Adient

Opinie pracowników firmy Adient

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (883)

Atmosfera

Są osoby które mają destrukcyjny wpływ na resztę załogi ( w sumie dwie)i.Powodem tego jest dużo wypowiedzeń na przestrzeni 2 lat odeszło paru fachowcow ,brakuje rąk do pracy.Urlopy w razie potrzeby problem, określane ludzi zawodowym dnem ,bo się jest po studiach i jest się lepszym od innych wzmaga irytację i chęć zmiany otoczenia .

Plusy

Dofinansowanie posilkow

Minusy

atmosfera, zarobki

niska pensja ukrainki trenerki

mam na imie natalia yuskhova i jestem trenerka na montazu 23 .1 siemianowice uwaza,m ze malo zarabiam a ponad do jestem mobinngowana przez pracownika produkcji

Plusy

benefity

Adient Świebodzin

Bałagan organizacyjny, praca oparta na stresie i braku kultury. Brak przepływu informacji.

Atmosfera ogólnie dobra

Atmosfera w zakładzie ogólnie dobra. Jeżeli chodzi o mnie równowagę zaburzała praca przy taśmie produkcyjnej, ta monotonia mnie zabijała. A poza tym warunki dobre.

Jak ktoś chce by było ok to tak jet praca to nie przedszkole

Praca w na wysokich obrotach dużo zadań ,precyzja ,solidność I współpraca w zespole

Adient

Git git git jest spoko idzie zarobić a nie trzeba się narobić

Dno

Ta praca to dno, nie idźcie tam za żadne obiecanki bo nic z tego nie dostaniecie.

Miejscie pracy, gdzie panuje dobra atmosfera

praca w przyjemnej atmosferze, rozsądne podejście szefostwa do pracowników, brak zastrzeżeń co do kultury pracowników

Plusy

premie

Minusy

dojazd

Stawka godzinowa! Po kilku latach pracy mam taką samą stawke jak nowy pracownik po pierwszym miesiącu.

Pare zdań dopowiedzenia do tych najnizej ocenionych. Kultura pracy Temperatury latem na hali produkcyjnej przekraczaja 35°C, a na "cieplejszym" wydziale nawet 42°C, bezpośrednio przy maszynie moze nawet wiecej. Nie ma mowy o jakiejkolwiek kulturze pracy w takich warunkach. Wtedy kultura pracy zmienia się w survival. Kadra zarządzajaca Zdarza się że wdrażane są pomysły totalnie nieprzemyślane a czasem wręcz utrudniające prace a dobre pomysły są odrzucane. Wszystko zależy na jakim szczeblu jest pomysłodawca. Potrzebne czy nie te z najwyzszych szczebli są od ręki realizowane. Miałem osobiście przypadek odrzucenia pomysłu bo nie został zrozumiany ponadto, mialem sytuacje trzykrotnego odwolywania się po odrzuceniu za kazdym razem slyszałem inny powód. Oczywiście żaden racjonalny tak żebym mogł powiedzieć: "Racja, to niezadziała" zamiast tego nasuwało mi się:"A co ma piernik do wiatraka?" (W tej sytuacji chciałbym zwrocić uwagę najbardziej na brak profesjonalizmu osoby zajmującej ważne stanowisko) Wiele stanowisk jest obsadzonych przez osoby które poprostu pracują w fabryce najdłużej, a wiele przez osoby niewykształcone odpowiednio(chodź w tym drugim przypadku ostatni rok, spory progress) a to doprowadzało do błędów logicznych w instrukcjach, nazewnictnie(co juz jest dla mnie wogole fenomenem bo dopasowanie nazw to poziom 3 klasy szkoły podstawowej) oraz niejasne treści, treści mało precyzyjne(przykład: działania zastępcze-instrukcja ustna) błędy są niezauwazane a wskazane są bagatelizowane i powielane kiedy powinna być aktualizacja. Pamiętam przypadek gdy podczas tworzenia -

Plusy

Stabilność zatrudnienia, Wysokie wsparcie socjalne

Minusy

Zarobki na minimalnym poziomie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Adient. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,9 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu