Opinie pracowników firmy Adecco

Zobacz wszystkie opinie (17 477)
Jeśli komuś nie przeszkadza zapach chemikaliów to ok. Ale kadra zarządzająca Hutchinsonem musi nauczyć się liczyć. Tj. wrócić do szkoły, brak elementarnej wiedzy na temat procesu produkcyjnego awykonalne normy.
If you would like to feel safe this is not a place for you but if you want to earn enough money in a short period of time this job is a good choice then
Plusy
Good salary
Minusy
Bad culture of coworkers and managers
Adecco w norwegii zglasza zapotrzebowanie na ludzi a po ich przyjezdzie musza nieraz czekac 4 tygodnie na.prace za co im nikt nie placi . Oddziały w polsce obiecuja gruszki na wierzbie a po przyjezdzie rzeczywistosc jest znacznie inna . Obiecuja 181.5 kr na poczate po czym niektórzy pracuja pare lat i ta stawka nie rosnie jesli nie umiesz wywalczyc wiekszej , Polacy traktowani sa tu jak ukraincy w polsce, bhp przestrzegane raczej tylko na wiekszych budowach np skanska . W biurach konsultanci to młodzi norwegowie wychowani bezstresowo wiec dla niego jesli ktos czeka na prace na mieszkaniu przez kilka tyg. to jest no problem . Do tego niektore oddxiały wypowiedxiały umowy zwiazkowe nie płaca dojazdówek i max czas pracy to 50h tyg sa budowy gdzie pracuje sie tylko gdy na budowie gdy sa norwegowie czyli 7.5 h dziennie 37.5 h tygodniowo przy najnizszeh stawce po odliczeniu mieszkania przelotow i podatku zostanie co najwyzej 4000zl mies takie zarobkiozna teraz spokojnie mozna osiagnac w polsce jesli sie ktos zna na pracy . Odziały wola rekrutiwac nowych ludzi z polski niz zapewnic stała prace juz diswiadczonym pracowniką. W ostatnich miesiacach wielu pracowników adecco zmieniło agencje pracy gdzie konsultantami sa Polki mozna do nich dzwonic o kazdej porze dnia z jakims problemem płaca dojazdowki maja mniejsze stawki za mieszkanie radze poszukac tych agencji w interneci poniewaz nie wszystkie maja odziały w polsce i tam spróbowac pytac tylko o prace 50h tyg lub 54 przy 37.5 godInach wyjazdy sie nie opłacaja chyba ze mieszka sie w norwegii na stałe
adecco zrobilo sie zbyt
 - więcej...
Plusy
Terminowe wypłaty
Minusy
Brak ciągłosci pracy
małe zarobki daleka lokalizacja , duża wymagalnoć jeżeli chodzi o norme pracownicza
Plusy
nie ma
Minusy
wysoka liczba godzin
Witam sama praca w amazonie nie sprawia kłopotów jak ktoś lubi pracować sytuacja jaka miała miejsce dzisiaj z moją osobą wiedzą wszyscy na zmianie ob c1 red płaca mi akurat nie przeszkadzała była jak dla mnie odpowiednią serdecznie polecam agencje pracy adecco pomagali w nie jednym problemie są to ludzie godni zaufania i chętnie służą pomocą pozwolę sobie wymienić ich z imienia i nazwiska : 1. Patryk Haczkiewicz 2. Ewelina Bednarek 3. Michał Łysenki 4. Paulina Luszczki 4. Dagmara Szymczyk 5. Małgorzata Skadłubowicz 5. Krzysztof Kostecki jeśli kogoś pominolem przepraszam takiego wsparcia nie dostaniecie od żadnej agencji pracy wszyscy walczyli o przedłużenie mojej umowy wraz menedżerami i tym liderami niestety nie pamiętam nazwisk większość więc wybaczcie mi menadżer Wiktor, Damian oraz team lider Dawid oraz Tomasz Kusztal menadżer działu ship dziękuję wam serdecznie za wsparcie jakie dzisiaj o kazaliscie i o kazali je nie pierwszy raz a w szczególności agencja pracy Adecco i jej pracownicy wyżej wymienieni wiem że wrócę i bd się starać o przydzielenie pod wasza zmianę nie ma problemu z nimi którego nie potrafią rozwiązać są naprawdę świetni jeszcze raz serdeczne dzięki za współpracę!!!!!!!! ;)
Minusy
Nie zauważyłem
Praca w świetnym zespole. Duży natłok obowiązków. Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy.
Plusy
współpracownicy, godziny pracy
Minusy
wynagrodzenie
Wypłaty na czas, dobre stawki, możliwość zrobienia nadgodzin,
Plusy
możliwość robienia nadgodzin
Minusy
brak pewności zatrudnienia
Bardzo fajnie mi tam sie pracowało, mili ludzie wysokie zarobki i oczywiście umowa o prace
Plusy
Darmowy autobus z mojej miejscowości, obiady za 1 zl
Pozytywna atmosfera, jasne zasady współpracy, przejrzysty zakres obowiązków.
it was a godd job:)i have oportunities to work in nice places in poland.This agency was good for me:)but ineed to find another job because salary was enough for me
Very good, friendly atmosphere. Positive experience. Possibility of learning recruitment strategies.
Obługa maszyn wtrysku . Możliwość rozwoju w tej firmie. Kadra zarządzająca kompetentna i konkretna.
Jest to ciężka fizyczna praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy również w weekendy
Plusy
przerwa 3x na 8 godz
Minusy
ciężka fizyczna praca
Moja ocena na temat tej pracy jest taka, iż współpracownicy, szef oraz kadra zarządzająca byli bardzo miłymi ludzmi.W tej pracy nie było trudnych części,a najprzyjemniejszą było to, że mogłam się rozwijać.
Plusy
Plusami było to, że ludzie w tej pracy byli mili i pomocni.
Pomimo zawierania co miesięcznych umów z pracownikami (dotyczy pracowników adecco) organizacja pracy jak najbardziej pozytywnie oceniona.
Minusy
I help preparing parts for a ndt isnpector and I lern how to be ndt inspector. That was my trening on ndt inspector . 3 months the trial to the magellan aerospace company
Plusy
2x 20 min
Minusy
7h 20 min
moja praca w tej firmie zaczynala sie od dobrej kawy na dzien dobry.porem przebieralam sie w stroj roboczy i zabieralam sie do obowiazkow.kadra zarzadzajaca w tej firmie byla jak najlepsza.wspolpracownicy rowniez byli bardzo mili.ciesze sie ze moglam pracowac w tej firmie.
Plusy
dobre zarobki
Minusy
brak darmowych posiłkow
Dobry pracodawca. Możliwość rozwoju. Dobre warunki pracy.
Plusy
wynagrodzenie
Minusy
krótkie umowy
Praca w tej firmie bardo mi sie podobała najleprzy dzień kiedy mnie zatrudnil bezpośrednio firma bo wtedy dostałam bon pieniężny itorbe
Plusy
mila atmosfera
Pozytywnie oceniam prace w firmie TPV - przez pod firme Adecco
Plusy
darmowe posilki dla pracownikow magazynu w okresie zimowym
Minusy
Pracowało się ok ,była umowa agencyjna o pracę z urlopem, gdyby zadzwoniono do mnie w sprawie pracy mogła bym podjąć pacę natychmiast.
Plusy
Same dniówki
Minusy
nie bylo tam przyjaznej atmoswery