Żabka

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Żabka

Sprzedawca/kasjer (m/k)39 opinii
Częstochowa
Kadra zarządzająca na dobrym poziomie, kompetentna
Super praca
Praca nie jest ciężka tylko trzeba chcieć pracować
Średnio
Jest super bo szefowa najlepsza pod słońcem żabka najleprza pod słońcem polecam na Śląsku niedobczyce atmosfera jakiej nie ma nigdzie gwarantuję najlepsze hot dogi🙌
Tesco
Miła kadra zarządająca,kulturalni i pomocni wspópracownicy,
Nie jest za lekka praca
Ale ogólnie jest dobrze trzeba chcieć pracować i jest ok
Uciekaj jak najdalej się da! Gliwice Zwycięstwa.
Radziłabym trzymać się z daleka od żabek na ulicy zwycięstwa w Gliwicach. Za każdą pierdołę macie potrącane z pensji, mój pierwszy miesiąc w Żabce, przy których harowałam jak wół miałam otrzymać prawie 2000 zł wynagrodzenia, a otrzymałam 850 zł, nie zostałam przez szefostwo poinformowana że za wszystkie braki pracownik ma potrącane z pensji.
Oszuści
żabka ul. Hartmana Wrocław
Praca ciężka, współpracownicy rywalizowali, wywyszane były niektóre osoby przez pracodawcę, traktowanie ludzi jak psy na posyłki, nie polecam, dostałam nawet nie połowę tego co powinnam zarobic za cały miesiąc, zabieranie pieniędzy z wypłaty za wszystko.
Praca dla ludzi z nożem na gardle
Najniższa krajowa minus comiesięczne remanenty na papierosach i alkoholu, który ginął, grafik zmieniany kilka razy w miesiącu, odwoływanie z dnia wolnego( siedzisz u cioci na imieninach albo u fryzjera i telefon że masz przyjść do pracy bo coś tam)użeranie się z menelami, cyganami, zmuszanie do pracy w niedzielę za 130 zł na 10 godz, zero przerw,urlop najwyżej tydzień jj.pozsezone
Plusy
Uczy dobrej organizacji pracy
Minusy
Brak umowy, ciągłe zmiany grafiku, zero życia prywatnego
Syf
Szefostwo nie potrafiące zarządzać ludźmi, współpracownicy to z reguły patusy, klienci zachowując się jak buraki. Brak jakiejkolwiek umowy (jestem studentem więc plusem tu dla mnie było, że mogę sobie ustalać dni w których pracowałem). W związku z brakiem umowy dochodzi do oszustw szefostwa, z omówionych 14zl/h zrobiło się 10 zl/h. Ogólnie masz być robolem, który się nie odzywa I jest wdzięczny za to, że Wogole może pracować
Tam gdzie pracowalam to absolutnie byl zly pomysł
Taki młody szef co ledwie ma 19 lat nie powinien mieć takiego sklepu bo mu tylko głupoty w głowie a nie interes to jest śmieszne
Żabka Opole
Praca w Żabce bardzo dobra , dobre zarobki z którymi można porozmawiać z szefem/szefową . Zespół różny zależy jak się trafi . Estetyka sklepy 5 ocenieniam dobrze prowadzone wszystkie struktury . Jeśli chodzi o zarobki w sklepach spożywczych w sieciówkach tym bardziej że to żabka gdzie samemu się pracuje na zmianie i jestem wstanie zarabiać 2700 zł na miesiąc to znaczy że da się dobrze zarobic w takiej firmie . Polecam
Opinia na temat pracy
Moja opinia na temat pracy w Sklepie Żabka jest na 5!
Cieszyn
Uważam , ze wszystko ok . Szefowa miła uprzejma dakt nie raz nie rozumiała moich problemów ( musiałam siedziec w pracy z spuchniętym dziaslem ) prasownica z która się zmieniałam zachowywała się jak by nie miała innego życia tylko żabka ale dało się z nią pracować mimo wszystko nauczyła mnie bardzo dużo . Co się przyczepić mogę to jedynie do do klijentow , masakra ! Ludzie ja jestem w pracy a nie w barze !!!
Plusy
Zarobki
Minusy
Klienci
Zgierz ul boya zelenskiego
Niepolecam ponoc pracodawca rzadzi I nakazuje przyjsc do pracy tak jak on kaze mimo,ze jest od miesiaca grafik I ma sie zaplanowany swoj prywatny czas I niezgadzajac sie daje wypowiedzenie 5dniowe .Niewspomne,ze pracowalam najdluzej ze wszystkich pracownikow bo co dwa tygodnie kto inny tak sie traktuje pracownikow.
Minusy
Zle traktowanie pracownikow
Jak najdalej !
Kurde nadal tam robię , nie wiem czemu. Wspolpracownicy mnie niszczą. Z początku myślałam, że coś ze mną nie tak, teraz widzę, że się myliłam.. falszywi , cały czas obgadują i nie mogę się w niczym pomylić, bo od razu wyzwiska i krzywe spojrzenia.. i to w niejednej zabce byłam. Ale tutaj pracownicy potrafią wyzywać klienta, są chamscy, szybko się unoszą. Sam sklep to syf, aż się dziwię, że jeszcze prosperuje. Na magzynie popielniczki z kiepami, norma. O umowę długo musiałam walczyć. Nie polecam nikomu, nawet w akcie despercji. Omijać!
