Accenture
Zobacz wszystkie opinie o firmie Accenture

Accenture

Opinia pracownika firmy Accenture

Proces przyjęcia pracownika jest niedopuszczalny

Proces rekrutacji był chyba najlepszym, jaki do tej pory miałam. Wszystkie etapy, pytania, podejście do kandydata oceniam jako doskonały, aż do momentu otrzymania oferty pracy. Bardzo się cieszyłam, ale w związku z tym, że wiązałoby się to z przeprowadzką do innego kraju potrzebowałam odpowiedzi na kilka pytań i kilka dni do namysłu. Skorzystałam ze swojej możliwości zadawania pytań i rekruterka początkowo chętnie na nie odpowiadała, aż do momentu kiedy zapytałam, czy mogę zapoznać się z warunkami umowy lub samą umową. Otrzymałam odpowiedź, że umowę mogę zobaczyć dopiero jak się zgodzę na ofertę. Przystałam na to, ale zauważyłam, że moje stanowisko ma nazywać się inaczej niż to na które aplikowałam (z HR advisor, zmieniło się na customer service clerk). Poprosiłam o informację, jakie będą następne kroki w procesie wdrażania, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Napisałam, że zgadzam się na przyjęcie tej oferty, ale po kilku godzinach od tego maila dostałam odpowiedź, że "skoro nie odpowiedziałam w terminie, to wycofują swoją ofertę". Rekruterka tłumaczyła się, że nie otrzymała moich maili (mam dowód, że zostały wysłane), że sprawdziła to z działem IT i ich "po prostu nie ma". Magia, która spowodowała, że nie dostałam pracy. Czy w taki sposób zachowuje się firma z branży technologicznej, która stawia na pierwszym miejscu obsługę klienta?

Plusy

Nie zdążyłam się dowiedzieć

Minusy

Niekompetentna rekruterka

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Customer life cycle manager Cz / SK

Terrible HR, money okay, not worth to soend more then 3 -5 months as “between job” you working basically as you have no brain good insurance. You are just number without opinion and you need to do how they will tell u. Not worth it you won’t get promoted or get better pay. Left because of HR, inflation ignorance and not taking into the count any opinion. Work and workload not that bad.

Great culture

Very nice managers. Supportive environment. Great work/life balance. Worked on site in clients office. Overtime was super rarely and paid. Good benefits

Tylko dla osób które chcą mało wysiłku

Na plus:- Często mało pracy - Projekty międzynarodowe z ciekawymi klientamiNa minus:- Słabe zarobki- Nieuczciwy management - częste historie obiecanek szefowej działu bankingu które potem nagle okazywały się nieważne- Brak bonusów lub specjalnych benefitów- Firma daje i odbiera - przy odejsciu musiałem zwrócić wszystko co dostałem włącznie z plecakiem i podstawką na laptopa które otrzymaliśmy na początek rzekomo jako podarunek. - Jeśli jest się młodym i chętnym to możliwości szkoleń/rozwoju są ograniczone.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Accenture. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Accenture z

Informacje o firmie Accenture w popularnych lokalizacjach

• Accenture
  • Proces przyjęcia pracownika jest niedopuszczalny