Żabka Polska sp. z o.o.

Opinia pracownika firmy Żabka Polska sp. z o.o.

Zobacz wszystkie opinie o firmie Żabka Polska sp. z o.o.

Żabka Polska sp. z o.o.
Franczyzobiorca (obecny pracownik) –  śląskie16 sierpnia 2018
Mój typowy dzień pracy trwa ok 12-14 godzin. Codziennie. Praca w niedziele i święta , obowiązkowo 8 godzin. Praca codziennie od 6.00 (otwarcie sklepu) i codziennie zamykanie sklepu o 23.00, z przerwą w ciągu dnia (4-5 godzin maksymalnie). Brak wpływu na ilość, jakość , oraz ceny zamawianego towaru. Rozładunek towaru ok 3 palet z piwem trzy razy w tygodniu. Ciężka praca fizyczna. Prace porządkowe na terenie i wokół sklepu. Praca na kasie fiskalnej w wymuszonej pozycji stojącej. Uciążliwość obsługi klienta ze względu na osoby pod wpływem alkoholu. Niejasne zasady rozliczania marży, oraz inwentaryzacji. Bardzo duże obciążenia finansowe związane z prowadzeniem placówki, popadanie w długi finansowe. Niskie wynagrodzenie nie pokrywające kosztów utrzymania placówki, np. zatrudnienie koniecznej do obsługi ilości personelu. Brak współpracy ze strony kadry zarządzającej. Najtrudniejsze i najbardziej stresujące są dla mnie windykacje komornicze i egzekucje zaległych podatków, oraz składek ZUS . Brak perspektyw na osiągnięcie zadowalającego poziomu finansowego, brak perspektyw rozwoju.
Plusy
Minusy
j.w.

Inne opinie pracowników firmy Żabka Polska sp. z o.o.

pracownik fizyczny (były pracownik) –  Kraków, małopolskie13 marca 2020
Nie polecam ,kołchoz, wykorzystywanie,dźwiganie zapieprz ,za mało ludzi do wielkości asortymentu
Praca Zabka Rumia
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Rumia, pomorskie19 lutego 2020
Gdy pracowalam w Zabce atmosfera byla przyjazna. Pracuje sie dobrze w Firmie Zabka.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Żabka Polska sp. z o.o.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.