Opinie pracowników firmy 3M

Pracowałam w firmie 1.3roku, obiecana mi była umowa na czas nieokreślony, niestety po okresie próbnym dostałam kolejną na rok która teraz nie została mi przedłużona. Firma ma chore wymagania, których właściwie nie da się osiągnąć, zarząd ma swoich pupilków którzy są w stanie awansować 2x w roku podczas gdy inni czekają 4lata na awans. Odkąd zmienił się przełożony w lutym w firmie panuje zła atmosfera, donoszenie, ja niestety jako niejedyna doświadczyłam mobbingu ze strony przełożonego, ale jest on tak sprytnie robiony, że nie ma sie dowodów a szkoda!!
Plusy
Wysokie zarobki, praca ciekawa, firma rozwijająca się
Minusy
Mobbing, micromanagemt, zastraszanie, wyścig szczurów, donoszenie
Nie są przestrzegane podstawowe zasady bezpieczeństwa i jest ciągle wykorzystywanie ludzi. Kierownik ma w dupie wszystko i idzie na papierosa, gdy przerwa zaczyna się za godzinę. Mnóstwo konfidentów i fałszywych osób, które psują atmosferę w pracy. Praca jest nudna i słabo płatna.
Plusy
Minusy
Brak szacunku dla pracowników, niska płaca, mobbing, ciągły stres i nerwy w pracy, wykorzystywanie pracwoników
Ogólnie dobre miejsce do pracy po studiach lub na początku kariery zawodowej. Tolerancyjni i wyrozumiali ludzie, dobra atmosfera w pracy. Możliwości awansu nie zawsze są i po jakimś czasie trafią się na "ścianę" gdzie jedyną możliwą zmianą jest przejście w poziomie struktury.
Plusy
dofinansowanie wczasów, dość wysokie zarobki
Minusy
dużo spotkań nie wnoszących niczego do pracy
Oceniam firmę bardzo dobrze między innymi dlatego, że panuje tam miła atmosfera
Miła i przyjazna atmosfera w pracy,możliwość rozwoju
Good place to work. Good work-life balance. Some problems with internal communication. Deployment of SAP pretty recetly gives opportunities to gain new experience
Плюсы: - Конкурентоспособная заработная плата; - Комфортные условия труда: эргономичное рабочее место, мощный и компактный ноутбук + 2 монитора и тд - Комфортный восьмичасовой рабочий график с возможностью варьировать начало рабочего дня с 7.30 до 9 утра; - оплачиваемые переработки ( были , но не часто ); - интересная интернациональная команда профессионалов Минусы: - не созданы комфортные условия для работы иностранцев : некачественная мед страховка; - большинство тренингов филиала проводятся только на польском языке, что является барьером в развитии карьеры;
Nice and professional people create a good atmosphere. Company has strong ethical rules. I especially value that Lean management System is very well standardised and is a heartbeat of daily work here.
Brak możliwości rozwoju w firmie, brak zainteresowania pracodawcy pracownikami produkcyjnymi, niskie zarobki, brak motywacji.
Plusy
dobry dojazd
Minusy
niskie zarobki, praca tymczasowa, brak mozliwosci rozwoju
Pracuje na 3 zmiany,praca odpowiedzialna i stresująca,Jestem odpowiedzialny za 20 Maszyn Wtryskowych które wytwarzają produkty odpowiedzialne za BEZPIECZEŃSTWO LUDZI.Takie jak:Hełmy budowlane,Maski przeciwpyłowe chroniące układ oddechowy,ochronniki słuchu i oczu.Jest Możliwość awansu,ale Ja chcę rozwijać się tylko i wyłącznie z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych i automatyki robotów.Z kadrą współpracuje się bardzo dobrze,Praca jest odpowiedzialna,duży nacisk na jakość od tego zależy ludzkie życie.
Plusy
Duży Pakiet socjalny
Minusy
Niskie zarobki w Mojej Specjalizacji
Cieszę się, że zakończyłam pracę w tej firmie. Firma nie widzi ludzi, ich starań, ani poświęcenia.Nie doceniana jest ciężka praca, ale tylna powierzchnia ciała wspieranego przez rodzinę.
Plusy
Pakiet socjalny
Zobacz więcej opinii o firmie 3M