Żabka Polska sp. z o.o.

Opinie o firmie Żabka Polska sp. z o.o., temat Kadra zarządzająca

miałam okazje pracować dwa razy w żabce, nie polecam nikomu, właściciele surowi i wymagający, atmosfera napięta, praca w stresie
Kadra zarządzająca nie traktowała pracowników "z góry". Przyjazna atmosfera i rozmowy oraz konsultowanie się w sprawach sklepu sprawiały, że z chęcią chodziło się do pracy.
Spotkałem się z trzema innymi sklepami w każdym sklepie był inny właściciel, ale każdy oszukiwał ludzi na pieniądzach i były problemu z umową , z ostatnim pracodawcą mam sprawę sądowe o wypłatę wynagrodzenia
Przede wszystkim zależy na jakiego trafi się właściciela, ja miałam wspaniałego szefa. Reszta to współpraca z innymi pracownikami tutaj też była wspaniała ekipa. Minus tylko zarobki
W sieci sklepów Żabka, spotkałam się z nieuczciwością wobec pracownika, oraz problemem umów śmieciowych.
Stres wywarty na pracownikach. Wykorzystywanie pracownikow
Minusy
Brak wolnego czasu
brak kultury względem pracowników , dodatkowe godziny pracy bez zapłaty
Plusy
miejsce pracy
Minusy
Oszukują na wynagrodzeniu. Za pół miesiąca od poniedziałku do soboty otrzymałam 380 zł.
Plusy
Minusy
nerwowa atmosfera
Brak kontaktu z przełożonym , co uniemożliwiało mi rozwijanie się w tej branży
Plusy
swoja działalność gospodarcza
Minusy
brak wsparcia od strony przełożonego
Typical day means make store ready for clients . Make all standards promotions . I learned to be a good logistic. Management different kind of people because Zabka don't check background or do drug test
Kompletna porażka, zostałam oszukana. Szef nie miał za grosz szacunku
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, dużo pracy
Mój typowy dzień pracy trwa ok 12-14 godzin. Codziennie. Praca w niedziele i święta , obowiązkowo 8 godzin. Praca codziennie od 6.00 (otwarcie sklepu) i codziennie zamykanie sklepu o 23.00, z przerwą w ciągu dnia (4-5 godzin maksymalnie). Brak wpływu na ilość, jakość , oraz ceny zamawianego towaru. Rozładunek towaru ok 3 palet z piwem trzy razy w tygodniu. Ciężka praca fizyczna. Prace porządkowe na terenie i wokół sklepu. Praca na kasie fiskalnej w wymuszonej pozycji stojącej. Uciążliwość obsługi klienta ze względu na osoby pod wpływem alkoholu. Niejasne zasady rozliczania marży, oraz inwentaryzacji. Bardzo duże obciążenia finansowe związane z prowadzeniem placówki, popadanie w długi finansowe. Niskie wynagrodzenie nie pokrywające kosztów utrzymania placówki, np. zatrudnienie koniecznej do obsługi ilości personelu. Brak współpracy ze strony kadry zarządzającej. Najtrudniejsze i najbardziej stresujące są dla mnie windykacje komornicze i egzekucje zaległych podatków, oraz składek ZUS . Brak perspektyw na osiągnięcie zadowalającego poziomu finansowego, brak perspektyw rozwoju.
Plusy
Minusy
j.w.
bardzo złe warunki pracy, pracownicy ponoszą odpowiedzialność finansową za przeterminowane produkty, nie płacone nadgodziny, nieprawne godziny pracy,
Plusy
Minusy
wszystko
Pracodawca nie spełniający kryteriów, złe zachowanie w stosunku do pracowników
Minusy
Praca była monotonna każdy dzień praktycznie taki sam 1 osoba na zmianie. Możliwość rozwoju była znikoma człowiek sam się wszystkiego uczył i sam łapał kontakt z klientami praca ta nie jest trudna ani wymagająca a najlepsze w niej to poznawanie nowych ludzi
Plusy
wyrozumiałość w razie spóźnienia.
Minusy
obciążanie pracownika za braki w towarze
Very important additions are working with great people. The downside is frequent exchanges of management. General, I love working in a company very nice.
Naczytałem i nasłuchałem się naprawdę wiele rzeczy przed przystąpieniem do pracy w żabce, jednak po rozmowie z pracownikiem zdecydowałem się starać o pracę ze względu na bliskość do miejsca zamieszkania. Po kilku miesiącach pracy mogę z całego serca powiedzieć, że jest to najlepsza praca którą do tej pory miałem, nie dość, że śmiechem żartem- najlepiej płatna to jednocześnie dużo się uczę i gdybym miał kapitał to bez problemu mógłbym otworzyć własną żabkę.
Plusy
Rodzinna atmosfera, elastyczny grafik, mili klienci
Minusy
Zmiany 14-23 a następnego dnia 6-14
Przyjazna atmosfera w pracy, mili współpracownicy.
Wyjątkowo ciężka praca i fizycznie i psychicznie 17 h na dobę 7 dni w tygodniu; bardzo niskie marże,które nie pozwalają na zatrudnienie odpowiedniej ilości pracowników a i tak się ich zatrudnia najwyżej na 1/2 etatu - permanentne łamanie prawa; wymagania centrali wręcz absurdalne nieuwzgledniające możliwości kadrowych w sklepie i możliwości zbycia narzucanego towaru; wymuszenia na ajentach by zamawiali towar, który nie idzie a jak nie to tzw. dorzuty wg. uznania blizej nieokreslonego managera. Brak świąt - praca w święta wymuszona od 9-19 tez w Boże Narodzenie i Wielkanoc, brak urlopów, brak chorobowego, nadmiar absurdalnych obowiązków związanych z cyklicznymi promocjami-co dwa tygodnie wymiana praktycznie wszystkich etykietek w sklepie (ajent sam je drukuje i wycina i one często są niepoprawne) przestawianie co chwilę towaru wg. nowych planogramów -a przecież z reguły jest tylko jedna osoba na zmianie,która robi wszystko tj. obsługuje kasę robi hot-dogi, dokłada towar, sprawdza daty na opakowaniach, sprząta, zmienia plakaty itd.itp KOSZMARRRR!!!! I to wszystko za daj Boże, 1500zł i oby jeszcze nie popaść w długi.
Zobacz więcej opinii o firmie Żabka Polska sp. z o.o.