Opinie pracowników firmy Adecco - Wrocław, dolnośląskie

Wrocław, dolnośląskie5 opinii
Zobacz wszystkie opinie (17 433)
Szukam teraz nowej pracy więc nie mam chęci i czasu do aktualnego opiniowania.
Kultura pracy jest zachowana. Praca opierała się głównie na współpracy dlatego team działał jak jeden organizm
Witam sama praca w amazonie nie sprawia kłopotów jak ktoś lubi pracować sytuacja jaka miała miejsce dzisiaj z moją osobą wiedzą wszyscy na zmianie ob c1 red płaca mi akurat nie przeszkadzała była jak dla mnie odpowiednią serdecznie polecam agencje pracy adecco pomagali w nie jednym problemie są to ludzie godni zaufania i chętnie służą pomocą pozwolę sobie wymienić ich z imienia i nazwiska : 1. Patryk Haczkiewicz 2. Ewelina Bednarek 3. Michał Łysenki 4. Paulina Luszczki 4. Dagmara Szymczyk 5. Małgorzata Skadłubowicz 5. Krzysztof Kostecki jeśli kogoś pominolem przepraszam takiego wsparcia nie dostaniecie od żadnej agencji pracy wszyscy walczyli o przedłużenie mojej umowy wraz menedżerami i tym liderami niestety nie pamiętam nazwisk większość więc wybaczcie mi menadżer Wiktor, Damian oraz team lider Dawid oraz Tomasz Kusztal menadżer działu ship dziękuję wam serdecznie za wsparcie jakie dzisiaj o kazaliscie i o kazali je nie pierwszy raz a w szczególności agencja pracy Adecco i jej pracownicy wyżej wymienieni wiem że wrócę i bd się starać o przydzielenie pod wasza zmianę nie ma problemu z nimi którego nie potrafią rozwiązać są naprawdę świetni jeszcze raz serdeczne dzięki za współpracę!!!!!!!! ;)
Minusy
Nie zauważyłem
Wypłaty na czas, dobre stawki, możliwość zrobienia nadgodzin,
Plusy
możliwość robienia nadgodzin
Minusy
brak pewności zatrudnienia
Bardzo fajnie mi tam sie pracowało, mili ludzie wysokie zarobki i oczywiście umowa o prace
Plusy
Darmowy autobus z mojej miejscowości, obiady za 1 zl