adidas

Opinie pracowników firmy adidas

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4520)

bardzo przyjemne doswiadczenie

Bardzo przyjemna atmosfera, profesjonalne przyjecie" przywitanie". Duża życzliwość Niemców, dobre zarobki odpowiednie względem wykonywanej pracy. Polecam

Plusy

przerwa 30 min płatna, gościnność

Minusy

w lecie na hali bylo 42 stopnie ale za to dostawalismy 2 dodatkowe przerwy wiec bylo dobrze

Fun, always adjustin to customer needs

I've learned to work with different types of customers, practiced to cope with complaining ones. The store had great staff, good opportunities for employees and amazing benefits.

Plusy

Free clothes to wear to work

Zakład pracy w którym panowała dobra atmosfera przyjemna praca z pracownikami wielu narodowości

Dzień pracy rozpoczynałem od odprawy z przełożonymi i ustaleniu priorytetów ewentualnie zakończeniu prac z dnia poprzedniego praca polegała na kompletowaniu zamówień ze skanerem na podstawie list i układaniu kartonów na paletach i wysyłaniu do klientów w europie i na świecie. Niestety firma ma być przeniesiona do Niemiec więc po za kończeniu kontraktu z agencją pracy tymczasowej nie przedłużono mi kontraktu. Najprzyjemniejszą części pracy była współpraca z pracownikami z różnych krajów a także możliwość samodzielnego stanowiska najtrudniejszą częścią pracy chyba pokonywanie dużych odległości po halach w poszukiwaniu zaginionych elementów zamówienia ale nie było źle

Plusy

Zdobywanie nowych doświadczeń, przyjemna atmosfera, trzy a nawet cztewry przerwy w pracy w upały

Minusy

Brak zatrudnienia na dłuższy okres, średnie zarobki

jak na taką eirmę powinni sobie lepiej dobierać kadrę pracowniczą i polepszyć warunki pracy dla obcokrajowców.

dzień pracy albo totalna nuda albo totalny zap.,żadnych perspektyw rozwoju,kadra zarządzająca różna pod względem podejścia do pracownika,współpracownicy tak samo różni dużo egoistów.praca latem na hali uciążliwa totalny gorąc i duchota brak klimatyzacji a o przyjemnościach tej pracy to możliwość poznania ludzi z całego świata.

Plusy

organizacja pracy

Minusy

nieklimatyzowana hala

dobra

prace w tej firmie oceniam za udana i bardzo dobra dzien zaczynal sie od meetingu przelozony rozdzielal obowiazki.szefoeie mili mila atmosfera,najtrudniej bylo z przenoszeniem kartonow waga 35 kg

Plusy

mila atmosfera

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w adidas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj adidas z

Opinie o firmie adidas według lokalizacji

• adidas