Adient

Opinie pracowników firmy Adient

Atmosfera w zakładzie ogólnie dobra. Jeżeli chodzi o mnie równowagę zaburzała praca przy taśmie produkcyjnej, ta monotonia mnie zabijała. A poza tym warunki dobre.
Bałagan organizacyjny, praca oparta na stresie i braku kultury. Brak przepływu informacji.
Praca w na wysokich obrotach dużo zadań ,precyzja ,solidność I współpraca w zespole
Git git git jest spoko idzie zarobić a nie trzeba się narobić
Ta praca to dno, nie idźcie tam za żadne obiecanki bo nic z tego nie dostaniecie.
praca w przyjemnej atmosferze, rozsądne podejście szefostwa do pracowników, brak zastrzeżeń co do kultury pracowników
Plusy
premie
Minusy
dojazd
Pare zdań dopowiedzenia do tych najnizej ocenionych. Kultura pracy Temperatury latem na hali produkcyjnej przekraczaja 35°C, a na "cieplejszym" wydziale nawet 42°C, bezpośrednio przy maszynie moze nawet wiecej. Nie ma mowy o jakiejkolwiek kulturze pracy w takich warunkach. Wtedy kultura pracy zmienia się w survival. Kadra zarządzajaca Zdarza się że wdrażane są pomysły totalnie nieprzemyślane a czasem wręcz utrudniające prace a dobre pomysły są odrzucane. Wszystko zależy na jakim szczeblu jest pomysłodawca. Potrzebne czy nie te z najwyzszych szczebli są od ręki realizowane. Miałem osobiście przypadek odrzucenia pomysłu bo nie został zrozumiany ponadto, mialem sytuacje trzykrotnego odwolywania się po odrzuceniu za kazdym razem slyszałem inny powód. Oczywiście żaden racjonalny tak żebym mogł powiedzieć: "Racja, to niezadziała" zamiast tego nasuwało mi się:"A co ma piernik do wiatraka?" (W tej sytuacji chciałbym zwrocić uwagę najbardziej na brak profesjonalizmu osoby zajmującej ważne stanowisko) Wiele stanowisk jest obsadzonych przez osoby które poprostu pracują w fabryce najdłużej, a wiele przez osoby niewykształcone odpowiednio(chodź w tym drugim przypadku ostatni rok, spory progress) a to doprowadzało do błędów logicznych w instrukcjach, nazewnictnie(co juz jest dla mnie wogole fenomenem bo dopasowanie nazw to poziom 3 klasy szkoły podstawowej) oraz niejasne treści, treści mało precyzyjne(przykład: działania zastępcze-instrukcja ustna) błędy są niezauwazane a wskazane są bagatelizowane i powielane kiedy powinna być aktualizacja. Pamiętam przypadek gdy podczas tworzenia - więcej...
Plusy
Stabilność zatrudnienia, Wysokie wsparcie socjalne
Minusy
Zarobki na minimalnym poziomie
Zobacz więcej opinii o firmie Adient