Opinie dot. stanowiska Order picker (m/k) w firmie Adecco

Order picker (m/k)3 opinie
Zobacz wszystkie opinie (17 433)
Nikomu nie polecam, samo miejsce zamieszkania w NL to jest tragedia. W pobliżu 2 km nic nie ma. Najbliższy sklep ponad 2 km.Ściągają patologie i wszystko masowo upychane. Pokoje bez okien z aneksem kuchennym, można się nabawić klaustrofobii no i oczywiście syf. Zakwaterowanie oczywiście płatne prawie 100 euro tygodniowo gdzie ja za to bym dał może 25 euro miesięcznie. Nawet nie zacząłem tam pracy i wyjechałem po prostu.
Plusy
Minusy
wszystko
Najgorsza agentura w jakiej w życiu byłam , oszuści , okropna opieka koordynatorów z p.Asia na czele , NIE POLECAM , powodzenia 👎🏿
Witam sama praca w amazonie nie sprawia kłopotów jak ktoś lubi pracować sytuacja jaka miała miejsce dzisiaj z moją osobą wiedzą wszyscy na zmianie ob c1 red płaca mi akurat nie przeszkadzała była jak dla mnie odpowiednią serdecznie polecam agencje pracy adecco pomagali w nie jednym problemie są to ludzie godni zaufania i chętnie służą pomocą pozwolę sobie wymienić ich z imienia i nazwiska : 1. Patryk Haczkiewicz 2. Ewelina Bednarek 3. Michał Łysenki 4. Paulina Luszczki 4. Dagmara Szymczyk 5. Małgorzata Skadłubowicz 5. Krzysztof Kostecki jeśli kogoś pominolem przepraszam takiego wsparcia nie dostaniecie od żadnej agencji pracy wszyscy walczyli o przedłużenie mojej umowy wraz menedżerami i tym liderami niestety nie pamiętam nazwisk większość więc wybaczcie mi menadżer Wiktor, Damian oraz team lider Dawid oraz Tomasz Kusztal menadżer działu ship dziękuję wam serdecznie za wsparcie jakie dzisiaj o kazaliscie i o kazali je nie pierwszy raz a w szczególności agencja pracy Adecco i jej pracownicy wyżej wymienieni wiem że wrócę i bd się starać o przydzielenie pod wasza zmianę nie ma problemu z nimi którego nie potrafią rozwiązać są naprawdę świetni jeszcze raz serdeczne dzięki za współpracę!!!!!!!! ;)
Minusy
Nie zauważyłem