adidas
Zobacz wszystkie opinie o firmie adidas

adidas

Opinia pracownika firmy adidas

dzień pracy albo totalna nuda albo totalny zap.,żadnych perspektyw rozwoju,kadra zarządzająca różna pod względem podejścia do pracownika,współpracownicy tak samo różni dużo egoistów.praca latem na hali uciążliwa totalny gorąc i duchota brak klimatyzacji a o przyjemnościach tej pracy to możliwość poznania ludzi z całego świata.

Plusy

organizacja pracy

Minusy

nieklimatyzowana hala

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

dobra

prace w tej firmie oceniam za udana i bardzo dobra dzien zaczynal sie od meetingu przelozony rozdzielal obowiazki.szefoeie mili mila atmosfera,najtrudniej bylo z przenoszeniem kartonow waga 35 kg

Plusy

mila atmosfera

Fun, always adjustin to customer needs

I've learned to work with different types of customers, practiced to cope with complaining ones. The store had great staff, good opportunities for employees and amazing benefits.

Plusy

Free clothes to wear to work

bardzo przyjemne doswiadczenie

Bardzo przyjemna atmosfera, profesjonalne przyjecie" przywitanie". Duża życzliwość Niemców, dobre zarobki odpowiednie względem wykonywanej pracy. Polecam

Plusy

przerwa 30 min płatna, gościnność

Minusy

w lecie na hali bylo 42 stopnie ale za to dostawalismy 2 dodatkowe przerwy wiec bylo dobrze

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w adidas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj adidas z

Opinie o firmie adidas według lokalizacji

• adidas
  • jak na taką eirmę powinni sobie lepiej dobierać kadrę pracowniczą i polepszyć warunki pracy dla obcokrajowców.