Accenture
Zobacz wszystkie opinie o firmie Accenture

Accenture

Opinia pracownika firmy Accenture

Tylko dla osób które chcą mało wysiłku

Na plus:- Często mało pracy - Projekty międzynarodowe z ciekawymi klientamiNa minus:- Słabe zarobki- Nieuczciwy management - częste historie obiecanek szefowej działu bankingu które potem nagle okazywały się nieważne- Brak bonusów lub specjalnych benefitów- Firma daje i odbiera - przy odejsciu musiałem zwrócić wszystko co dostałem włącznie z plecakiem i podstawką na laptopa które otrzymaliśmy na początek rzekomo jako podarunek. - Jeśli jest się młodym i chętnym to możliwości szkoleń/rozwoju są ograniczone.

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Accenture albo życie prywatne - wybór należy do ciebie

Absolutnie nie polecam. Pracownik traktowany jest jak śmieć. Duże nadgodziny (wcale nie zawsze płatne, mimo ich zapewnień podczas rekrutacji), mnóstwo historii (moich i kolegów) o nieprzestrzeganiu kodeksu pracy, próby zabierania zatwierdzonych urlopów (mimo braku podstaw), zmusanie do pracy na zwolnieniu lekarskim... mogłabym wymieniać długo. Nie szanują czegoś takiego jak życie prywatne. Jak praca ma być wykonana, to ma być, jesteś konsultantem,więc nie marudź, tylko zachowuj się profesjonalnie. Godziny wieczorne? - jeśli jest integracja bądź kolacja integracyjna z menadżerami, to nie ma dyskusji, wypada pójść, inaczej będzie to bardzo źle widziane. Nieważne, że informują o takiej kolacji na kilka dni przed. Ewentualnie mnóstwo formalności, których trzeba pilnować, bo tak mówią polityki - a przecież w ciągu dnia u klienta nie czas na to. Żeby chociaż jeszcze rekompensowali to ponadprzeciętnym wynagrodzeniem - ok, ale nie robią tego. Oczywiście zależy od projektów i menadżerów, ale istnieje powszechne przyzwolenie na zachowania które z szacunkeim do pracownika i jego prac nie mają nic wspólnego, przez co prędzej czy później każdy trafia źle. Niektórzy twierdzą, ze są tam elastyczne godzin pracy – nie zgadzam się, czasem się to zdarzy jeśli trafi sie na projekt na któym nie ma z tym problemów, ale to raczej rzadkość. Zdarzyło mi się, że menadżer projektu zostawil część zespołu bez feedbacku na 2 dni, był nieuchwytny, po czym wysłał wsciekłego maila (z kopią do naszego szefa) w którym pytał, dlaczego nie ma nas w biurze. Był piątek, godzina 19.

Customer life cycle manager Cz / SK

Terrible HR, money okay, not worth to soend more then 3 -5 months as “between job” you working basically as you have no brain good insurance. You are just number without opinion and you need to do how they will tell u. Not worth it you won’t get promoted or get better pay. Left because of HR, inflation ignorance and not taking into the count any opinion. Work and workload not that bad.

Great culture

Very nice managers. Supportive environment. Great work/life balance. Worked on site in clients office. Overtime was super rarely and paid. Good benefits

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Accenture. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Accenture z

Informacje o firmie Accenture w popularnych lokalizacjach

• Accenture
  • Tylko dla osób które chcą mało wysiłku