Abacent Personalservice GmbH

Opinie pracowników firmy Abacent Personalservice GmbH

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (12)

Po latach mogę stwierdzić

Raz jest lepiej raz gorzej. Zależy gdzie człowieka wyślą. Plus, że jak nie pasuje, to znajdą nowe miejsce pracy. Konto się zgadza, a i podwyżka wpadła.

Dobra firma

Dla mnie ok, pracuje dla Firmy Abacent w Berlinie dosyc dlugo, w sumie nie ma problemow, smialo moge polecic, nie zrazac sie jak jak w piewszej firmie nie wypali, maja duzo fajnych wspolprac tylko trzeba trafic na "swoje miejsce"

Jak dla mnie wporzadku firma

Ja dobrze trafilem, 9 miesiecy u jednego kontrahenta po 3 miesiacach znowu 9 miesiecy w jednej firmie, nie zwiedzalem Niemiec. Zakwaterowanie super, panie w biurze pomocne,nie mialem problemow

Polecam firme

Pracuje dla Abacent od ponad roku i nie moge powiedziec zlego zdania, chcialem prace z nadgodzinami i taka mi zalatwili, jak mialem problem z kwatera to mi zmienili na inna i jestem zadowolony, praca wporzadku, w biurze tez sie da dogadac jak ktos chce

Plusy

dobra atmosfera, wyplaty zawsze przed 15

Ogolnie wporządku firma

Bardzo polecam prace w tej firmie, szybkie zatrudnienie, rozmowa trwala niedlugi czas, kilakanscie minut, super luzna atmosfera, panie z rekrutacji dbaly o obustronne zadowolenie. Ogolnie nie ma problemu z formalnosciami

Pseldo firma

Pseldo firma uciekać daleko, mają dobre metody oszukiwania pracowników, 22 lata doświadczenia w tej dziedzinie

Oficjalna odpowiedź od firmy Abacent Personalservice GmbH

4 maja 2022
Witam, bardzo nam przykro, jesli poczul sie Pan oszukany. Jako Firma nie przetrwalibysmy w branzy 22 lat jesli nasza praca polegalaby na oszukiwaniu. Mysle, ze doszlo do nieporozumienia, szkoda ze nie moglismy wyjasnic zaistnialej sytuacji. Jesli sa rzeczy, ktore chcialby Pan wyjasnic, zawsze mozna sie z nami skontaktowac. Pozdrawiam

Przyzwoita firma, uczciwe warunki

Pracowalem juz w wielu firmach i abacent nalezy do tych lepszych. Kwatery w miare w porzadku, zarobki tez ok. W razie jakichs problemow koordynatorzy dosc szybko reaguja i zalatwiaja sprawy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Abacent Personalservice GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu