Opinie pracowników firmy Żabka - Warszawa, mazowieckie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (41)
Nigdy więcej!
ekspedientka (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie22 sierpnia 2019
NIKOMU NIE POLECAM PRACY W ŻABCE! ta praca śni mi się po nocach! Użeranie się z menelami, lumpami, bezdomnymi, pijakami dla których jesteś wiadrem pomyj i mogą wylać na ciebie wszystkie frustracje! Nie wspomnę już o ruskich i ukraińcach którzy napieprzają do Ciebie w swoim języku i jeszcze mają pretensje że ich nie rozumiesz. Wyzywanie ekspedientek od najgorszych a ty jedyne co możesz zrobić to stać i przepraszać że ich do tego sprowokowałaś bo akurat na sklepie stoi weryfikatorka! Szarpanie się z ćpunami i pijakami którzy przyszli okraść sklep jest na porządku dziennym, nigdy nie wiadomo czy dostaniesz butelką czy jakąś zarażoną strzykawką! W większości jesteś sam na zmianie bo przecież nie potrzeba dwóch osób, jedna spokojnie wszystko ogarnie! Dodatkowo jeżeli jakiś pracownik nawali to pracujesz 17 godzin bo przecież jak wyjdziesz ze sklepu to masz karę, i nieważne że ty już swoje 8 godzin odbębniłeś! Zero urlopów, zero wolnych w święta ( nie wspominając już że w dni świąteczne jest 5x tyle pracy co w zwykły dzień + dochodzą jeszcze awanturujący się klienci bo nie masz jak wydać z banknotu 200 złotych gdyż dopiero co otworzyłaś sklep a on koniecznie musi wypić tą sete za 5 złotych!!) Zarobki nieadekwatne do obowiązków które tam spoczywają na każdym pracowniku, sklep musi być na tip top bo weryfikacje są 2x w miesiącu! Ciągłe polecanie jakiegoś gówna do każdych zakupów, pytanie o aplikacje, namawianie ludzi do jej ściągnięcia - jeśli tego nie robisz masz minusowe punkty za co jest kara! Rankingi w polecaniu, w ilości zeskanowanych aplikacji, ciągłe wywieranie presji na pracownikach  więcej... bo ciągle jest za mało! z dupy sobie wyjmij te skany ale ma być lepiej! Kolejka na cały sklep, hot dogi, paczki, zapiekanki, panini,rejestracje kart a Ty masz to wszystko ogarnąć sama! Awantury z końca kolejki, bo za długo, bo on nie ma czasu i klasycznie odbija się to na ekspedientce bo to jej wina że w zasrana żabka to poczta, restauracja, kawiarnia, bankomat i być może w niedalekiej przyszłości płatny kibel ( awantury od pijaków że nie mogą skorzystać ze służbowej toalety też się zdarzają!). I nieważne czy ajent płaci 10 złotych na godzine czy 15, ta praca nie jest warta żadnych pieniędzy! Idąc do pracy modlę się o wypadek, o cokolwiek abym tylko nie musiała tam więcej iść! Odradzam prace tam wszystkim i czekam na dzień kiedy wszystkie te sklepy zbankrutują!  zwiń
Plusy
nie masz umowy więc odchodzisz z dnia na dzień
Minusy
Wszystko!

Zobacz więcej opinii o firmie Żabka

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Żabka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,4

Opinie o firmie Żabka wg stanowisk