Przycisk odtwarzania wideo na YouTube
Accenture

Opinie pracowników firmy Accenture

Zobacz wszystkie opinie (20 087)
Jest to korpo i czekać dużych zarobków nie trzeba.
Chociaż atmosfera jest super (pizza party w końcu każdego miesiąca).
Plusy
Darmowe owoce, grafik pracy, atmosfera
Minusy
niskie zaróbki
it is a good company. we get exposure to many skills, enhances our skills, it gives good oppurtunities for career growth. it has mylearning section where we get many course contents
To begin with, it’s a very racist and sexist industry poisoned with motos and fake logos. I was extremely disappointed year after year in my employment years. Hardworking and devoted employees as myself were always hopeful for this problematic unprofessional issue be improved but we got extremly frustrated that we had to resign and relocate to working in different locations where the company is (other than Poland) and some of us had to change projects.

yet they have faced the same obstacles - in Warsaw. Accenture stands for equality and is anti-racist, however, in Warsaw the game is unprofessional and problematic.
Fast-paced and sometimes a bit stressful but you gain a lot of experience and work with amazing people from different cultural backgrounds. Good benefits package
Proces rekrutacji w tej firmie jest przeprowadzany bardo nieprofesjonalnie. Najpierw dostałem smsa od rekruterki z prośbą o kontakt- oddzwoniłem niedługo po jego otrzymaniu, ale rekruterka nie odbierała. Dopiero po tygodniu telefon zadzwonił i dostałem zaproszenie na rozmowę. Stawiłem się na niej punktualnie, a rekruterka spóźniła się pół godziny. Rozmowa minęła w bardzo przyjemnej, luźnej atmosferze, ale na początku okazało się, że jestem na rozmowie o pracę na innym stanowisku, niż to na które aplikowałem i o którym rozmawiałem z rekruterką przez telefon. Po kilku dniach dostałem maila z podziękowaniem za rozmowę i informacją, że wybrano innego kandydata ze względu na większą dostępność...tylko że ja jestem dostępny na pełen etat? Szukają kogoś na więcej? I dodatkowo rekruterka zaproponowała, że odezwie się, kiedy zwolni się jakieś stanowisko związane z marketingiem. Tylko w tym problem, że ten obszar nigdy mnie nie interesował.

W skrócie: jeśli chcecie uniknąć serii pomyłek, nieporozumień, spóźnień, czekania na telefon, a przede wszystkim nadszarpniętych nerwów TO UNIKAJCIE ACCENTURE.
Minusy
brak kontaktu, spóźnienia, pomyłki
firma bardzo podupadla po zmianie prezesa, brak zasad, przyjmuja kogokolwiek aby tylko zgodzil sie na niskie wynagrodzenie, brak przewodnictwa, wizji i misji, zenujaco niskie wynagrodzenie w stosunku do sredniej na rynku, firma organizuje kretynskie eventy dla studencikow tylko po to zeby odwrocic ich uwage od tego jak beznadzieje maja warunki pracy i zarobki
Plusy
karta benefit, medicover, sodexo
Minusy
wynagrodzenie jest polowa wynagrodzenia wynkowego
Ambiente giovane e molto dinamico, buone possibilità di crescita
very productive and fun place, management helps you to grow, lot of room to grow, training and coaching, opportunities to travel, multicultural environment,
nice name
processes could be improved a lot

most enjoyable part of the job when you finish your duties before the deadline

hardest part of the job when you have to backup someone
Great management, great working atmosphere, a lot of trainings available for all levels. People working there are really friendly and supportive. HR department is working very well.
Un travail très ennoyuant. Salaire ok, mais rien de special
Hard working place but good for a start .
It has a multicultural environment and workers are able to have a huge reponsibility from the beginning .

Salaries are not good though
Absolutnie nie polecam. Pracownik traktowany jest jak śmieć. Duże nadgodziny (wcale nie zawsze płatne, mimo ich zapewnień podczas rekrutacji), mnóstwo historii (moich i kolegów) o nieprzestrzeganiu kodeksu pracy, próby zabierania zatwierdzonych urlopów (mimo braku podstaw), zmusanie do pracy na zwolnieniu lekarskim... mogłabym wymieniać długo. Nie szanują czegoś takiego jak życie prywatne. Jak praca ma być wykonana, to ma być, jesteś konsultantem,więc nie marudź, tylko zachowuj się profesjonalnie. Godziny wieczorne? - jeśli jest integracja bądź kolacja integracyjna z menadżerami, to nie ma dyskusji, wypada pójść, inaczej będzie to bardzo źle widziane. Nieważne, że informują o takiej kolacji na kilka dni przed. Ewentualnie mnóstwo formalności, których trzeba pilnować, bo tak mówią polityki - a przecież w ciągu dnia u klienta nie czas na to. Żeby chociaż jeszcze rekompensowali to ponadprzeciętnym wynagrodzeniem - ok, ale nie robią tego. Oczywiście zależy od projektów i menadżerów, ale istnieje powszechne przyzwolenie na zachowania które z szacunkeim do pracownika i jego prac nie mają nic wspólnego, przez co prędzej czy później każdy trafia źle.
Niektórzy twierdzą, ze są tam elastyczne godzin pracy – nie zgadzam się, czasem się to zdarzy jeśli trafi sie na projekt na któym nie ma z tym problemów, ale to raczej rzadkość. Zdarzyło mi się, że menadżer projektu zostawil część zespołu bez feedbacku na 2 dni, był nieuchwytny, po czym wysłał wsciekłego maila (z kopią do naszego szefa) w którym pytał, dlaczego nie ma nas w biurze. Był piątek, godzina 19.
It is the best company I have ever worked by now. Good leadership, great work atmosphere, many possibilities to learn nw things.
Place to Grow
Place to gain Multi skills

Friendly Environment

Friendly Management

Friendly Co-Workers

Multitasking Gaining experience
Work here is characterized by big workload, however one can meet newest technologies. Work is interesting and really challenging. Atmosphere is really good.
- repetitive tasks
- low salary in Operations

- lack of transparency

- political

+ good benefits

+ 9 to 5 life balance

+ low stress level

+ good operational background
People working in Network Engineering and Deployment department are very well competent, friendly and helpful. It's a pleasure to have such team mates.
Accenture has the know-how in the area of Finance and Accounting.
Great working conditions and some career progression opportunities.

The salary range is below the average.
Presja czasu i promowanie pracy na ilość. Utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych zadań uniemożliwia osiągnięcie dużej wydajności.
Plusy
sodexo
Minusy
presja czasu
Zobacz więcej opinii o firmie Accenture