Adidas

Opinie pracowników firmy Adidas

Zobacz wszystkie opinie (3 977)
bardzo przyjemne doswiadczenie
Bardzo przyjemna atmosfera, profesjonalne przyjecie" przywitanie". Duża życzliwość Niemców, dobre zarobki odpowiednie względem wykonywanej pracy. Polecam
Plusy
przerwa 30 min płatna, gościnność
Minusy
w lecie na hali bylo 42 stopnie ale za to dostawalismy 2 dodatkowe przerwy wiec bylo dobrze
Fun, always adjustin to customer needs
I've learned to work with different types of customers, practiced to cope with complaining ones. The store had great staff, good opportunities for employees and amazing benefits.
Plusy
Free clothes to wear to work
Zakład pracy w którym panowała dobra atmosfera przyjemna praca z pracownikami wielu narodowości
Dzień pracy rozpoczynałem od odprawy z przełożonymi i ustaleniu priorytetów ewentualnie zakończeniu prac z dnia poprzedniego praca polegała na kompletowaniu zamówień ze skanerem na podstawie list i układaniu kartonów na paletach i wysyłaniu do klientów w europie i na świecie.
Niestety firma ma być przeniesiona do Niemiec więc po za kończeniu kontraktu z agencją pracy tymczasowej nie przedłużono mi kontraktu.

Najprzyjemniejszą części pracy była współpraca z pracownikami z różnych krajów a także możliwość samodzielnego stanowiska najtrudniejszą częścią pracy chyba pokonywanie dużych odległości po halach w poszukiwaniu zaginionych elementów zamówienia ale nie było źle
Plusy
Zdobywanie nowych doświadczeń, przyjemna atmosfera, trzy a nawet cztewry przerwy w pracy w upały
Minusy
Brak zatrudnienia na dłuższy okres, średnie zarobki
jak na taką eirmę powinni sobie lepiej dobierać kadrę pracowniczą i polepszyć warunki pracy dla obcokrajowców.
dzień pracy albo totalna nuda albo totalny zap.,żadnych perspektyw rozwoju,kadra zarządzająca różna pod względem podejścia do pracownika,współpracownicy tak samo różni dużo egoistów.praca latem na hali uciążliwa totalny gorąc i duchota brak klimatyzacji a o przyjemnościach tej pracy to możliwość poznania ludzi z całego świata.
Plusy
organizacja pracy
Minusy
nieklimatyzowana hala
dobra
prace w tej firmie oceniam za udana i bardzo dobra dzien zaczynal sie od meetingu przelozony rozdzielal obowiazki.szefoeie mili mila atmosfera,najtrudniej bylo z przenoszeniem kartonow waga 35 kg
Plusy
mila atmosfera
Miejsce pracy z miłą atmosferą
Typowy dzień pracy:
- przyjście do pracy,

- odebranie ulotek,

- rozdawanie ulotek ludziom,

- wrócenie do lokalu,

- odebranie wypłaty.
Plusy
codzienna wyplata
Minusy
Zobacz więcej opinii o firmie Adidas
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Adidas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,8
3,6