Opinie dot. stanowiska Order picker (m/k) w firmie Adecco

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (15 328)
Pt
Picker shiper (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie29 czerwca 2017
Witam sama praca w amazonie nie sprawia kłopotów jak ktoś lubi pracować sytuacja jaka miała miejsce dzisiaj z moją osobą wiedzą wszyscy na zmianie ob c1 red płaca mi akurat nie przeszkadzała była jak dla mnie odpowiednią serdecznie polecam agencje pracy adecco pomagali w nie jednym problemie są to ludzie godni zaufania i chętnie służą pomocą pozwolę sobie wymienić ich z imienia i nazwiska : 1. Patryk Haczkiewicz 2. Ewelina Bednarek 3. Michał Łysenki 4. Paulina Luszczki 4. Dagmara Szymczyk 5. Małgorzata Skadłubowicz 5. Krzysztof Kostecki jeśli kogoś pominolem przepraszam takiego wsparcia nie dostaniecie od żadnej agencji pracy wszyscy walczyli o przedłużenie mojej umowy wraz menedżerami i tym liderami niestety nie pamiętam nazwisk większość więc wybaczcie mi menadżer Wiktor, Damian oraz team lider Dawid oraz Tomasz Kusztal menadżer działu ship dziękuję wam serdecznie za wsparcie jakie dzisiaj o kazaliscie i o kazali je nie pierwszy raz a w szczególności agencja pracy Adecco i jej pracownicy wyżej wymienieni wiem że wrócę i bd się starać o przydzielenie pod wasza zmianę nie ma problemu z nimi którego nie potrafią rozwiązać są naprawdę świetni jeszcze raz serdeczne dzięki za współpracę!!!!!!!! ;)
Minusy
Nie zauważyłem

Zobacz więcej opinii o firmie Adecco

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Adecco. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8

Opinie o firmie Adecco wg lokalizacji