN ! Poleconym busem (płatne przelewem z góry) w busie okazało się że moje ,,miejsce,, jest koło kierowcy i to była katorga żeby tak dojechać. Wymęczony podróżą nie zorientowałem się że kierowca nie wydał mi na koniec plecaka z kurtkami i PSP wartości około 700PLN. Odzyskanie nie było możliwe bo kierowca sobie torbę przygarnął i najpierw dwa tygodnie nie odpowiadał mu telefon a później...(). Obiecywali 550 euro na rękę za 4 dni pracy a na miejscu było nawet 250 euro! Do koordynatora nigdy nie można było się dodzwonić. W miejscu zakwaterowania syf, kiła, terror, mogiła i mróz w pokoju że trzeba było spać w ciuchach pod pościelą i kocem. Kierowca codziennie na siłownie służbówką jeździł a do sklepu na zakupy Cię nie zabrał a jak zagroziłeś że się pożalisz to później wyzwiska od kurew i frajerów i jeszcze większy terror. W pracy mobbing i raz ucinanie dnia praca a innym razem ,,niby,, nieobowiązkowe nadgodziny i soboty. Jedni nie robili prawie nic ale Ty masz zapierdalać i słuchać się gówniar z komisjonowania a działo się to wszystko w Tiel w Kuehne Nagel za pośrednictwem Randstad! Praca miała być na kilkanaście miesięcy a okazało się że jest z tygodnia na tydzień przedłużana i że w styczniu wszyscy i tak na bruk. Na koniec przyjechał nowy koordynator ,,ubieraj się jedziecie do pracy- teraz!,, usłyszawszy odmowę zwalnia mnie i wyrwał mi z dłoni klucz od auta którego wtedy byłem kierowcą, nie zostawił pokwitowania i kazał do wieczora się wyprowadzić. I tak jeszcze mógłbym pisać o tych złodziejach i oszustach jeszcze - więcej...
Praca, do której przychodzi się z przyjemnością. Przyjazne i partnerskie nastawienie kadry zarządzającej oraz współpracowników sprawia, że pracuje się naprawdę komfortowo. Duże możliwości wpływu na swoja ścieżkę rozwoju kariery. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności, które można dzięki wsparciu firmy rozwijać. Duże możliwości wykazania się swoimi umiejętnościami i wiedzą sprawiają, że w tej pracy czujesz się potrzebny i doceniany.
Plusy
Świetna, swobodna atmosfera pracy, możliwość wpływu na swoją ścieżkę rozwoju.
pracje na technice i narzekać nie mogę. wypalata co tydzien, pokoj pojedynczy, mieszkanie juz ok ( pierwsze tymczasowe na tydzien tragedia ), szukalem stabilnej roboty w nl i mam na chwile obecna
Plusy
pojedynczy pokoj, tyg wyplaty, ilosc godzin
Zobacz więcej opinii o firmie Agencja Zatrudnienia Covebo