Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: opinie pracowników (16)

Wyświetlono wszystkie opinie (16)

ogólna ocena

Ciężka atmosfera. Praca pod dużą presją. Zarobki niezadowalające.

Spora wiedza za najniższą krajową

Wieczne poganinie, spora ilość wniosków na pracownika, pełno egzaminów z procedur. Tryb korporacyjny, za najniższa krajową.

Plusy

Dobry kontakt między biurami

Minusy

Katastrofalnie niskie zarobki, brak perspektyw.

opinia pracownika z kilkunastoletnim stażem

W firmie panuje wybitny protekcjonizm, pensja i awans uzależnione od konotacji polityczno-rodzinnych, niekompetentna kadra zarządzająca. Korporacyjny system pracy, monitoringi wydajności, deadliny, niepłatne nadgodziny, nierzadko soboty pracujące, częste przesunięcia do innego Biura, w innym mieście (na 3 miesiace w roku), bo taka jest potrzeba. Praca z trudnym klientem (rolnikiem), roszczeniowym, awanturującym się, ubliżającym, nie znającym przepisów. Konieczna duża odporność na stres, umiejętność rozumienia interpretowania i stosowania, dużej ilości i często zmieniających się przepisów, ogólnie konieczna świadomość prawna, znajomość skomplikowanych narzędzi informatycznych, wytycznych, instrukcji, komunikatów, okresowe egzaminy z książek procedur. Konieczna samodzielność i ogólne ogarnięcie- dawno skończyły się czasy, że pracownik z większym stażem pomagał "świeżakowi".

Mazowiecki Oddział Regionalny Warszawa

Brak szkoleń, pracownik zdany na pomoc innych pracowników. Marna płaca. Brak premii. Mobing. Praca nastawiona na wyniki nie do osiągnięcia. Nie polecam

pozytywna

Firma dobrze zarządzana, dobrze traktująca pracowników

Plusy

podnoszenie kwalifikacji

Minusy

pracownik z długim stażem pracy

Bardzo dużo pracy, presja, brak wsparcia merytorycznego, kolesiostwo, przyznawanie nagród tylko "dla swoich", kadra kierownicza na bardzo niskim poziomie, bo po linii partyjnej i wiele, wiele innych nieprzyjemnych rzeczy...……...

Plusy

Minusy

wiele

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera

Ta instytucja jest dobrym miejscem do rozwoju, profesjonalne podejście do obsługi klientów, a także dobra współpraca wewnętrzna

przyjazny pracodawca

praca w gronie profesjonalistów, ukierunkowanie na cele firmy i zespołu

Plusy

stabilność

Fajna atmosfera

Praca przyjemna, łatwa. Fajnie zgrany zespół. Bezproblemowosc

Plusy

Kawa

Minusy

Nie za wysokie zarobki

;/ Pracownicy/koledzy z Centrali i OR mieli rację, co do złej atmosfery pracy w BP

Plusy

trudno powiedzieć

Minusy

za dużo pisania

Miejsce, w którym panuje dobra atmosfera

Firma daje możliwość samorozwoju, nienormowane przerwy, miłą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolą pracowników oraz wysyłają na kursy dokształcające)

Plusy

niermormowane przerwy

Ocena zadowalająca

W ARiMR bardzo dobrze mi się pracowało, w przyjaznej atmosferze, nauczyłem się wielu pożytecznych rzeczy, żałuję, że nie mogłem zostać zatrudniony, gdyż chciałem zostać tam dłużej.

wyścig szczurów

małe wynagrodzenia w stosunku do zakresu wiedzy i umiejetności

Minusy

niskie pensje

Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera.

Miejsce pracy godne polecenia. Dobrze oceniam to miejsce pracy, między pracownikami panuje przyjemna atmosfera.

Silny stres i presja na pracowników bardzo źle wpływa na jakość pracy kadry pracujacej

Jeśli chodzi o mnie to jest brak możliwości rozwoju w tej firmie. Nie ma czasu na spędzanie czasu z rodziną , nie mówiąc już o tym żeby dodatkowo podjąć naukę np. języków obcych. Przez 15 lat zarabiałam w tej firmie na chleb bo na co inne nie było mnie stać.

Dobre miejsce pracy

Praca bardzo przyjemna, nie stresująca, mili ludzie zarówno w pracy jak i klienci.

Plusy

Możliwość przerwy w każdej chwili

Minusy

Brak możliwości awansu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

3.3