Opinie o firmie 3M, temat Kadra zarządzająca

Pracowałam w firmie 1.3roku, obiecana mi była umowa na czas nieokreślony, niestety po okresie próbnym dostałam kolejną na rok która teraz nie została mi przedłużona. Firma ma chore wymagania, których właściwie nie da się osiągnąć, zarząd ma swoich pupilków którzy są w stanie awansować 2x w roku podczas gdy inni czekają 4lata na awans.

Odkąd zmienił się przełożony w lutym w firmie panuje zła atmosfera, donoszenie, ja niestety jako niejedyna doświadczyłam mobbingu ze strony przełożonego, ale jest on tak sprytnie robiony, że nie ma sie dowodów a szkoda!!
Plusy
Wysokie zarobki, praca ciekawa, firma rozwijająca się
Minusy
Mobbing, micromanagemt, zastraszanie, wyścig szczurów, donoszenie
Nice and professional people create a good atmosphere. Company has strong ethical rules. I especially value that Lean management System is very well standardised and is a heartbeat of daily work here.
Brak możliwości rozwoju w firmie, brak zainteresowania pracodawcy pracownikami produkcyjnymi, niskie zarobki, brak motywacji.
Plusy
dobry dojazd
Minusy
niskie zarobki, praca tymczasowa, brak mozliwosci rozwoju
Pracuje na 3 zmiany,praca odpowiedzialna i stresująca,Jestem odpowiedzialny za 20 Maszyn Wtryskowych które wytwarzają produkty odpowiedzialne za BEZPIECZEŃSTWO LUDZI.Takie jak:Hełmy budowlane,Maski przeciwpyłowe chroniące układ oddechowy,ochronniki słuchu i oczu.Jest Możliwość awansu,ale Ja chcę rozwijać się tylko i wyłącznie z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych i automatyki robotów.Z kadrą współpracuje się bardzo dobrze,Praca jest odpowiedzialna,duży nacisk na jakość od tego zależy ludzkie życie.
Plusy
Duży Pakiet socjalny
Minusy
Niskie zarobki w Mojej Specjalizacji
Cieszę się, że zakończyłam pracę w tej firmie. Firma nie widzi ludzi, ich starań, ani poświęcenia.Nie doceniana jest ciężka praca, ale tylna powierzchnia ciała wspieranego przez rodzinę.
Plusy
Pakiet socjalny
Zobacz więcej opinii o firmie 3M
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w 3M. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,8
3,9