Plusy
Zero
Minusy
Okropny personel, syf, mała płaca
Najgorsze szefostwo
Pracowałam już w kilku żabkach w swoim życiu, każda z nich jest taka sama. Tacy sami wredni ludzie, wiecznie zmęczeni i niezadowoleni z życia. Gorąco nie polecam nikomu rozpoczynać tam pracy. Bród, smród i ubóstwo. W ciągu pracy brak możliwości pójścia na zasłużoną przerwę mimo pracy od 5:30-15:00. Człowiek zdesperowany musiałby pójść tam zarobić jakieś grosze za najniższą krajową. Jedzenie w tym bułki są dotykane przez brudne ręce pracowników co było dla mnie karygodne gdy mi to też zalecano by było szybciej! Pieczywa się nie myje drodzy pracownicy żabek!!!!! Jedzenie bardzo często po terminie, mimo, że jest dzień np 20.02 a wiele produktów jest do 20.02 i wygląda jakby już żyło własnym życiem to było wciskane klientom, nawet nie przeceniali! Już lepiej pracować w Maku z te same pieniądze, a ciągle się rozwijać np język angielski doskonalić niż pójść do żabki do której przychodzi tyle menelstwa. Pracownice wobec siebie są wredne i cały czas plotkują! A szefostwo totalnie nieogarnięte! Brak jakiejkolwiek komunikacji i dyscypliny! "Dni próbne" to tylko wielki przekręt, często nawet nie ma umowy o prace. Mamy XXl w a do tej pory istnieje darmowa siła robocza moi mili. :)
Plusy
ZERO
Minusy
Brak normalnego szefostwa, traktują ludzi jak roboli z bezczelnością.
Żenada
Pracodawca na nic nie ma czasu, rzadko bywa - wszystko ogarniają pracownicy sklepu. Mieszanie pracy z życiem prywatnym do tego stopnia, ze wiadomości przychodzą na czacie co pare minut... ci ludzie nie maja własnego życia, ambicji ani za grosz kultury! Drugi raz w życiu otwierasz sklep i jesteś w nim sam do popołudnia. Zero przerwy. Żeby iść do toalety musisz zamknąć sklep, bo jesteś zawsze sam. Opiekacz, grill nie czyszczony nigdy. Strach coś zjeść, mi się nigdy nie zdarzyło, bo się brzydzę. Na zapleczu kipy na ziemi, syf i smród. Przyszłam dorobić dorywczo, ale wstydziłam się tam stać. Pracy jest masakrycznie dużo, pracownik za wszystko jest odpowiedzialny - kierownik tylko wpada po pieniądze ze słowami „przelicze czy nie oszukałeś - hehe”. Przychodzisz na 5:30, a za te pół godziny wczesniej nie masz płacone. Za spóźnienie 300zl kary. Noszenie ciężarów, alkoholicy i użeranie się z mało inteligentnym personelem to zbyt wiele. Praca tam, dla osób wrażliwych może skończyć się załamaniem nerwowym.
Plusy
Minusy
przewaga
Zbyt niskie zarobki jak na pracę którą trzeba wykonywać praca jest niebezpieczna,z powodu pojedynczej obsady w godzinach nocnych
Brak możliwości rozwoju i pokazania swoich umiejętności,stres,niskie zarobki
Plusy
Praca w Żabce uczy dobrej organizacji pracy
Minusy
Niskie zarobki i brak możliwości rozwoju
.ok
.Praca w porzadku. Brak organizacji ze str wlasciciela
Plusy
prosta praca
Minusy
zbyt ciezka praca dla kobiet, marna mobilizacja wlasciciela
Tragedia
Praca koszmarna, ajenci to zwykle buraki i chamy a stosunku do klientów jak i pracowników. 8.5h bez przerw, jedna osoba na zmianie gdzie musi OBSLUZYC klientów, dołożyć towar, rozłożyć dostawę, ściągnąć terminy, gazety, zrobić porządek umyć podlogi, obsługiwać lotka. Placisz za rzeczy przeterminowane (jest to niezgodne z prawem) , za niezdane gazety. Ajenci traktują Cie jak robota, nie ma mowy o l4 masz s*ac pod siebie, mdlec na sklepie ale jak tylko dasz zwolnienie jestes obsmarowana gownem przez ajenta. Światek piątek czy niedziela jestes w pracy, a jak masz wolne to "szef" wydzwania z każda pierdola. Mieszają zycia prywatne z zawodowymi. Zwykle są brudasami i leserami ( nie wszyscy) :). Pensja jest tak smieszna, ze klienci nawet pijaki dziwią sie, ze jeszcze się tu siedzi. Nie licz na premie. A i dodatkowo robienie hot dogow wypiekanie bułek itp. Zada praca nie hanbi lecz praca w zabce tak :) ajenci to często zwykle durnie po podstawówce.
Plusy
Nie ma zadnych
Minusy
caloksztalt pracy
Żabka
Bardzo miła obsługa,mila atmosfera,duzo ciekawych produktów.
Plusy
Miła atmosfera z klientami
Minusy
Do późnej godziny